Plantronics RIG 300 HS promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Plantronics RIG 300 HS oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 139.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Plantronics RIG 300 HS
139.99
OleOle!
Plantronics RIG 300 HS
139.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Plantronics
Kategoria:Słuchawki
Typ nauszne

Opis

Sprawdzona i najpopularniejsza konstrukcja słuchawek dla graczy. Słuszny rozmiar nauszników i miękkie wykończenie to kwestie, które sprawiają, że słuchawki świetnie leżą na swym miejscu i nie powodują dyskomfortu choćby w trakcie długotrwałej rozgrywki.

szeroka średnica wysokiej klasy przetworników zagwarantuje wspaniałe odwzorowanie dźwięków. Słuchawki przewodowe zapewnią znakomitą jakość dźwięku bez opóźnień i zniekształceń. Adekwatna długość przewodu i wysoka jakość jego wykonania zapewniają wygodę podczas rozgrywki.

Słuchawki przewodowe są za każdym razem gotowe do działania – starczy je podłączyć. Słuchawki zaopatrzono w uniwersalne i powszechnie wykorzystywane złącze Mini Jack 3.5 mm, dzięki temu można je podłączyć do wielu przeróżnych maszyn bez konieczności użytkowania przejściówek.

Nie bez powodu zdecydowana większość słuchawek dla graczy proponuje przetworniki 40 mm. Membrany o tej średnicy zapewnią realistyczne odwzorowanie dźwięków bez zniekształceń i głębokie basy. Ta wielkość przetworników nie wpływa na masywność słuchawek, dzięki temu kompozycja pozostaje lekka i komfortowa.