Samsung Galaxy Buds Live promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Samsung Galaxy Buds Live oraz 12 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 309.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-44%
Słuchawki Samsung Galaxy Buds Live SM-R180 (czarne, bezprzewodowe, bluetooth, douszne)
309.00
Sferis.pl
-44%
Słuchawki Samsung Galaxy Buds Live SM-R180 (białe, bezprzewodowe, bluetooth, douszne)
309.00
Sferis.pl
Samsung Galaxy Buds Live SM-R180NZW - dokanałowe - Bluetooth 5.0 - biały
342.99
OleOle!
Słuchawki douszne SAMSUNG Galaxy Buds Live ANC Brązowy
349.00
Media Expert
Galaxy Buds Live Słuchawki SAMSUNG
349.00
MediaMarkt.pl
SAMSUNG BT TWS Galaxy Buds Live biale
349.00
Neonet.pl
Galaxy Buds Live Słuchawki SAMSUNG
349.00
MediaMarkt.pl
Galaxy Buds Live SM-R180NZTAEUE Słuchawki SAMSUNG
349.00
MediaMarkt.pl
Samsung Galaxy Buds Live SM-R180NZW - dokanałowe - Bluetooth 5.0 - biały
349.00
RTV EURO AGD
SAMSUNG Galaxy Buds Live Onyx
349.00
Neonet.pl
Samsung Galaxy Buds Live SM-R180NZN - dokanałowe - Bluetooth 5.0 - miedziany
349.00
OleOle!
Samsung Galaxy Buds Live SM-R180NZN - dokanałowe - Bluetooth 5.0 - miedziany
549.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Słuchawki
Regulacja głośności nie
Typ douszne

Opis

SAMSUNG GALAXY BUDS LIVE
Słuchawki Bluetooth

Poznaj Galaxy Buds Live
Słuchawki douszne zaprojektowano tak, aby dostroiły się do każdej chwili. Dzięki wyjątkowemu kształtowi, dostosowują się do ucha zapewniając niebywałą wygodę. Dodatkowo mają głośniki, gwarantujące niebywałej jakości dźwięk. Te dźwięki są wprost produkowane dla Twoich uszu.
Nowy kształt bezprzewodowych słuchawek dousznych
Wygląd Galaxy Buds Live przyciąga wzrok. Ich kształt odzwierciedla krzywizny uszu i twarzy, które nadają im naturalny wygląd. Słuchawki są w dodatku gładkie i posiadają połyskujące wykończenie, a ich etui zostało zainspirowane pudełkiem z biżuterią — żeby zmieściło się w dłoni, gdy jesteś w drodze.
Podkreśl swój fason dzięki błyszczącym wykończeniom
przystępne w trzech wersjach kolorystycznych, których nie sposób nie pokochać. Wybierz spośród barw takich jak miedziany, biały czy czarny, by podkreślić swój fason efektownym akcentem.
wyprodukowane do słuchania muzyki godzinami
Galaxy Buds Live nadzwyczajnie leżą w uszach, gwarantując mniejsze ich zmęczenie i całodniowy komfort. Ich komfortowa konstrukcja jest przypasowana do kształtu ucha, a dwa wymiary końcówek umożliwiają jeszcze lepsze ich dostosowanie w razie zapotrzebowania. Dojeżdżaj do biura, idź na spacer czy spotkaj się z przyjaciółmi i rób wszystko co zechcesz — bez potrzeby wyjmowania słuchawek z uszu.
To, co słyszysz, zależy od Ciebie
Funkcja aktywnej redukcji szumów (ANC), po raz pierwszy zastosowana w pełni bezprzewodowych słuchawkach Galaxy, broni przed hałasem, lecz pozwala także usłyszeć w razie potrzeby dźwięki z zewnętrz. Umożliwia przykład usłyszeć komunikaty czy kogoś mówiącego obok, dzięki temu słyszysz, to co chcesz słyszeć, wtedy kiedy tego potrzebujesz — starczy długie naciśnięcie palcem panelu słuchawek, by funkcję włączyć.
Usłysz, jak każdy dźwięk nabiera życia
Poczuj się, jakbyś był w pierwszym rzędzie na koncercie ulubionego zespołu. Głośniki 12 mm z dźwiękiem dostrojonym przez AKG współgrają z funkcjonalną konstrukcją Galaxy Buds Live, by zapewnić Ci w pełni bogaty i przestrzenny dźwięk. Duży przetwornik i kanał basowy pomagają emitować głębokie basy wraz z przepływem powietrza, co umożliwia płynny przepływ dźwięku.
Dotknij i przytrzymaj, żeby uruchomić Spotify
Integracja Galaxy Buds Live ze Spotify umożliwia przypisanie dedykowanego skrótu na telefonie. Dotknij i przytrzymaj słuchawki poprzez jedną sekundę, by natychmiast złączyć się ze wszystkimi ulubionymi listami odtwarzania. Pół miliona podcastów i 50 milionów utworów jest teraz na wyciągnięcie ręki.
*Należy zalogować się do Spotify. Wymagane posiadanie aktywnej subskrypcji.
*dostępność usługi Spotify może różnić się w zależności od kraju.
Spotify jest obsługiwane tylko na urządzeniach z wersją 8.5.62 lub nowszą.
Wyraźne rozmowy
Dzięki trzem zastosowanym mikrofonom i modułowi Voice Pickup uzyskasz w bezprzewodowych słuchawkach dousznych najkorzystniejszą jakość połączeń. Moduł Voice Pickup wyłapuje ruch szczęki, a pojawiające się w trakcie mówienia wibracje przekształca na sygnały głosowe, żeby zapewnić udoskonaloną jakość dźwięku — nawet w hałaśliwym otoczeniu. Działają poprzez dużo godzin. A potem jeszcze dłużej.
Ciesz się muzyką w trakcie pracy, zabawy i jeszcze długo po ich zakończeniu — dzięki wytrzymałej baterii Galaxy Buds Live.
Do 6 godzinNIEPRZERWANEGO SŁUCHANIA.
Do 21 godzinPRACY Z ETUI ŁADUJĄCYM.
Moc dla jeszcze dłuższego czasu odtwarzania
Ładuj zaledwie kilka minut, by móc dalej radować się muzyką. Pięć minut ładowania gwarantuje godzinę odtwarzania, niezależnie od tego, czy słuchasz ulubionej playlisty, czy najnowszego podcastu. Jeśli Ci potrzeba trochę więcej mocy, możesz zastosować funkcji PowerShare w swoim smartfonie, żeby naładować Galaxy Buds Live w drodze.
ŁADOWANIE 5 min
ODTWARZANIE ok. Godziny
Udostępniaj i słuchaj z przyjacielem
Udostępniaj muzykę bez dzielenia się słuchawkami. Dzięki Buds Together po prostu połącz słuchawki Galaxy Buds Live swoje i przyjaciela ze swym telefonem i słuchajcie razem ulubionych konwencjonalnych utworów. Ta sama muzyka będzie Wam długo grała w uszach.
Połącz się ze swoim Galaxy
z łatwością połącz Galaxy Buds Live z innymi urządzeniami Samsung za pośrednictwem konta Samsung. Po pierwszym połączeniu wyskakujące okienko na telefonie zezwala na szybkie parowanie, a po sparowaniu słuchawki pojawiają się na listach sparowanych także innych podłączonych urządzeń. Następnie dzięki Bluetooth Info Sync możesz płynnie przełączać się między innymi urządzeniami.
Łatwe połączenie z komputerem
Umieść Galaxy Buds Live w trybie parowania w pobliżu komputera i pracuj w rytm muzyki. Skorzystaj z funkcji Swift Pair w systemie Windows 10, abyzjednoczyć urządzenia.