Sennheiser GSP 300 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Sennheiser GSP 300 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 337.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-2%
Słuchawki SENNHEISER Epos GSP 300
337.00
Media Expert
Słuchawki SENNHEISER Epos GSP 300
343.54
Avans.pl

Parametry

Producent:Sennheiser
Kategoria:Słuchawki
Mikrofon tak
Rodzaj połączenia przewodowe

Opis

zestaw słuchawkowy GSP 300 wykorzystuje znaną technologię akustyczną Sennheiser do rozszerzenia poziomu wrażeń podczas sesji gamingowych, z jeszcze bogatszymi doznaniami i realizmem sytuacji.
rozszerzyliśmy udział basów w celu zapewnienia jeszcze pokaźniejszych i dynamiczniejszych wrażeń w rozgrywkach, dzięki czemu możesz teraz w pełni przeżywać wszystkie sytuacje w grze.

Nowy wygląd i perfekcyjne dostosowanie
Dla wszelkich osób, które poważnie traktują zabawę, Sennheiser stworzył model GSP 300 - nagłowny pakiet słuchawkowy o budowie zamkniętej i całkowicie pionierskiej stylistyce. Jest on skierowany do graczy, którzy są gotowi wejść na kolejny poziom doznań. Zaopatrzone w wytworne nauszniki o wymiarze XL z poduszkami z pianki z pamięcią kształtu, GSP 300 gwarantuje najlepszy w swej klasie komfort i poprawioną izolację od szumów otoczenia, dzięki temu możesz w całkowitym spokoju skoncentrować się na grze.

świetnie zaprojektowane
GSP 300 jest zaopatrzony w rozdzielony pałąk nagłowny, który jest inspirowany rozwiązaniami znanymi z lotnictwa. Ogranicza on nacisk w celu podniesienia komfortu noszenia i gwarantuje znakomite dopasowanie nawet podczas długich sesji gamingowych. Genialne dobranie jest ponadto wspomagane poprzez poręczne zawiasy kulowe, które pozwalają uzyskać kąt nauszników najszczególniej właściwy do kształtu głowy.

krystalicznie czysta komunikacja
W celu zapewnienia genialnej współpracy w zespole, GSP 300 jest zaopatrzony w mikrofon o jakości transmisyjnej z redukcją szumów oraz krótki wysięgnik mikrofonu zezwalający na ograniczenie dźwięków oddechu i zapewniający jeszcze bardziej czystą komunikację w zespole. W celu wyciszenia mikrofonu po prostu unieś wysięgnik i już jesteś poza eterem!

Wytrzymała konstrukcja
trwałość i bezusterkowość działania są wspierane przez zastosowanie wysokiej jakości oraz rozległe testy towaru. W celu zapewnienia spokoju wykorzystywania wszystkie nasze gamingowe zestawy słuchawkowe posiadają dwuletnią międzynarodową gwarancję.

Zgodność z wieloma platformami

Dzięki przejściówce PCV 05 możesz wykorzystać zestawu słuchawkowego GSP 300 na zróżnicowanych platformach, takich jak PC, Mac, konsolety, smartfony czy tablety. Już teraz możesz przygotować się na pełne przeżywanie każdej gry!EAN: 4044155211931
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: 507079 SENNHEISER GSP300
Przeznaczenie: Gaming
kompozycja: Nauszne
Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 2 x 3,5 mm minijack
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Brak informacji
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Impedancja: 19 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 15 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 26 kHz
Czułość: 113 dB
Mikrofon: Na pałąku
Długość przewodu: 2.5 m
Waga: 360 g
Pozostałe parametry: - Kompatybilność: PC, Mac, Konsola, urządzenia mobilne zaopatrzone w gniazdo Jack 3,5mm- Magnesy: Neodymowe- Mikrofon: Uchylany, zawieszony rozciągliwie