Sennheiser GSP 301 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Sennheiser GSP 301 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 359.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Słuchawki SENNHEISER Epos GSP 301
359.00
Media Expert
Słuchawki SENNHEISER Epos GSP 301
359.00
Avans.pl

Parametry

Producent:Sennheiser
Kategoria:Słuchawki
Mikrofon tak
Rodzaj połączenia przewodowe
Typ nauszne

Opis

zestaw słuchawkowy GSP 301 wykorzystuje sławną technologię akustyczną Sennheiser do zwiększenia poziomu wrażeń w trakcie sesji gamingowych, z jeszcze bogatszymi doznaniami i realizmem sytuacji. Dla wszystkich osób, które poważnie traktują zabawę, Sennheiser stworzył model GSP 301- nagłowny pakiet słuchawkowy o budowie zamkniętej i w całości prekursorskiej stylistyce.wyekwipowane w luksusowe nauszniki o rozmiarze XL z poduszkami z pianki z pamięcią kształtu, GSP 301 zapewnia najlepszy w swojej klasie komfort i poprawioną izolację od szumów otoczenia, dzięki temu możesz w całkowitym spokoju skupić się na grze.

W celu zapewnienia znakomitej współpracy w zespole, GSP 301 jest zaopatrzony w mikrofon o jakości transmisyjnej z redukcją szumów i niedługi wysięgnik mikrofonu zezwalający na ograniczenie dźwięków oddechu i gwarantujący jeszcze bardziej czystą komunikację w zespole. Dzięki przejściówce PCV 05 możesz użyć zestawu słuchawkowego GSP 301 na zróżnicowanych platformach, takich jak PC, Mac, konsolety, smartfony czy tablety. Już dzisiaj możesz przygotować się na pełne przeżywanie każdej gry!