Sennheiser GSP 600 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Sennheiser GSP 600 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 849.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Słuchawki SENNHEISER Epos GSP 600
849.00
Media Expert
Słuchawki SENNHEISER Epos GSP 600
849.00
Avans.pl

Parametry

Producent:Sennheiser
Kategoria:Słuchawki
Impedancja 28 om
Mikrofon tak
Rodzaj połączenia przewodowe

Opis

GSP 600 to nowy fachowy zestaw słuchawkowy dla wymagających graczy. Headset zawiera szereg użytecznych udoskonaleń, w tym zupełnie nowy kształt nauszników, progresywny dostosowywany pałąk, pozwalający na dopasowanie siły nacisku, i zaawansowany system metalowych zawiasów, umożliwiający większą swobodę ruchów.

Dzięki tym nowościom użytkownicy zyskują jeszcze lepszą jakość i skrupulatność dźwięku, obszerniejszą wydajność mikrofonu ulepszony komfort i wytrzymałość. Użyty w GSP 600 autorski system głośników Sennheisera z lepszymi aluminiowymi cewkami gwarantuje nieszablonową jakość dźwięku z szerszym zakresem niskich częstotliwości, co potęguje wrażenia podczas grania czy oglądania filmów.

równocześnie ciepły głęboki bas nie dominuje nad korzystnie wyważonymi średnimi i wyjątkowo szczegółowymi wysokimi częstotliwościami. Taki balans zagwarantuje niesamowitą staranność i realizm, dzięki temu gracz jest w stanie usłyszeć każdy detal akcji i szybciej reagować w trakcie grania.

mistrzowski mikrofon Dodatkowym atutem słuchawek jest progresywny mikrofon z profesjonalną technologią eliminacji szumów, która zagwarantuje przejrzyście czystą komunikację w grach. Sterowanie dźwiękiem w grze jest prędkie i intuicyjne: mikrofon można prędko wyciszyć, podnosząc ramię wysięgnika, a głośność jest regulowana przy pomocy komfortowego pokrętła na słuchawce.

Wyższy poziom komfortu GSP 600 pozostały zaopatrzone w nowe, głębokie, bardziej praktyczne gąbki nauszników z pianki pamięciowej, dzięki czemu znakomicie przylegają do uszu, ulepszoną izolację akustyczną i większy komfort noszenia.

Zaprojektowane w taki sposób pady lepiej bronią użytkownika przed zewnętrznym hałasem i uniemożliwiają przedostawaniu się dźwięku na zewnątrz, zachowując intensywność niskich częstotliwości. Dodatkowo nauszniki zapobiegają przegrzewaniu się dzięki unikatowemu połączeniu komfortowych i stylowych tworzyw.

Słuchawki pozostały także wyposażone w zaawansowany system metalowych zawiasów, który zagwarantuje jeszcze obszerniejszą swobodę ruchów i rozszerza trwałość konstrukcji. Aby jeszcze bardziej zwiększyć komfort użytkowników, wdrożyliśmy nowatorską funkcję regulacji nacisku pałąka, dzięki której GSP 600 idealnie leżą i nie uciskają głowy.

Kompatybilność z wieloma platformami GSP 600 są kompatybilne z wieloma platformami do gier: komputerami PC, Mac i konsolami z wejściem jack 3,5 mm. Dzięki obniżonej impedancji słuchawek można używać też do grania na urządzeniach mobilnych....