Sennheiser HD 450 BT promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Sennheiser HD 450 BT oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 599.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
Sennheiser HD 450BT - nauszne - Bluetooth 5.0 - biały
599.00
OleOle!
-3%
Sennheiser HD 450BT - nauszne - Bluetooth 5.0 - biały
599.00
RTV EURO AGD
Sennheiser HD 450BT - nauszne - Bluetooth 5.0 - czarny
619.00
RTV EURO AGD
Sennheiser HD 450BT - nauszne - Bluetooth 5.0 - czarny
619.00
OleOle!

Parametry

Producent:Sennheiser
Kategoria:Słuchawki

Opis

Sięgnij po idealny dźwięk bezprzewodowy z nowymi HD 450BT z aktywną redukcją hałasu otoczenia. Korzyści: Zyskaj rewelacyjny dźwięk bezprzewodowy dzięki nowym słuchawkom HD 450BT. Niezależnie od tego, czy relaksujesz się w domu, czy w podróży, możesz radować się nieszablonową kompilacją wszechstronności i wyśmienitego dźwięku.

Wytrzymałe i stylowe modele HD, wytworzone z wysokiej jakości materiałów, oferują nieszablonowe połączenie wszechstronności i doskonałego brzmienia. W domu podczas słuchania podcastu albo w podróży ze swoją ulubioną piosenką możesz być pewien, iż nowa linia HD będzie najlepszym wyborem w kwestii bezprzewodowego dźwięku, niezależnie od tego, czego słuchasz.

Dzięki aktywnej redukcji hałasu otoczenia i zamkniętej konstrukcji HD 450BT seksowny dźwięk, którym możesz cieszyć się bez rozpraszania uwagi - choćby w głośnym otoczeniu. Uchwyć każdy szczegół dźwięku w unikatowej jakości, którą gwarantuje obsługa najlepszych bezprzewodowych kodeków, w tym AAC i aptX Low Latency.

HD 450BT, nieprzeciętny towarzysz w każdej podróży, proponuje doskonałą 30-godzinną żywotność baterii. Ten pakiet słuchawkowy można prędko naładować za pomocą USB-C, by zaoszczędzić cenny czas. Kompaktowa, składana konstrukcja - przystępna w kolorze czarnym albo białym - została produkowana z wysokiej jakości tworzyw, by zapewnić wspaniałą równowagę pomiędzy minimalistycznym stylem, praktycznym komfortem i wytrzymałością.

Przejmij intuicyjną kontrolę nad muzyką i połączeniami za pomocą prostych przycisków na nausznikach. Bądź zawsze w kontakcie dzięki asygnowanemu przyciskowi Voice Assistant i obsłudze Bluetooth 5.0 lub dopełniającemu kablowi audio.

Słuchaj swej muzyki tak, jak chcesz, dzięki aplikacji Sennheiser Smart Control. Ta gratisowa przeznaczona aplikacja na iOS i Androida prosty sposób kontrolowania, personalizowania, aktualizowania i konfigurowania Twoich ulubionych słuchawek i soundbara Sennheiser.