Shure SE425 promocja 2021

Cena946.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Top Hi-Fi & Video Design

Parametry

Producent:Shure
Kategoria:Słuchawki
Impedancja 20 om
Mikrofon nie
Rodzaj połączenia przewodowe
Typ douszne

Opis

Shure SE425
Poznaj komfort Shure SE425

Profesjonalnie profilowana kopułka wprowadzająca dźwięk prosto na kanału słuchowego. Odczepiany kabel zapewnia odporność i jednostajne umiejscowienie w małżowinach. Zestaw końcówek, które pozwalają zespoić wielkość słuchawek do Twojego ucha. To wszystko wynajdziesz w Shure SE425, które zachwycą Cię swym wyglądem.

perfekcyjnie demonstrujące się srebrnie metaliczna pokrywa, na której znajdują się ciemnej oznaczenia. Albo przeźroczysta, która ukazuje wnętrze słuchawki. Który styl będzie do Ciebie pasował?

Wytrzymała, profilowana konstrukcja

Profesjonalnie zaprojektowana kopułka wprowadza dźwięk prosto do kanału słuchowego, zapewniając komfort i możliwość słuchania na niższych stopniach głośności. Materiały z wyższej półki, adekwatne sparowanie, odpinany przewód. To wszystko sprawia, że cała budowa jest nad wyraz wytrzymała.

Usłysz, co drzemie w brzmieniu

Podwójne, prawidłowo zbalansowane przetworniki pozwalają na uzyskanie niesamowicie dokładnych, wyważonych doznań odsłuchowych. Pasywny crossover dostarcza nad wyraz pokaźne pasma tonów wysokich i niskich. Brzmienie, które pozwoli Ci usłyszeć każdy detal.

producent Shure dbając o kupujących, dostarcza zestaw końcówek z gumki i silikonowych w rozmaitych rozmiarach, co umożliwia uzyskanie wysokiego poziomu komfortu i doskonałej izolacji dźwięków z otoczenia.

parametry Shure SE425
  • typ przetwornika: jeden przetwornik aktywny
  • Pasmo przenoszenia: 22 - 19000 Hz
  • Czułość (1 kHz): 109 dB SPL/mW
  • Impedancja: 22 Ohm
  • Długość kabla: 162 cm, odpinany
  • Kolor: bezbarwny lub czarny
Towary zamówione do 16.30 wysyłamy w tym samym dniu
Zamów teraz za 1069.00 zł