Słuchawki DEFENDER Aspis Pro Vibra promocja 2022

Cena179.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:Defender
Kategoria:Słuchawki

Opis

Słuchawki Defender z mikrofonem Aspis Pro 7.1 Vibra Dźwięk stereo 7.1 System przetwarzania dźwięku symuluje działanie 7 głośników i subwoofera umieszczonego po najróżniejszych stronach, stwarzając dźwięk przestrzenny i pozwala w całości zanurzyć się w grę.

wbudowana wibracja słuchawek Główną cechą tych słuchawek - zastosowana wibracja, rozszerza realizm i dynamikę w każdej nowoczesnej grze. Dioda w obudowie słuchawek nadzwyczajne dla cyber-sportu. Odpinany mikrofon Odłączając mikrofon, przekształcasz pakiet słuchawkowy do gier w słuchawki do codziennego korzystania.

regulowany pałąk z miękkiego, oddychającego materiału Pleciony przewód z tkaniny uniemożliwia plątaniu i przedłuża żywotność słuchawek. Mikrofon kierunkowy, zagwarantuje wysoką jakość dźwięku Podnieś komunikację z partnerami w grze na wyższy poziom.

Wyłącznik mikrofonu Po prostu wyłącz mikrofon, jeśli nie chcesz, aby rozmówca lub partnerzy w grze Cię słyszeli. Regulacja głośności Nie ma zapotrzebowania na sterowanie z komputera, żeby kontrolować poziom głośności.

Słuchawki zamknięte Słuchawki z aktywną redukcją hałasu, gwarantuje maksymalną izolację dźwiękową. To pozwala na korzystanie w hałaśliwych warunkach i w tych przypadkach, gdy trzeba w pełni skoncentrować się na grze.