Słuchawki dokanałowe XBLITZ Pure Sport Biały promocja 2021

jest dostępny w sklepie LucAnn

Parametry

Producent:Xblitz
Kategoria:Słuchawki
Mikrofon tak
Rodzaj połączenia bezprzewodowe
Typ dokanałowe

Opis

PURE SPORT BIAŁE DOUSZNE SŁUCHAWKI BLUETOOTH
budowa PROSPORT
zapewnia jednostajne utrzymanie Xblitz Pure Sport w uchu.
Słuchawki szyte na miarę.

konstrukcja Xblitz Pure Sport zagwarantuje szczególnie wygodne i zrównoważone utrzymanie słuchawek w uszach, niezależnie czy uprawiasz poranny jogging czy wykonujesz zawansowany trening na siłowni. Rozciągliwe mocowanie zauszne oraz wkładki dokanałowe utrzymują słuchawkę starannie na swym miejscu.
WYSOKA JAKOŚĆ DŹWIĘKU
Głęboki bas i klarowne brzmienie wysokich tonów to cechy, które sprawią iż Xblitz Pure Sport zabierzesz za każdym razem ze sobą. Trening to nie wszystko, komplet nadzwyczajnie spełni oczekiwania u prawdziwych koneserów dobrej muzyki, w domu, w drodze do pracy czy w czasie ulubionego relaksu. Miękkie wkładki douszne doskonale odcinają hałas tła i pozwalają na wygodny odbiór muzyki, jak na dodatek wygodne prowadzenie rozmów telefonicznych.

DŁUGI CZAS PRACY

Częste ładowanie nie jest problemem. Xblitz Pure Sport naładowane do 100% wytrzymują aż do 9 godzin ciągłej pracy. Energię we zaimplementowanym akumulatorze możesz uzupełniać praktycznie w każdym miejscu przez port USB 5V. Bezprzewodowe słuchawki Xblitz Pure Sport poinformują Cię ponadto sygnałem dźwiękowym o niskim poziomie baterii.
komfortowE W PRZECHOWYWANIU
Koniec poskręcanych kabli i ciągłego prostowania przewodów. Płaski przewód zapobiega plątaniu się przewodów w chwili, gdy nie będziemy korzystać z Xblitz Pure Sport. Nawet gdy w pośpiechu schowasz je do kieszeni lub wrzucisz
do torebki, zawsze będą gotowe do zastosowania.
MFB, CZYLI CAŁA OBSŁUGA W JEDNYM MIEJSCU
Przełącznik wielofunkcyjny MFB uruchamia i wygasza pracę zestawu, pozwala na odbieranie i kończenie rozmów telefonicznych, jak także bez sięgania po telefon możesz zadzwonić do swojego ostatniego rozmówcy. Przycisk MFB steruje odtwarzaniem muzyki albo wideo - jeżeli zdecydujesz się oglądać film na swoim telefonie lub tablecie.

komfortowE ROZMOWY TELEFONICZNE

Gdy trwa trening nie musisz wykonywać dodatkowych akrobacji, by odebrać połączenie. Słuchawki bezprzewodowe Xblitz Pure Sport posiadają wbudowany mikrofon i funkcję odbierania połączeń telefonicznych. Możesz trenować i rozmawiać równocześnie. Kompozycja słuchawek gwarantuje niezwykle prawidłowe odcięcie od tła dźwięków zewnętrznych - zatem Xblitz Pure Sport może zaoferować Ci najwyższą jakość rozmów telefonicznych.
EAN: 5902479670959
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: XBLITZ SPORT PURE BIA?E
Przeznaczenie: Muzyka
kompozycja: Z zaczepami usznymi
Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: microUSB
Dźwięk: Stereo
Funkcje bluetooth: HFP (Hands-Free Profile)
Mikrofon: Tak
Zasięg: 10 m
Kolor: Biały
Pozostałe parametry: - Wersja Bluetooth: 4.1- Częstotliwość pracy: 2.402 GHz 2.480GHz- Czas pracy (w trybie wymogi): 25 godzin- Czas rozmów: do 9 godzin- Czas odtwarzania muzyki: do 9 godzin- Czas ładowania baterii: ok. 2 godziny- Zasilanie: DC 5.0V, 400mA- Bateria: wbudowana 110 mAh, litowo-polimerowa