Słuchawki z mikrofonem Defender SCRAPPER 500 Gaming niebiesko-czarne promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Słuchawki z mikrofonem Defender SCRAPPER 500 Gaming niebiesko-czarne oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 54.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
Słuchawki DEFENDER Scrapper 500
54.99
Media Expert
Słuchawki DEFENDER Scrapper 500
60.19
Media Expert

Parametry

Producent:Defender
Kategoria:Słuchawki

Opis

zestaw słuchawkowy dla graczy Scrapper 500 kompatybilny z komputerami PC, notebookami, konsolami do gier, smartfonami, tabletami. Słuchawki z aktywną redukcją hałasu, gwarantuje maksymalną izolację dźwiękową.

To umożliwia korzystanie w hałaśliwych warunkach i w tych przypadkach, gdy trzeba w pełni skoncentrować się na grze. Posiada regulację głośności nie ma zapotrzebowania na sterowanie z komputera, żeby kontrolować poziom głośności.

Pleciony przewód z dzianiny uniemożliwia plątaniu i przedłuża żywotność słuchawek. Mikrofon kierunkowy, zagwarantuje wysoką jakość dźwięku. Przejściówka dwóch scali 3,5 mm (słuchawki i mikrofon) do zintegrowanego 4-pinowego złącza audiowego.

Możesz podłączyć pakiet słuchawkowy do tabletów, smartfonów, konsoli do gier, laptopów nowej generacji i innych sprzętów za pomocą 4-pinowego gniazda zestawu słuchawkowego....