Logitech Słuchawki z mikrofonem h111 (981-000593) darmowy odbiór w 19 miastach! promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Logitech Słuchawki z mikrofonem h111 (981-000593) darmowy odbiór w 19 miastach! oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 53.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-7%
SŁUCHAWKI LOGITECH H111
53.90
Sferis.pl
Logitech Stereo Headset H111 Nauszne Szary
57.99
OleOle!
Logitech Stereo Headset H111 Nauszne Szary
57.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Logitech
Kategoria:Słuchawki
Impedancja 32 om
Mikrofon tak
Rodzaj połączenia przewodowe
Typ nauszne

Opis

H111 pakiet słuchawkowy stereo 981-000593 Na komputerze, tablecie lub smartfonie pakiet słuchawkowy może być stosowany w prawie wszelkich systemach operacyjnych i na wszystkich platformach dzięki typowemu połączeniu przez złącze 3,5 mm.

Mikrofon z funkcją niwelacji szumów Mikrofon z funkcją niwelacji szumów sprawi, że zapomnisz o zakłóceniach z otoczenia. Wygoda i możliwość obracania Dstosuj lekki pałąk, aby zapewnić sobie pełny komfort.

Mikrofon może być z łatwością stosowany jednocześnie po lewej, jak i po prawej stronie. Pełny dźwięk stereo Pełny dźwięk stereo zezwala na prowadzenie wyraźnych rozmów i sprawia, iż ten zestaw słuchawkowy jest świetny do filmów, gier i muzyki.

Mikrofon z funkcją niwelacji szumów ustawiany z dowolnej strony Można go umieścić równocześnie po lewej, jak i po prawej stronie, a nawet obrócić i odsunąć, gdy jest niepotrzebny. Dodatkowo zezwala na eliminację szumów tła, co oznacza przezroczystą jakością połączeń z biurem, rodziną i znajomymi.

Obsługa lubianych aplikacji do prowadzenia rozmów Uzyskaj udoskonalone wrażenia podczas korzystania z programów Skype(TM), Google Hangouts(TM), Yahoo!(R) Messenger i innych usług. Zgodność z komputerem, tabletem i smartfonem.

komplet słuchawkowy może być używany w prawie wszelkich systemach operacyjnych i na wszystkich platformach dzięki typowemu połączeniu przez złącze 3,5 mm. Rozciągliwy, obrotowy wysięgnik Mikrofon można ustawić tak, by jak najlepiej rejestrował głos, a także obrócić do góry, dane o produkcie Przeznaczenie (słuchawki) Telefonia internetowa kompozycja (słuchawki) Nauszne Technologie (słuchawki) Redukcja szumów Komunikacja bezprzewodowa Nie Złącza 3,5 mm minijack Dźwięk (słuchawki) Stereo Funkcje bluetooth Nie dotyczy Impedancja 32 $268 Pasmo przenoszenia (min.) 20 Hz Pasmo przenoszenia (maks.) 20 kHz Czułość 100 dB Mikrofon Na pałąku kolor (wyliczeniowy) Czarny Waga 73.2 g Akcesoria w komplecie - komplet słuchawkowy - Dokumentacja Pozostałe właściwości oczekiwania systemowe: - Windows Vista(R), Windows(R) 7, Windows 8, Windows 10 albo nowszej - Mac OS X 10.5 albo nowszy - Chrome OS(TM) - Jądro Linux w wersji 2.6 albo nowszej - iOS (iPhone, iPad i iPod) - Android(TM) - Jedno złącze 3,5 mm