Słuchawki z mikrofonem Logitech H650e Dual (981-000519) Darmowy odbiór w 19 miastach! (5099206041189) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Słuchawki z mikrofonem Logitech H650e Dual (981-000519) Darmowy odbiór w 19 miastach! (5099206041189) oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 239.86 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-20%
Słuchawki LOGITECH H650e Mono
239.86
Media Expert
Słuchawki LOGITECH H650e Mono
245.58
ELECTRO.pl
Słuchawki LOGITECH H650e Mono
245.58
Avans.pl
Słuchawki Logitech USB H650e Stereo
269.81
Sferis.pl
Logitech H650e USB Mono
299.00
RTV EURO AGD
Logitech H650e USB Mono
299.00
OleOle!

Parametry

Producent:Logitech
Kategoria:Słuchawki
Mikrofon tak
Rodzaj połączenia przewodowe
Typ nauszne

Opis

zestaw SŁUCHAWKOWY LOGITECH H650EStylowy i podkreślający się od innych zestaw słuchawkowy zapewniający fachową jakość dźwięku. Dotykowe, intuicyjne elementy sterujące Audio o jakości enterprise Zaprojektowany i certyfikowany dla firm nieszablonowY zestaw SŁUCHAWKOWY DLA zaganianYCH PROFESJONALISTÓWPracownicy działów sprzedaży i obsługi klienta, biznesmeni prowadzący rozmowy telefoniczne przez cały dzień bez wątpienia docenią wygodę i wygląd zestawu słuchawkowego Logitech H650e.

Wyrafinowany równocześnie pod względem wyglądu, jak i technice, pakiet słuchawkowy H650e gwarantuje czysty dźwięk dzięki funkcjom redukcja echa akustycznego i mikrofon na wysięgniku z niwelacją szumów. A wszystko po to, żeby rozmowy były jak najmocniej efektywne i wygodne.

fachowy zestaw SŁUCHAWKOWYDbałość o szczegóły jest tym, co podkreśla pakiet słuchawkowy Logitech H650e. To perfekcyjne rozwiązanie dla osób, którym zależy na niestandardowych funkcjach designu, takich jak intuicyjne części sterujące na kablu do regulacji głośności i jasna dioda LED powiadamiająca innych, że właśnie rozmawiasz poprzez telefon.

Wybierz wersję H650e Mono albo H650e Stereo dla jednego albo dwóch głośników. AUDIO KLASY ENTERPRISEZestaw słuchawkowy H650e oferuje funkcjonalność i także swój styl. To fachowy komplet słuchawkowy z cyfrowym przetwarzaniem sygnału, redukcją echa akustycznego, szerokopasmowym dźwiękiem, dynamicznym korektorem i mikrofonem z funkcją niwelacji szumów.

Dzięki niemu pracownicy działu sprzedaży i obsługi klienta mogą wykonywać i odbierać połączenia z nadzwyczajną transparentnością. ZAPROJEKTOWANY DLA BIZNESUCertyfikaty od wiodących producentów oprogramowania konferencyjnego pełną integrację z aplikacjami takimi jak Skype dla firm i Cisco Jabber.

Płaski, nieplączący się kabel gwarantuje połączenie z portem USB w komputerze Mac lub PC przy użyciu prostej w obsłudze technice Plug and Play. TAK, ROZMAWIAMWskaźnik LED z tyłu wysięgnika zawiadamia wzrokowo osoby znajdujące się z tyłu o prowadzonej rozmowie, co zapobiega przypadkowym zakłóceniom w trakcie połączeń.

eliminowanie ECHA AKUSTYCZNEGO I NIWELACJA SZUMÓwdzięki funkcji usuwania echa akustycznego i mikrofonowi z niwelacją szumów komplet słuchawkowy H650e jest zoptymalizowany tak, abyś mógł słyszeć i być słyszanym, nawet w hałaśliwym miejscu pracy.

INTELIGENTNIE ROZMIESZCZONE elementy STEROWANIAKontroluj rozmowę za pomocą przycisków odbierania/kończenia przycisków regulacji głośności i wyciszania. Przycisk rozszerzania głośności jest strategicznie umieszczony wyżej niżeli inne, zapewniając punkt odniesienia dla palców i umożliwiając obsługiwanie rozmowy bez odwracania wzroku od pracy.

NIEPLĄCZĄCY SIĘ KABELPłaski i elastyczny przewód jest wytrzymały na plątanie się. SŁUCHAJ BEZPIECZNIETechnologia Logitech Sound Protection broni przed dźwiękami powyżej 115 dBA, zapewniając wyjątkowy komfort słuchania głosu i muzyki; zgodnie z normą z EN60950-1.

ZOPTYMALIZOWANY DLA GŁOSU I MUZYKIKorektor dynamiczny samoczynnie przełącz...