Sony MDR-1 promocja 2021

Cena797.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Sony
Kategoria:Słuchawki
Impedancja 51 om
Mikrofon tak
Regulacja głośności tak
Rodzaj połączenia przewodowe
Typ na głowę

Opis

Autentyczne brzmienie, komfort łączności bezprzewodowej i dotykowy system obsługi

Dynamiczne przetworniki akustyczne HD zapewniające realistyczne brzmienie: 40-milimetrowe przetworniki akustyczne HD z znacznymi kanałami akustycznymi wyróżniają się solidnym brzmieniem. Membrana z polimeru ciekłokrystalicznego jest lekka,nieelastyczna, a dzięki pokaźnej szybkości reakcji zapewnia czystą, żywą reprodukcję tonów średnich i wysokich. Na skutek czego nawet przy sporej głośności uzyskuje się wyraźny, dokładny dźwięk..
Powlekana aluminium membrana LCP dla obszerniejszej precyzji: Powlekane aluminium membrany z polimeru ciekłokrystalicznego staranniejszą, bardziej spójną reprodukcję pełnego pasma częstotliwości dźwiękowych aniżeli zwykły przetwornik akustyczny LCP. Obszerniejsza równomierność strat energii przy transmisji dźwięku do pokrywy słuchawek przekłada się na wierne, naturalne brzmienie. Słuchawki mają bardziej stabilną charakterystykę częstotliwościową choćby przy słuchaniu nagrań o wysokiej rozdzielczości..
solidne uderzenie dzięki polepszającym bas kanałom powietrznym: starannie zaprojektowane kanały powietrzne usprawniają przepływ powietrza w przetworniku akustycznym. W wyniku czego membrana LCP ma większą swobodę ruchu i szybciej reaguje na konkretne, niskie dźwięki..
Dźwięk o wysokiej rozdzielczości. Najwyższa jakość brzmienia.: Dźwięk o wysokiej rozdzielczości wyznacza nową jakość reprodukcji muzyki cyfrowej. W porównaniu ze standardem CD odznacza się pokaźniejszą precyzyjnością poszczególnych próbek i pokaźniejszą częstotliwością ich rejestracji. W efekcie pozwala niemal idealnie utrwalić muzykę, poczuć każdy oddech i zmienić słuchanie w prawdziwe przeżycie..
duże pasmo przenoszenia zagwarantuje pełny zakres dźwięku: znaczne pasmo przenoszenia — które przy połączeniu przewodowym wynosi od 4 Hz do 100 kHz — pozwala na słuchanie wielu współczesnych gatunków muzycznych. Dolny kraniec pasma przenoszenia, 4 Hz, gwarantuje znaczny zapas nawet dla najgłębszych dźwięków basowych. Górny kraniec na poziomie 100 kHz sprawi, że muzyka będzie brzmieć żywo i bardzo realistycznie — a Ty docenisz jej delikatną harmonię..
Wysoka czułość dla czystości przekazu: Słuchawki posiadają aż 98 dB/mW czułości, dzięki czemu sprawnie przetwarzają prąd elektryczny na sygnały akustyczne. Oznacza to, że przy słuchaniu muzyki z określonego źródła i przy ustalonym poziomie głośności całe pasmo częstotliwości brzmi czyściej niż w słuchawkach o niższej czułości..
technika DSEE przywraca szczegółowość muzyki cyfrowej: technologia DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) polepsza jakość dźwięku z poddanych kompresji plików muzycznych. Używanie kompresji usuwa z dźwięku składowe o wysokich częstotliwościach, które decydują o szczegółowości i bogactwie muzyki. DSEE przywraca je, dzięki czemu brzmienie utworów staje się zbliżone do pierwotnego nagrania..
Prosta, komfortowa obsługa z użyciem czujnika dotykowego: Dzięki zastosowanemu czujnikowi dotykowemu możesz jeszcze łatwiej sterować odtwarzaniem muzyki. Kiedy chcesz włączyć lub zatrzymać odtwarzanie, po prostu dotykasz nauszników. Żeby zmienić utwór albo przeszukać nagranie, przesuwasz palcem w lewo lub w prawo. A głośność regulujesz ruchami w górę lub w dół. Wszystkie ważne funkcje masz więc w zasięgu ręki. Nie musisz już zatem szukać składników sterujących na urządzeniu..
Bezprzewodowe przesyłanie przez Bluetooth: Łącze Bluetooth® rewelacyjnie nadaje się do strumieniowego przesyłania utworów muzycznych i dźwięków z aplikacji. Kiedy sparujesz swój smartfon lub tablet z tymi słuchawkami Bluetooth, możesz nie tylko słuchać muzyki, ale także regulować głośność, a nawet wybierać utwory do odtworzenia..
Kodek LDAC: wyższa jakość dźwięku przy strumieniowej transmisji poprzez łącze Bluetooth: LDAC to nowy kodek opracowany poprzez markę Sony w celu zapewnienia najkorzystniejszej jakości dźwięku przesyłanego strumieniowo poprzez łącze Bluetooth. W porównaniu z typową transmisją poprzez łącze Bluetooth zapewnia trzy razy obszerniejszą przepływność, częstotliwość próbkowania do 96 kHz i wydajniejsze kodowanie. Efekt? Niższy poziom kompresji i bezprzewodowe przesyłanie dźwięku w jakości lepszej niżeli z płyt CD..
NFC: nawiązywanie połączenia za jednym dotknięciem: technologia NFC (Near Field Communication) eliminuje skomplikowane konfigurowanie połączeń. Wybrane urządzenia z technologią NFC można po prostu przyłożyć do symbolu N na obudowie —i w ten sposób nawiązać połączenie i rozpocząć bezprzewodowe odtwarzanie przez łącze Bluetooth®. Nie masz NFC? Żaden problem. Połączenie Bluetooth można także nawiązać ręcznie, wybierają adekwatne ustawienia w menu..
budowa z zamkniętą tylną częścią szczelnie otacza dźwięk: budowa z zamkniętą tylną częścią otacza ucho, umożliwiając pełne zanurzenie się w muzyce. Odbity dźwięk trafia do ucha, dzięki czemu poprawnie słuchać każdy niuans brzmienia. Taka budowa przyczynia się dodatkowo do udoskonalonej reprodukcji linii basu. Dzięki niej wyraźnie odczujesz każde uderzenie..
Pełny komfort dzięki ograniczającym nacisk nausznikom: Nauszniki są wykonane z miękkiej skóry, a dzięki ograniczającym nacisk poduszkom korzystnie dopasowują się do uszu i są wygodne w noszeniu. Gładkie materiały i połączenia wytrzymałość i wygodę przy wielogodzinnym słuchaniu..
Obrotowa kompozycja ułatwiająca podróżowanie: Te słuchawki możesz zabrać wszędzie. Obrotowe nauszniki zezwalają na zmniejszenie ilości zajmowanego miejsca, co usprawnia przechowywanie i transportowanie. Po złożeniu nauszników na płasko słuchawki z łatwością mieszczą się w walizce albo torbie..
Mniej przesłuchów dzięki rozdzieleniu żył masy: wykorzystanie 4-żyłowego kabla z niezależnymi przewodami masy polepsza separację kanałów dźwięku i ulepszone brzmienie. W przeciwieństwie do zwykłych słuchawek ze wspólnym przewodem masy w kablu tych słuchawek użyto niezależne żyły uziemienia, co przyczynia się do ograniczenia zniekształceń i przesłuchów..
ulepszony dźwięk dzięki przewodowi audio z posrebrzanymi żyłami: Masz ochotę posłuchać muzyki bez Bluetooth? Możesz złączyć słuchawki i odtwarzacz muzyczny dostarczonym przewodem audio, który zapewnia wysoką jakość dźwięku. W przewodzie tym wykorzystano posrebrzaną miedź beztlenową OFC — materiał, który zniża straty w przesyłanym sygnale, udoskonala brzmienie wysokich częstotliwości i uniemożliwia utracie jakości dźwięku..