Sony WF-1000 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Sony WF-1000 oraz 16 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 499.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-58%
Sony WF-1000XM3 ANC (srebrny)
499.00
RTV EURO AGD
-58%
Słuchawki dokanałowe SONY WF-1000XM3 Noise Cancelling ANC Czarny
499.00
Media Expert
-58%
Sony WF-1000XM3 ANC (czarny)
499.00
RTV EURO AGD
-58%
Słuchawki dokanałowe SONY WF-1000XM3 Noise Cancelling ANC Srebrny
499.00
Media Expert
Słuchawki Bluetooth Sony WF-1000XM3, czarne
519.00
Empik
SONY True Wireless WF-1000XM3 Srebne
584.22
Neonet.pl
SONY True Wireless WF-1000XM3 Czarne
584.63
Neonet.pl
WF-1000XM3 Słuchawki bezprzewodowe SONY
599.00
MediaMarkt.pl
WF-1000XM3 Słuchawki bezprzewodowe SONY
599.00
MediaMarkt.pl
Słuchawki SONY WF-1000XM4 Czarny
1099.00
Media Expert
Słuchawki SONY WF-1000XM4 Srebrny
1099.00
Media Expert
SONY BT TWS WF-1000XM4B
1099.00
Neonet.pl
WF-1000XM4 Słuchawki bezprzewodowe SONY
1199.00
MediaMarkt.pl
Sony WF-1000XM4 ANC (czarny)
1199.00
RTV EURO AGD
WF-1000XM4 Słuchawki bezprzewodowe SONY
1199.00
MediaMarkt.pl
Sony WF-1000XM4 ANC (srebrny)
1199.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Sony
Kategoria:Słuchawki
Mikrofon tak
Regulacja głośności nie
Rodzaj połączenia bezprzewodowe
Typ douszne

Opis

Słuchawki osłabiające zewnętrzny hałas to nowy standard w branży
W słuchawkach WF-1000XM3 zastosowaliśmy naszą najistotniej innowacyjną technikę osłabiania zewnętrznego hałasu z procesorem QN1e HD. Możesz więc kompletnie zatracić się w dźwięku.

Podwójne czujniki hałasu
Dwa mikrofony - jeden do przodu i jeden do tyłu - na powierzchni słuchawek wychwytują więcej dźwięków z otoczenia, czy jest to hałas podczas lotu, ruch w mieście czy rozmowy w biurze.

Procesor do osłabiania hałasów QN1e HD
Po wychwyceniu dźwięków z otoczenia rozpoczyna działać likwidujący hałas procesor QN1e HD. Usuwa on znacznie więcej szumów na niemal wszelkich częstotliwościach i zużywa mniej energii.

Przetwornik akustyczny 6 mm
nieduży, wydajny przetwornik akustyczny o średnicy 6 mm we wnętrzu słuchawek gwarantuje bogaty, czysty dźwięk.

nieszablonowy dźwięk z drobnymi zniekształceniami.
Procesor QN1e HD łączy w sobie cyfrową redukcję szumów, 24-bitową technologię przetwarzania sygnału audio, a także cyfrowy przetwornik analogowo-cyfrowy ze wzmacniaczem słuchawkowym. Efekt? Niesamowity dźwięk z znikomymi zniekształceniami.

Interpolacja muzyki cyfrowej z zastosowaniem DSEE HX
System Digital Sound Enhancement Engine HX (DSEE HX) optymalizuje odtwarzanie poddanych kompresji plików audio, nadając im jakość zbliżoną do dźwięku o wysokiej rozdzielczości.

Pełna swoboda słuchania
Nowy układ Bluetooth i zoptymalizowana budowa anteny dają stabilne, bezustanne połączenie i wysoką jakość strumieniowej transmisji bezprzewodowej.

rewelacyjne do oglądania telewizji, filmów itp.
Oglądasz filmy na smartfonie albo tablecie? Łączność bezprzewodowa w urządzeniu WF-1000XM3 synchronizuje to, co widzisz na ekranie z tym, co słyszysz w słuchawkach, zapewniając przyjemniejsze oglądanie.

nieprzeciętne wrażenia dzięki nowemu układowi Bluetooth
Zamiast przekazywać dźwięk z jednego ucha do drugiego, nowo opracowany układ Bluetooth nadaje dźwięk do obu uszu jednocześnie, gwarantując perfekcyjne wrażenia.

Zoptymalizowana budowa anteny
Pozycja anteny Bluetooth w słuchawkach została zoptymalizowana, żeby zapewnić szerszy zasięg. Dzięki czemu sygnał jest zawsze silny i bez zakłóceń.

funkcjonalna struktura trzyczęściowa to pewniejsze trzymanie
Słuchawki z redukcją hałasu ergonomicznie stykają się z trzema różnymi punktami w uchu, zapewniając potężne, wygodne przypasowanie.

Wkładki pozostają na miejscu
Gumowa powierzchnia antypoślizgowa utrzymuje słuchawki w miejscu, dzięki temu nie wyślizgną się niespodziewanie.

nawet 24 godziny słuchania
W pełni naładowane słuchawki grają poprzez 6 godzin, a ergonomiczny futerał do ładowania zagwarantuje dopełniające 3-krotne ładowanie. To choćby 24 godziny słuchania bez zakłóceń. Po wyłączeniu redukcji szumów czas się jeszcze wydłuża - 8 godzin po pełnym naładowaniu, a kolejne 3 razy ładowania z futerału dają łącznie choćby 32 godziny odtwarzania.

szybkie ładowanie w razie potrzeby
Czasem musisz jak najszybciej posłuchać muzyki. Jeśli więc poziom akumulatora w słuchawkach jest niski, 10-minutowe ładowanie da choćby 90 minut odtwarzania.

poręczny magnetyczny futerał-ładowarka
Włóż słuchawki z powrotem do futerału-ładowarki, a dzięki magnetycznemu wnętrzu zatrzasną się na swoim miejscu. Przewód USB-C ekspresowo i prosto naładuje futerał, zezwalając słuchać muzyki poprzez cały dzień.

Połącz jednym dotknięciem: prędkie przełączanie
Umieszczenie palca na wkładce dousznej obniża poziom głośności i pozwala docierać dźwiękom otoczenia. Dzięki temu możesz natychmiast porozmawiać z kimś bez zdejmowania słuchawek.

Funkcja Adaptive Sound Control samoczynnie dopasowuje poziom dźwięków otoczenia do tego, co robisz
Aplikacja Sony | Headphones Connect oferuje Adaptive Sound Control, funkcję, która automatycznie wyłapuje, co robisz - podróżujesz, spacerujesz, a może czekasz - i dopasowuje głośność dźwięków z otoczenia. Możesz także dopasować ustawienia do swych preferencji.

samoczynne wstrzymywanie i odtwarzanie
sensor zbliżeniowy w każdej wkładce wyłapuje, czy używasz jednej, czy obu słuchawek, i odpowiednio ustawia odtwarzanie. Wyjmij jedną ze słuchawek z ucha, a muzyka zostanie wstrzymana samoczynnie po obu stronach. Włóż ponownie wkładkę douszną, a muzyka samoczynnie zacznie znowu grać.

Przejmij kontrolę nad słuchanym dźwiękiem
dostępna w aplikacji Sony | Headphones Connect funkcja Ambient Sound Control pozwala na ustawienie głośności tła i dopuszczania samych głosów. Z kolei korektor graficzny pozwala ustawić stopnie dźwięku odpowiadające muzyce.

Korzystaj z asystenta głosowego
Ciesz się rozrywką, rozmawiaj ze znajomymi, słuchaj danych, muzyki i powiadomień, ustawiaj przypomnienia i korzystaj z wielu innych funkcji. Dzięki Asystentowi Google starczy poprosić.

Czysty dźwięk w trakcie rozmów poprzez zestaw głośnomówiący
Możliwość prowadzenia rozmów bez zastosowania rąk zapewnia luźną komunikację. Słuchawki WF-1000XM3 to wyraźniejszy dźwięk i możliwość nawiązywania połączeń za pomocą jednej wkładki lub obu. Dzięki temu można je na przemian ładować lub wyraźnie słyszeć połączenia w hałaśliwym otoczeniu.

Sterowanie w zasięgu ręki
Słuchawki WF-1000XM3 posiadają intuicyjne ustawienia sterowania dotykiem - np. Dotknij lewej słuchawki, by zmienić tryb redukcji szumów na tryb dźwięków otoczenia, albo dwukrotnie dotknij po prawej stronie, żeby przejść do następnego utworu.

Konfigurowalne przyciski dotykowe
Łatwo możesz przypasować sterowanie dotykiem. Aplikacja Sony | Headphones Connect pozwala przypisać do każdej wkładki uzupełniające opcje, np. Asystenta Google.

innowacyjna klasyka
Zależało nam na eleganckim, subtelnym stylu - od minimalistycznych, gładkich słuchawek po elegancko wykończony futerał ładujący.

Wszystko, czego potrzebujesz
W zestawie znajduje się kabel do ładowania USB-C oraz dwa warianty wkładek dousznych w rozmaitych wymiarach.

Sony zaleca
Sony zaleca,za każdym razem aktualizować urządzenia do najnowszego przystępnego oprogramowania. Powiadomienia o aktualizacjach oprogramowania dla WF-1000XM3, a także powiadomienia o ich dostępności są udostępniane za pośrednictwem aplikacji Sony Headphones Connect, przystępnej gratisowo w Google Play i Apple App Store.