Sony WF-C500 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Sony WF-C500 oraz 22 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 199.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-43%
WF-C500 Słuchawki bezprzewodowe SONY
199.00
MediaMarkt.pl
-43%
WF-C500 Słuchawki bezprzewodowe SONY
199.00
MediaMarkt.pl
-43%
Słuchawki dokanałowe SONY WFC500 Czarny
199.00
Media Expert
-43%
Słuchawki dokanałowe SONY WFC500 Pomarańczowy
199.00
Media Expert
-43%
Słuchawki dokanałowe SONY WFC500 Biały
199.00
Media Expert
-43%
WF-C500 Słuchawki bezprzewodowe SONY
199.00
MediaMarkt.pl
-43%
SONY BT TWS WFC500D.CE7
199.00
Neonet.pl
-43%
Słuchawki dokanałowe SONY WFC500 Zielony
199.00
Media Expert
-43%
SONY BT TWS WFC500G.CE7
199.00
Neonet.pl
Słuchawki douszne bezprzewodowe Sony WF-C500W BT TWS, Biały
249.00
Empik
Słuchawki douszne bezprzewodowe Sony WF-C500G BT TWS, Zielony
249.00
Empik
Słuchawki douszne bezprzewodowe Sony WF-C500D BT TWS, Pomarańczowy
249.00
Empik
Słuchawki douszne bezprzewodowe Sony WF-C500 BT TWS, Czarny
249.00
Empik
Sony WF-C500 (czarny)
299.00
OleOle!
Sony WF-C500 (czarny)
299.00
RTV EURO AGD
Sony WF-C500 (biały)
349.00
OleOle!
Sony WF-C500 (koralowy)
349.00
RTV EURO AGD
Sony WF-C500 (zielony)
349.00
OleOle!
Sony WF-C500 (zielony)
349.00
RTV EURO AGD
WF-C500 Słuchawki bezprzewodowe SONY
349.00
MediaMarkt.pl
Sony WF-C500 (koralowy)
349.00
OleOle!
Sony WF-C500 (biały)
349.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Sony
Kategoria:Słuchawki
Typ douszne

Opis

WF-C500 prawdziwie bezprzewodowe słuchawki małe wymiary, pierwszorzędny dźwięk Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne WF-C500 mają kompaktową konstrukcję, dzięki której dobrze pasują do uszu. Znikome rozmiary nie oznaczają jednak gorszych wrażeń.

System DSEE przywraca wytłumione dźwięki i wysokie częstotliwości, rozszerzając szczegółowość brzmienia. Słuchawki współpracują ze smartfonami Bluetooth i są nietrudne w użyciu, a do wyboru masz cztery kolory.

Więcej przyjemności ze słuchaniaSystem DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) rozszerza autentyzm brzmienia, przywracając wytłumione dźwięki i wysokie częstotliwości. Muzykę możeszdostosować do własnych upodobań, używając funkcji korektora w aplikacji Sony |

Headphones Connect.Aby muzyka brzmiała bardziej naturalnieKompresja eliminuje z dźwięku składowe o wysokich częstotliwościach, które decydują o szczegółowości i bogactwie utworu. System DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) przywraca je, dzięki temu brzmienie utworów staje się zbliżone do pierwotnego nagrania.Twój dźwięk.

Tak jak lubiszDostosuj dźwięk do swoich upodobań. Do wyboru masz różne ustawienia dostosowujące brzmienie do gatunku muzycznego. Możesz też utworzyć i zapisać własne ustawienia przy pomocy funkcji EQ Custom w aplikacji SonyHeadphones Connect.małe, lekkie, znakomicie pasująceSłuchawki mają niepokaźne wymiary i skrupulatnie pasują do uszu.

Zaokrąglone, pozbawione krawędzi pokrywy są komfortowe i przyjemne w noszeniu, więc masz wygodne warunki do słuchania muzyki.użyteczne ukształtowanie powierzchniOdkąd w 1982 roku na rynek trafiły pierwsze na świecie słuchawki douszne - Sony MDR-E252 - analizujemy olbrzymie ilości danych o kształtach uszu ludzi z całego świata.

Słuchawki WF-C500 są owocem tych badań. Ich kształt pasuje do otworu w uchu, a nowa, ergonomiczna powierzchnia gwarantuje zrównoważeniejsze trzymanie się.użyteczne, kieszonkowe etuiCylindryczne etui z funkcją ładowania ma nad wyraz małe wymiary i swobodnie mieści się w torbie albo kieszeni, więc słuchawki mogą Ci towarzyszyć naprawdę wszędzie.

Dzięki przezroczystemu wieczku z fakturą przypominającą mleczne szkło etui zyskuje wykwintny, luksusowy wygląd.Łatwa obsługa przyciskamiPrzyciski na słuchawkach WF-C500 służą nie tylko do włączania i zatrzymywania odtwarzania, zmieniania utworów i regulacji głośności - można też nimi aktywować asystenta głosowego w smartfonie i odbierać telefony bez sięgania po smartfon.wygodniejsze rozmowy poprzez telefonMikrofon o wysokiej jakości pozwala luźno rozmawiać przez telefon i zapewnia jeszcze wyraźniejszy dźwięk.

Nie musisz nawet wyjmować telefonu z kieszeni.Współpraca z asystentem głosowymWystarczy nacisnąć przycisk,szybko włączyć asystenta głosowego w smartfonie i uzyskiwać wskazówki dojazdu, odtwarzać muzykę albo komunikować się ze znajomymi.Znajdź słuchawki dzięki funkcji Fast PairParowanie słuchawek WF-C500 z urządzeniami z systemem Android ułatwia funkcja Fast Pair.

Do nawiązania łączności Bluetooth wystarcza jedno dotknięcie. Możeszprosto wynajdzieć słuchawki, włączając w nich sygnał dźwiękowy lub sprawdzając na smartfonie ostatnią znaną lokalizację. Swift Pair - nieskomplikowane podłączanie komputeraFunkcja Swift Pair pomaga sparować słuchawki WF-C500 z komputerem z Windows 10 przez Bluetooth.

Gdy włączysz tryb parowania, pobliskie urządzenia z Windows 10 wyświetlą informacje o sposobie parowania.Słuchanie poprzez cały dzień, ładowanie trwające minutyDzięki poręcznemu etui z funkcją ładowania możesz słuchać muzyki choćby przez 20 godzin.

A gdy masz dosłownie moment na podładowanie akumulatora, już po 10 minutach uzyskasz zapas energii na kolejną godzinę słuchania.Pryskająca woda? Pot? To nicStopień wodoodporności IPX4 oznacza, iż słuchawkom nie zaszkodzi pot ani pryskająca woda.

Pozostań w ruchu przy muzyce.mnóstwo spraw, jedna słuchawkaJeśli oprócz słuchania muzyki chcesz czasem z kimś porozmawiać, wyjmij z etui tylko jedną słuchawkę i używaj jej w zwykły sposób.zrównoważona i niezawodna łączność Bluetooth Mikroukład Bluetooth transmitujący dźwięk do obu słuchawek jednocześnie i antena o zoptymalizowanej konstrukcji zrównoważoną łączność i wyśmienite wrażenia przy słuchaniu.

Dzięki drobnemu opóźnieniu dźwięku przyjemniejsze jest też oglądanie.Tak wciągające. Tak realistyczne.Zanurz się w otaczających Cię zewsząd dźwiękach. Dźwiękach tak realistycznych, jak na koncercie albo w studiu nagraniowym.

Dzięki 360 Reality Audio muzyka osiąga niespotkaną dotąd wyrazistość i realizm. W tych słuchawkach doświadczysz 360 Reality Audio.Z myślą o naturzeProjektanci produktów Sony troszczą się nie tylko o fason, lecz i środowisko.

Opakowanie słuchawek WF-C500 nie posiada plastiku. Prezentuje to, jak firma Sony stara się ograniczać wpływ swoich produktów i działań na środowisko naturalne.Akcesoria w zestawie: Pozostałe właściwości: Przetwornik akustyczny: 5,8 mm Czas ładowania akumulatora: Około 2,5 godziny Czas pracy akumulatora (ciągłe odtwarzanie muzyki): Maks.

10 godzin Czas pracy akumulatora (ciągła komunikacja): Maks. 5 godzin...