Sony WF-LS900 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Sony WF-LS900 oraz 12 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 479.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-47%
SONY BT NC TWS WFLS900NW
479.00
Neonet.pl
Słuchawki dokanałowe SONY LINKBUDS S WFLS900NW Biały
512.63
Media Expert
Sony LinkBuds S WF-LS900NB
599.00
RTV EURO AGD
Sony LinkBuds S WF-LS900NB
599.00
OleOle!
Sony LinkBuds S WF-LS900NW
599.00
RTV EURO AGD
LinkBuds S WF-LS900 Słuchawki SONY
599.00
MediaMarkt.pl
LinkBuds S WF-LS900 Niebieski Słuchawki SONY
599.00
MediaMarkt.pl
Słuchawki dokanałowe SONY LINKBUDS S WFLS900NB Czarny
599.00
Media Expert
LinkBuds S WF-LS900 Słuchawki SONY
649.00
MediaMarkt.pl
Słuchawki dokanałowe SONY Linkbuds S WF-LS900NL Niebieski
649.99
Media Expert
Sony LinkBuds S WF-LS900NW
699.00
OleOle!
Słuchawki dokanałowe SONY Linkbuds S WF-LS900NC Beżowy
899.00
Media Expert

Parametry

Producent:Sony
Kategoria:Słuchawki
Typ dokanałowe

Opis

OPIS PRODUCENTA za każdym razem w kontakcie nieduże, lekkie słuchawki LinkBuds S zapewniają Ci stałą łączność z Twoimi światami. Możesz je nosić poprzez całą dobę, utrzymując kontakt z ludźmi i miejscami. Słuchawki LinkBuds S tworzą optymalne warunki słuchania, automatycznie przełączając się pomiędzy dźwiękami otoczenia a skuteczną redukcją Czy masz swój kolor? Nadaj słuchawkom osobisty charakter, wybierając jedną z trzech eleganckich odmian kolorystycznych — zawsze z przypasowanym etui. Wszystkie Twoje światy, połączone i zoptymalizowane sprawdź, jak słuchawki LinkBuds S zapewniają wygodę przez cały dzień, naturalne dźwięki otoczenia lub redukcję hałasu. Odkryj funkcję Adaptive Sound Control i rewelacyjny dźwięk w trakcie słuchania muzyki i rozmawiania poprzez telefon. Niewiele znaczące, lekkie, komfortowe cały dzień LinkBuds S to najmniejsze i najlżejsze (4,8 g) na świecie prawdziwie bezprzewodowe słuchawki Hi-Res Audio z systemem redukcji hałasu. Są tak minimalne— o 40% mniejsze niż WF-1000XM4 — bo stworzyliśmy maleńki przetwornik akustyczny i zespoiliśmy w jednym czipie platformę SoC (System on Chip) Bluetooth Audio oraz wysokiej jakości procesor redukcji hałasu. Wygodne i bezpieczne Słuchawki LinkBuds S doskonale pasują do ucha, a ich funkcjonalna kompozycja zapobiega wypadaniu. Projektując je, wykorzystaliśmy szerokie dane o kształtach uszu, gromadzone od czasu wprowadzenia w 1982 roku pierwszych na świecie słuchawek dousznych,, a także oceny czułości przeróżnych rodzajów uszu, żeby zapewnić adekwatny, komfortowy kształt. Naturalne dźwięki z otoczenia albo skuteczna redukcja hałasu Te słuchawki zapewnią Ci równocześnie naturalne dźwięki z zewnątrz, gdy chcesz komunikować się z otoczeniem, jak i produktywną redukcję hałasu, jeśli potrzebujesz skupienia. Słuchawki LinkBuds S automatycznie przełączają tryb dźwięków otoczenia i redukcji hałasu zależnie od tego, gdzie jesteś i co robisz. Dostosowywanie dźwięków otoczenia do Twojej aktywności, aby umożliwić noszenie przez cały dzień Inteligentna funkcja Adaptive Sound Control wykrywa, gdzie jesteś i co robisz, a następnie dopasowuje ustawienia dźwięków z otoczenia, gwarantując znakomite warunki słuchania. Z czasem uczy się Twoich zachowań, zaczyna rozpoznawać miejsca, w których często bywasz — biuro, ulubioną kawiarnię itp. — i dostosowuje dźwięk do sytuacji. Najlepsze do rozmów, prawdziwie bezprzewodowe słuchawki Sony Dzięki technologii Precise Voice Pickup, która wykorzystuje mikrofony na zewnątrz i we wnętrzu słuchawki, oraz innowacyjnemu przetwarzaniu dźwięku rozmówca słyszy Cię wyraźnie, nawet gdy wokół jest głośno. Algorytm redukcji hałasu, oparty na nienaturalnej inteligencji i uczeniu maszynowemu z użyciem ponad 500 milionów próbek głosu, tłumi dźwięki otoczenia i wyciąga Twój głos.

Mikrofon
Pozostałe cechy Wciągający dźwięk, autentyczna muzyka Słuchawki LinkBuds S są minimalne między innymi dzięki nowemu przetwornikowi akustycznemu 5 mm z podatną membraną. Odtwarza on konkretny bas i czyste wokale, by każdy gatunek muzyczny brzmiał świetnie. Bogaty środek pasma zezwala na czyste odtwarzanie głosu w muzyce, filmach i podcastach. A dzięki ulepszeniom w redukcji hałasu słuchawki LinkBuds S lepiej blokują dźwięki