Sony WH-1000XM3 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Sony WH-1000XM3 oraz 8 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1149.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-11%
WH-1000XM3 Srebrny Słuchawki SONY
1149.00
MediaMarkt.pl
-11%
WH-1000XM3 Czarny Słuchawki SONY
1149.00
MediaMarkt.pl
SONY Nauszne Noise Cancelling WH-1000XM3 Czarne
1199.00
Neonet.pl
Sony WH-1000XM3 ANC (srebrny)
1199.00
RTV EURO AGD
SONY Nauszne Noise Cancelling WH-1000XM3 Srebne
1199.00
Neonet.pl
Sony WH-1000XM3 ANC (czarny)
1199.00
RTV EURO AGD
SONY WH-1000xm3 czarny
1244.00
Mall.pl
SONY zestaw słuchawkowy WH-1000xm3 srebrny
1291.00
Mall.pl

Parametry

Producent:Sony
Kategoria:Słuchawki
Typ nauszne

Opis

Słuchawki WH-1000XM3 Poznaj nowy poziom ciszyZobacz, jak to jest słuchać tylko muzyki dzięki funkcji osłabiania hałasu, która blokuje hałas jak nigdy dotąd. Sprawdź też, jak inteligentne mogą być słuchawki poznaj nowoczesną technikę osłabiania zewnętrznych hałasów, np.

Adaptive Sound Control, komfortowe funkcje, takie jak Quick Attention, asystenta głosowego i sterowanie dotykiem.Wszechogarniająca ciszaDzięki funkcji osłabiania zewnętrznego hałasu zgiełk miasta możesz zostawić za sobą.

W słuchawkach WH-1000XM3 zastosowaliśmy najmocniej zaawansowaną technologię osłabiania hałasu z procesorem QN1 HD. Nadzwyczajnie przylegające nauszniki.Więcej mocy = jeszcze mniej hałasuNowy procesor QN1 HD pokaźnie rozszerza wydajność funkcji osłabiania hałasu.

asygnowany procesor NC to pewność, iż jakość muzyki nigdy nie ucierpi z powodu wydajności procesora.Blokuj więcej hałasuWiększość słuchawek osłabiających zewnętrzne hałasy ma za zadanie blokować hałas pojazdów podczas podróży.

Słuchawki WH-1000XM3 nie są tutaj wyjątkiem,poprawnie blokują na dodatek inne hałasy, np. Głosy i gwar miasta.Redukcja hałasów w trakcie lotuWyjątkowa optymalizacja ciśnienia atmosferycznego zapewnia stosowny dźwięk na pokaźnej wysokości.Brak przewodów, znakomity dźwięk bez zakłóceńTechnologia LDAC umożliwia przesyłanie trzy razy pokaźniejszej ilości informacji (przy maks.

prędkości transmisji 990 kb/s) niż bezprzewodowe połączenie dźwiękowe BLUETOOTH, dzięki temu można się radować dźwiękiem o jakości zbliżonej do dźwięku o wysokiej rozdzielczości przesyłanego połączeniem przewodowym.Dźwięk, w który uwierzyszWzmacniacz zintegrowany z procesorem QN1 HD z najlepszym w swojej klasie współczynnikiem sygnału do zakłóceń i niskim poziomem zakłóceń przy urządzeniach przenośnych gwarantuje świetną jakość dźwięku.

Dzięki 40-milimetrowym przetwornikom z ciekłokrystaliczną polimerową membraną (LCP) słuchawki radzą sobie z konkretnymi rytmami i reprodukują pełny zakres częstotliwości do 40 kHz.Inteligentne słuchanie dzięki funkcji SENSE ENGINE, która automatycznie dostosowuje ustawienia do warunkówZobacz, jak ustawienia Adaptive Sound Control automatycznie wykrywają Twoją aktywność, taką jak podróżowanie, chodzenie czy czekanie i odpowiednio dostosowują ustawienia dźwięków otoczenia.

Dzięki funkcji Quick Attention możesz rozmawiać bez zdejmowania słuchawek wystarczy dotknąć obudowy,zniżyć głośność i bez problemu prowadzić rozmowę. Wygoda przez cały dzieńBardzo miękkie nauszniki z pianki poliuretanowej zapewniają równe rozłożenie nacisku i udoskonalone dopasowanie (dzięki pokaźniejszej powierzchni kontaktu z ciałem).

Jeszcze obszerniejszą wygodę zagwarantuje większa i bardziej praktyczna przestrzeń na uszy. A dzięki zmniejszonej wadze nie poczujesz, że masz je na głowie.Inteligentniejsze od przeciętnych słuchawekWszystko w zasięgu ręki.

Możesz odbierać połączenia dwukrotnym dotknięciem albo zmieniać utwory, regulować głośność i nawiązywać połączenia, przesuwając po panelu. Żeby aktywować asystenta głosowego, wystarczy przytrzymać przycisk.Pojemny akumulator na cały dzień, a do tego szybkie ładowanieCzas pracy baterii wynosi 30 godzin, więc wystarczy Ci energii choćby na dłuższe wycieczki.

A jeśli musisz ekspresowo się podładować, po 10-minutowym ładowaniu za pomocą opcjonalnego zasilacza sieciowego masz mocy na 5 godzin.Akcesoria w komplecie: Torba Przejściówka umożliwiająca wykorzystanie w czasie lotu przewód połączeniowy kabel USB Pozostałe atrybuty:...