Sony WH-CH710N promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Sony WH-CH710N oraz 12 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 359.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-35%
Sony WH-CH710N ANC (biały)
359.00
RTV EURO AGD
-35%
Słuchawki SONY WH-CH710N ANC Biały
359.00
Media Expert
Słuchawki SONY WHCH710NW.CE7, Bluetooth, białe
379.00
Empik
Słuchawki SONY WH-CH710N, Bluetooth, niebieskie
379.00
Empik
Słuchawki SONY WH-CH710N ANC Niebieski
449.00
Media Expert
SONY BT NC WH-CH710NL Niebieskie
449.00
Neonet.pl
Sony WH-CH710N ANC (biały)
459.00
OleOle!
SONY BT NC WH-CH710NB Czarne
469.00
Neonet.pl
SONY BT NC WH-CH710NW Białe
469.00
Neonet.pl
WH-CH710N Czarny Słuchawki bezprzewodowe SONY
549.00
MediaMarkt.pl
WH-CH710N Niebieski Słuchawki bezprzewodowe SONY
549.00
MediaMarkt.pl
WH-CH710N Biały Słuchawki bezprzewodowe SONY
549.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Sony
Kategoria:Słuchawki

Opis

Słuchawki, które odgrodzą Cię od świata
Bez względu na to, czy lecisz na drugi kontynent, czy jedziesz do pracy, funkcja AINC (samoczynnej redukcji hałasu z zastosowaniem nienaturalnej inteligencji) stale analizuje otaczające dźwięki i samoczynnie dobiera tryb najskuteczniej redukujący hałasy z zewnątrz.

Dwa czujniki hałasu kontroluj, co chcesz usłyszeć
Dzięki dwóm mikrofonom jednemu skierowanemu w przód, a drugiemu w tył słuchawki WH-CH710N jeszcze skuteczniej przechwytują dźwięki otoczenia i blokują miejski gwar lub rozmowy w biurze. Oznacza to, iż możesz bez reszty oddać się słuchaniu.

NFC: słuchanie muzyki po jednym dotknięciu
Dzięki technologii NFC (Near Field Communication) do rozpoczęcia transmisji muzyki wystarcza jedno dotknięcie.momentalnie i prosto nawiązać połączenie, po prostu przyłóż urządzenie z technologią NFC do znaku N na obudowie.

Wysoka jakość transmisji poprzez łącze Bluetooth
Nie masz NFC? Nie szkodzi. Włącz w urządzeniu funkcję Bluetooth i podłącz je ręcznie.

stworzone dla znawców stylu
Słuchawki WH-CH710N posiadają szykowne, zaokrąglone obudowy. Wyglądają prawidłowo, jak brzmią.

genialne dopasowanie
Metalowy zamek błyskawiczny pozwala wyregulować rozmiar słuchawek. Oznacza to większą wygodę przy długookresowym słuchaniu.

Wygoda przez cały dzień
Miękkie, owalne nauszniki są tak komfortowe, że nie będziesz potrzebować żadnych przerw w słuchaniu muzyki albo oglądaniu filmów i telewizji.

wygodna w podróży, składana konstrukcja
Słuchawki WH-CH710N posiadają składane na płasko nauszniki, dzięki temu będą bezpieczne w walizce podróżnej i plecaku, z którym jeździsz do pracy.

prędkie ładowanie
w pełni naładowany akumulator litowy wystarcza nawet na 35 godzin słuchania, a dzięki funkcji szybkiego ładowania w 10 minut zyskasz kolejnych 60 minut odtwarzania.

dopasuj dźwięk
Tryb dźwięków otoczenia daje Ci całkowitą kontrolę nad tym, co słyszysz. Gdy go włączysz, do Twoich uszu dotrze nie tylko muzyka, lecz i dźwięki ważne w codziennym życiu: odgłosy z ulicy lub komunikaty ogłaszane w środkach transportu.

Przetworniki akustyczne 30 mm słychać każdy takt
nowe, 30-milimetrowe przetworniki akustyczne pozwalają zbratać czystość dźwięku z lekkością i wygodą przy noszeniu. Genialnie reprodukująwielki zakres częstotliwości.

Korzystaj z pomocy asystenta z wolnymi rękami
Naciśnij jeden przycisk, żeby włączyć asystenta głosowego w smartfonie i uzyskiwać wskazówki dojazdu, odtwarzać muzykę albo kontaktować się z innymi.

Czysty dźwięk w trakcie rozmów poprzez zestaw głośnomówiący
Funkcja rozmów przez telefon z wolnymi rękami sprzyja podtrzymywaniu kontaktów. Nie sięgaj po telefon, po prostu mów dzięki słuchawkom WH-CH710N rozmówca będzie lepiej słyszał Twój głos.