Sony WH-H910 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Sony WH-H910 oraz 8 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 799.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-27%
Sony WH-H910N ANC (zielony)
799.00
RTV EURO AGD
-27%
Sony WH-H910N ANC (niebieski)
799.00
RTV EURO AGD
-27%
Sony WH-H910N ANC (czarny)
799.00
RTV EURO AGD
SONY słuchawki bezprzewodowe WH-H910N, niebieskie
955.00
Mall.pl
WH-H910N Słuchawki bezprzewodowe SONY
999.00
MediaMarkt.pl
WH-H910N Niebieski Słuchawki SONY
999.00
MediaMarkt.pl
SONY słuchawki bezprzewodowe WH-H910N, czerwone
1087.00
Mall.pl
SONY słuchawki bezprzewodowe WH-H910N, czarne
1095.00
Mall.pl

Parametry

Producent:Sony
Kategoria:Słuchawki
Typ nauszne

Opis

Smukłe, wytworne, komfortowe
Dzięki wyjątkowo smukłym nausznikom i silikonowemu pałąkowi, który lepiej przylega do głowy, słuchawki gwarantują komfort poprzez cały dzień. Są lekkie i kompaktowe, można je złożyć, gdy nie są użytkowane, i prosto schować w futerale albo torbie.

technika Dual Noise sensor
Dwa mikrofony na powierzchni słuchawek wychwytują więcej dźwięków z otoczenia, czy jest hałas w trakcie lotu, ruch w mieście czy rozmowy w biurze.

Przetwornik akustyczny 25 mm
niepokaźne, mocne przetworniki 25 mm ze niesprężystymi aluminiowymi kopułkami i miękkimi membranami z poliuretanu dają taki sam poziom ciśnienia dźwięku, jak zwykłe przetworniki 40-milimetrowe nieprzeciętne odtwarzając pełny zakres częstotliwości.

Funkcja prędkiego przełączania umożliwi Ci nieskomplikowane prowadzenie rozmów
Chcesz momentalnie porozmawiać? Przyłóż dłoń do prawej słuchawki, a muzyka ucichnie i dźwięki otoczenia będą lepiej słyszalne.

Funkcja Adaptive Sound Control samoczynnie dopasowuje poziom dźwięków otoczenia do tego, co robisz
Funkcja Adaptive Sound Control w aplikacji Sony | Headphones Connect samoczynnie wykrywa, co robisz podróżujesz, spacerujesz, a może czekasz i dostosowuje głośność dźwięków z otoczenia. Możesz także przypasować ustawienia do swoich preferencji.

Interpolacja muzyki cyfrowej z wykorzystaniem DSEE HX
Dzięki przywracaniu wysokich częstotliwości utraconych na skutek czego kompresji technika DSEE HX zapewnia bogate, naturalne brzmienie cyfrowych plików audio.

Prawdziwie naturalny dźwięk
Słuchając dźwięku o wysokiej rozdzielczości w jakości ulepszonej niżeli na płycie CD, można poczuć się jak w studiu. Pasja do muzyki łączy wszystkie elementy od sygnału po głośniki powodując wrażenie, że artysta występuje przed Tobą.

Lepszy dźwięk przesyłany poprzez BLUETOOTH
technologia LDAC pozwala na przesyłanie trzy razy pokaźniejszej ilości informacji (przy maks. Prędkości transmisji 990 kb/s) aniżeli bezprzewodowe połączenie dźwiękowe BLUETOOTH, dzięki czemu można się radować dźwiękiem o jakości zbliżonej do dźwięku o wysokiej rozdzielczości przesyłanego połączeniem przewodowym.

Pojemny akumulator na cały dzień, a do tego szybkie ładowanie
Czas pracy akumulatora wynosi 35 godzin, więc starczy Ci energii choćby na dłuższe wypady. Jeśli masz mało czasu, prędkie ładowanie pozwoli w 10 minut zyskać dodatkowe 2,5 godziny słuchania. Skorzystaj z opcjonalnego zasilacza albo ładowarki USB.

Dotknij, by pomijać utwory
Odbieraj połączenia przychodzące, steruj muzyką i włączaj aplikacje Google oraz Siri wszystko przy pomocy intuicyjnych przycisków dotykowych.

skrupulatne dostrajanie ustawień za pomocą telefonu
Aplikacja Sony | Headphones Connect zezwala na dobranie ustawień korektora, wybranie ustawień wstępnych dźwięku przestrzennego i nie tylko.