Sony WI-SP510 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Sony WI-SP510 oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 269.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-29%
Sony WI-SP510 (biały)
269.00
OleOle!
-29%
Sony WI-SP510 (biały)
269.00
RTV EURO AGD
SONY BT WI-SP510W Białe
275.46
Neonet.pl
SONY BT WI-SP510B Czarne
299.00
Neonet.pl
WI-SP510 Biały Słuchawki bezprzewodowe SONY
319.00
MediaMarkt.pl
WI-SP510 Czarny Słuchawki bezprzewodowe SONY
319.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Sony
Kategoria:Słuchawki

Opis

SONY WI-SP510 - Bezprzewodowe, sportowe słuchawki douszne - czarne
Długi czas pracy baterii, stopień ochrony przed wodą IPX5, wygoda przez cały dzień to wszystko powoduje, iż sportowe słuchawki WI-SP510 idealnie sprawdzą się na treningach.

Treningi z turbodoładowaniem
Długi czas pracy baterii, stopień ochrony przed wodą IPX5, wygoda poprzez cały dzień - to wszystko powoduje, że sportowe słuchawki WI-SP510 perfekcyjnie sprawdzą się na treningach.

Zaprojektowane dla aktywnych
W słuchawkach WI-SP510 możesz ćwiczyć choćby podczas ulewy. Poziom wodoodporności IPX5 to świadectwo, że nie zaszkodzi im pot, pryskająca woda, a choćby mycie po długim i wyczerpującym treningu.

Długi czas pracy baterii
Słuchawki WI-SP510 będą Ci dodawać energii kilometr za kilometrem lub set za setem. Po całkowitym naładowaniu wystarczają nawet na 15 godzin odtwarzania.

Bezprzewodowa technologia BLUETOOTH
Przesyłaj ulubione nagrania ze smartfona przez łącze bezprzewodowe BLUETOOTH.

precyzyjne dostosowanie i wygoda
Miękkie zaczepy do uszu i trójwymiarowa, wykrzywiona forma staranne przypasowanie i wygodę.

System EXTRA BASS pomagający osiągnąć lepsze wyniki
Wzmocnij dźwięki i dodaj sobie sił. Technika EXTRA BASS zapewnia mocne, dynamiczne tony niskie, wytwarzając dopełniającą motywację do wysiłku.

Wygoda przez cały dzień
konstrukcja z miękkim, sprężystym i lekkim pałąkiem na szyję pozwala na komfortowe noszenie słuchawek poprzez cały dzień. W obu słuchawkach znajdują się magnesy, które uniemożliwiają splątaniu przewodu i upraszczają przechowywanie po zakończeniu słuchania.

Łatwa obsługa przy pomocy przycisków
Przyciski na słuchawkach WI-SP510 służą nie tylko do włączania i zatrzymywania odtwarzania, zmieniania utworów i regulacji głośności można również nimi aktywować asystenta głosowego w smartfonie i odbierać telefony bez sięgania po smartfon.

Współpraca z asystentem głosowym
Naciśnij jeden przycisk, żeby włączyć asystenta głosowego w smartfonie i uzyskiwać wskazówki dojazdu, odtwarzać muzykę albo kontaktować się z innymi.

Funkcja rozmów telefonicznych
Dzięki wbudowanemu mikrofonowi możesz luźno rozmawiać poprzez telefon bez konieczności wydobywania go z kieszeni.