TCL ACTV 100 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem TCL ACTV 100 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 59.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
SŁUCHAWKI TCL ACTV100 BIAŁE
59.99
Diliho
SŁUCHAWKI TCL ACTV100 CZARNE
59.99
Diliho

Parametry

Producent:TCL
Kategoria:Słuchawki

Opis

funkcjonalne i wygodne słuchawki wytwarzane z myślą o osobach uprawiających sport. Dzięki trzem najróżniejszej wielkości końcówkom dousznym i owalnej rurce akustycznej słuchawki ACTV100 wyśmienity komfort w codziennym treningu.

dodatkowo, dzięki rozciągliwemu i korzystnie dostosowanemu zaczepowi na ucho, za każdym razem pozostaną na swym miejscu. Wyekwipowane w oporną na pot i zachlapanie obudowę o stopniu ochrony IPX4, słuchawki te będą działać choćby podczas deszczu albo intensywnych treningów wywołujących pocenie.

solidne przetworniki 8,6 mm w kompaktowej obudowie wspaniałe dobranie, czysty dźwięk i konkretny, wyrazisty bas. Nieskomplikowany w użyciu pilot zdalnego sterowania z zaimplementowanym mikrofonem pozwala na w prosty sposób sterowanie odtwarzaniem albo wstrzymywaniem odtwarzania utworów i odbieraniem lub odrzucaniem połączeń.