TCL ACTV 100BT promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem TCL ACTV 100BT oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 149.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Słuchawki bezprzewodowe TCL ACTV100BT czarne
149.90
Vobis.pl
SŁUCHAWKI TCL ACTV100BT BIAŁE
149.99
Diliho
SŁUCHAWKI TCL ACTV100BT CZARNE
149.99
Diliho

Parametry

Producent:TCL
Kategoria:Słuchawki

Opis

Słuchawki bezprzewodowe TCL ACTV100BT czarne Bezpieczne. Komfortowe. Bezprzewodowe. ACTV100BT motywuje Cię solidnym basem do pójścia dalej. Wyposażony w najnowszą technologię Bluetooth 5.0, zestaw słuchawkowy ACTV100BT Bluetooth oferuje jednostajny i nieprzerwany dostęp do Twoich utworów muzycznych choćby poprzez 12 godzin, a szybkie 15-minutowe ładowanie pozwala Ci wrócić do odtwarzania muzyki nawet na dwie godziny, dzięki temu nie stracisz nawet chwili przyjemności.

na dodatek, dzięki elastycznemu, prawidłowo dostosowanemu zaczepowi na ucho i regulowanemu przewodowi, zawsze pozostaną na swym miejscu choćby wtedy, gdy na siłowni lub w drodze nie stawiasz sobie żadnych ograniczeń.

zaopatrzone w odporną na pot i zachlapanie obudowę o stopniu ochrony IPX4, słuchawki te będą działać nawet podczas intensywnych treningów wywołujących pocenie, a także podczas deszczu. Dostępne są 2 opcje kolorystyczne.

Bezpieczne i wygodne dostosowanie i regulowany przewód elastyczny zaczep na ucho i dostosowywany kabel pozostają wygodnie w miejscu, podczas każdej aktywności fizycznej lub słuchania muzyki w ruchu. Konkretne przetworniki 8,6 mm w kompaktowej obudowie słuchawek TCL ACTV100BT nieprzeciętne dopasowanie, czysty dźwięk i mocny, wyrazisty bas.

Sportowe słuchawki oporne na pot i zachlapanie – stopień ochrony IPX4 Słuchawki bezprzewodowe TCL ACTV100BT wyekwipowane zostały w wodoszczelną i niepodatną na pot obudowę o stopniu ochrony IPX4, słuchawki te będą działać nawet w trakcie intensywnych treningów wywołujących pocenie i podczas deszczu.

dołączony kabel USB do ładowania usprawnia zasilanie słuchawek, gdy ich Ci potrzeba. Pilot z mikrofonem do sterowania odtwarzaniem muzyki i rozmowami telefonicznymi zastosowany mikrofon w TCL ACTV100BT i prosty w użyciu pilot zdalnego sterowania umożliwia odtwarzanie lub wstrzymywanie odtwarzania utworów i odbieranie lub odrzucanie połączeń za pomocą prostego naciśnięcia przycisku.

Wyraźne rozmowy z mikrofonem z funkcją redukcji szumów. Odfiltrowuje szumy tła gwarantując czysty dźwięk podczas rozmów.