TCL MTRO 200 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem TCL MTRO 200 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 59.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
SŁUCHAWKI TCL MTRO200 BURGUNDOWE
59.99
Diliho
SŁUCHAWKI TCL MTRO200 NIEBIESKIE
59.99
Diliho
SŁUCHAWKI TCL MTRO200 BIAŁE
59.99
Diliho
SŁUCHAWKI TCL MTRO200 CZARNE
59.99
Diliho

Parametry

Producent:TCL
Kategoria:Słuchawki

Opis

Słuchawki TCL MTRO200 Burgundowe Stylowy i prosty design Dzięki szykownemu wzornictwu, wielu opcjom kolorystycznym, miękkiemu pluszowemu pałąkowi i wygodnym nausznikom, pakiet słuchawkowy MTRO200 jest przeznaczony dla osób prowadzących aktywny tryb życia w ruchliwych miastach.

Głęboki bas i skrupulatny dźwięk skrupulatnie dostrojone przez naszych profesjonalnych inżynierów akustyki z Innovation Lab Belgium, zestawy słuchawkowe MTRO200 są wyposażone w 32-milimetrowy przetwornik i należycie zaprojektowaną komorę dźwiękową, która zapewnia głębokie dudniące basy i wciągające wrażenia muzyczne.

Słuchawki są łatwe do złożenia i przechowywania, dzięki czemu stają się znakomitym towarzyszem podróży. Wygodny poręczny zarys Po przeprowadzeniu szeroko zakrojonych badań poręcznych byliśmy w stanie zaprojektować pakiet słuchawkowy, który zapewnia maksymalny komfort, a jednocześnie pozwala w pełni cieszyć się ulubioną muzyką.

Dzięki miękkim pluszowym nausznikom słuchawki TCL MTRO200 mogą być wykorzystywane przez dużo godzin bez żadnych kłopotów. Nietrudne sterowanie połączeniami i muzyką Możesz odtwarzać, zatrzymywać, wstrzymywać muzykę, odbierać lub odrzucać połączenia, zmieniać utwory i aktywować asystenta głosowego bez konieczności patrzenia na urządzenie.

Zestawy słuchawkowe MTRO200 przeszły rygorystyczne testy jakości, w tym ponad 150 godzin zginania, rozciągania, ciągnięcia i plątania, aby zapewnić najkorzystniejszą efektywność w rutynowym użytkowaniu.