słuchawki socl 500 tws, niebieski marki Tcl promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem słuchawki socl 500 tws, niebieski marki Tcl oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 249.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Słuchawki dokanałowe TCL SOCL500TWS Niebieski
249.99
Media Expert
Słuchawki dokanałowe TCL SOCL500TWS Niebieski
249.99
Avans.pl
Słuchawki dokanałowe TCL SOCL500TWS Niebieski
249.99
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:TCL
Kategoria:Słuchawki

Opis

Słuchawki TCL SOCL500TWS Pomarańczowe Inspirowany styl. Rozrywka w dowolnym miejscu linia SOCL jest wyśmienita dla osób prowadzących towarzyski styl życia, którzy zawsze szukają perfekcyjnego sposobu na identyfikację.

Dzięki żywym kolorom SOCL bez wątpienia wyszukasz taki, który pasuje do Twojej osobowości i nastroju. Słuchawki TCL SOCL500TWS mają owalny zarys tuby akustycznej dla nasadek dousznych, który zapewnia wygodne i poręczne dopasowanie, które jest genialne do ciągłego i długiego wykorzystywania - gwarantując, że impreza nie zakończy się, dopóki nie będziesz gotowy.

szczegóły, które możesz usłyszeć Słuchawki TCL SOCL500TWS gwarantują wciągające wrażenia słuchowe. Dzięki skrupulatnie zaprojektowanym przetwornikom audio w połączeniu z naszą światowej klasy sygnaturą dźwiękową Acoustic Pro Panel przezroczyście czysty i stabilny dźwięk.

Tak więc, bez względu na gatunek muzyki, będziesz w stanie wyraźnie usłyszeć każdą nutę z wysoką wiernością. Muzyka w ruchu Sterowanie słuchawkami TCL SOCL500TWS powoduje, iż ​​przełączanie utworów, regulacja głośności, a także przyjmowanie i odrzucanie połączeń są proste, bez wyjmowania urządzenia z kieszeni.

Modele z obsługą Bluetooth zapewniają wolność od kabli, a równocześnie zapewniają kontrolę nad muzyką. Owalna konstrukcja tuby akustycznej do nasadek dousznych zagwarantuje wygodne i praktyczne dobranie, które jest wspaniałe do ciągłego i długookresowego użytkowania.

Twoja rozrywka. Twój styl Żywe kolory słuchawek TCL SOCL500TWS pozwalają łatwo znaleźć parę pasującą do Twojej osobowości, a nawet nastroju. Od nieprzezroczystych lśniących wykończeń po półprzezroczyste opcje gradientowe oraz najróżniejsze opcje kolorystyczne do wyboru, SOCL to nasza najszczególniej wyrazista kolekcja słuchawek.