TCL SOCL100BT promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem TCL SOCL100BT oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 79.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-20%
TCL SOCL100BT (pomarańczowy)
79.99
OleOle!
TCL SOCL100BT (pomarańczowy)
99.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:TCL
Kategoria:Słuchawki

Opis

Słuchawki bezprzewodowe TCL SOCL100BT pomarańczowe solidny dźwięk. Bezprzewodowy komplet słuchawkowy. Bazując na znakomitej technologii akustycznej SOCL100, zezwalającej na odtwarzanie krystalicznie czystych i jednostajnych dźwięków, wersja Bluetooth słuchawek proponuje wolność od plątaniny kabli, zachowując lepsze brzmienie muzyki aniżeli kiedykolwiek wcześniej.

Masz także kontrolę nad swoją muzyką i urządzeniem Bluetooth, dzięki czemu przełączanie pomiędzy utworami, regulacja głośności i odbieranie i odrzucanie połączeń jest tak proste, jak naciśnięcie przycisku, bez konieczności wyjmowania urządzenia z kieszeni.

Powlekane warstwą utwardzaną promieniami UV, słuchawki wykończone są na wysoki blask. Minimalne, produktywne głośniki Przetworniki 8,6 mm zapewniające czysty, jednostajny dźwięk. Słuchawki douszne TCL SOCL100BT dokładne dobranie.

doskonałe dla przyjemności słuchania. Izolacja akustyczna z owalnymi rurkami akustycznymi dla komfortowego, naturalnego dobrania. Dzięki temu możesz radować się muzyką przez mnóstwo godzin w całkowitym komforcie.

Pilot z mikrofonem do sterowania odtwarzaniem muzyki i rozmowami telefonicznymi zastosowany mikrofon i przystępny w użyciu pilot zdalnego sterowania w słuchawkach TCL SOCL100BT umożliwia odtwarzanie lub wstrzymywanie odtwarzania utworów i odbieranie albo odrzucanie połączeń za pomocą prostego naciśnięcia przycisku.

załączony przewód USB do ładowania upraszcza zasilanie słuchawek, gdy ich potrzebujesz. Redukcja echa polepszająca jakość rozmów telefonicznych Wyraźne rozmowy z mikrofonem z funkcją redukcji szumów. Odfiltrowuje szumy tła gwarantując czysty dźwięk podczas rozmów.

3 końcówki douszne do wyboru - od minimalnych do obfitych — dzięki temu możesz wybrać genialne dostosowanie do Twoich uszu.