TCL SOCL500 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem TCL SOCL500 oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 249.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Słuchawki dokanałowe TCL SOCL500TWS Niebieski
249.00
Media Expert
TCL SOCL500TWS (pomarańczowy)
249.00
RTV EURO AGD
TCL SOCL500TWS (niebieski)
249.00
OleOle!
TCL SOCL500TWS (niebieski)
249.00
RTV EURO AGD
TCL SOCL500TWS (pomarańczowy)
249.00
OleOle!
Słuchawki dokanałowe TCL SOCL500TWS Pomarańczowy
249.00
Media Expert
Słuchawki dokanałowe TCL SOCL500TWS Purpurowy
249.99
Media Expert

Parametry

Producent:TCL
Kategoria:Słuchawki

Opis

Słuchawki TCL SOCL500TWS Pomarańczowe Inspirowany styl. Rozrywka w dowolnym miejscu seria SOCL jest rewelacyjna dla osób prowadzących towarzyski fason życia, którzy zawsze szukają idealnego sposobu na identyfikację.

Dzięki żywym kolorom SOCL z pewnością znajdziesz taki, który nadaje się do Twojej osobowości i nastroju. Słuchawki TCL SOCL500TWS posiadają owalny kształt tuby akustycznej dla nasadek dousznych, który zapewnia komfortowe i funkcjonalne dostosowanie, które jest idealne do ciągłego i długiego użytkowania - gwarantując, iż impreza nie zakończy się, tak długo, jak nie będziesz gotowy.

detale, które możesz usłyszeć Słuchawki TCL SOCL500TWS zapewniają wciągające wrażenia słuchowe. Dzięki dokładnie zaprojektowanym przetwornikom audio w połączeniu z naszą światowej klasy sygnaturą dźwiękową Acoustic Pro Panel przejrzyście czysty i zrównoważony dźwięk.

Tak więc, bez względu na gatunek muzyki, będziesz w stanie wyraźnie usłyszeć każdą nutę z wysoką wiernością. Muzyka w ruchu Sterowanie słuchawkami TCL SOCL500TWS sprawia, że ​​przełączanie utworów, regulacja głośności, a także przyjmowanie i odrzucanie połączeń są proste, bez wyjmowania urządzenia z kieszeni.

Modele z obsługą Bluetooth zapewniają wolność od kabli, a równocześnie zapewniają kontrolę nad muzyką. Owalna kompozycja tuby akustycznej do nasadek dousznych gwarantuje wygodne i ergonomiczne dopasowanie, które jest nieprzeciętne do ciągłego i długookresowego używania.

Twoja rozrywka. Twój fason Żywe barwy słuchawek TCL SOCL500TWS pozwalają prosto znaleźć parę pasującą do Twojej osobowości, a nawet nastroju. Od nieprzezroczystych lśniących wykończeń po półprzezroczyste opcje gradientowe i rozmaite opcje kolorystyczne do wyboru, SOCL to nasza najszczególniej wyrazista linia słuchawek.