TCL SOCL500TWS promocja 2022

Cena249.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:TCL
Kategoria:Słuchawki

Opis

Słuchawki TCL SOCL500TWS Czarne Inspirowany styl. Rozrywka w dowolnym miejscu seria SOCL jest perfekcyjna dla osób prowadzących towarzyski fason życia, którzy za każdym razem szukają nieprzeciętnego sposobu na identyfikację.

Dzięki żywym kolorom SOCL na pewno wynajdziesz taki, który nadaje się do Twojej osobowości i nastroju. Słuchawki TCL SOCL500TWS mają owalny kształt tuby akustycznej dla nasadek dousznych, który zagwarantuje komfortowe i ergonomiczne dopasowanie, które jest wyśmienite do ciągłego i długiego stosowania - gwarantując, że impreza nie zakończy się, dopóki nie będziesz gotowy.

szczegóły, które możesz usłyszeć Słuchawki TCL SOCL500TWS zapewniają wciągające wrażenia słuchowe. Dzięki precyzyjnie zaprojektowanym przetwornikom audio w połączeniu z naszą światowej klasy sygnaturą dźwiękową Acoustic Pro Panel przezroczyście czysty i zrównoważony dźwięk.

Tak więc, bez względu na gatunek muzyki, będziesz w stanie wyraźnie usłyszeć każdą nutę z wysoką wiernością. Muzyka w ruchu Sterowanie słuchawkami TCL SOCL500TWS sprawia, że ​​przełączanie utworów, regulacja głośności, a także przyjmowanie i odrzucanie połączeń są proste, bez wyjmowania urządzenia z kieszeni.

Modele z obsługą Bluetooth gwarantują wolność od kabli, a równocześnie zapewniają kontrolę nad muzyką. Owalna kompozycja tuby akustycznej do nasadek dousznych zapewnia wygodne i poręczne przypasowanie, które jest idealne do ciągłego i długookresowego używania.

Twoja rozrywka. Twój styl Żywe odcienie słuchawek TCL SOCL500TWS pozwalają łatwo znaleźć parę pasującą do Twojej osobowości, a choćby nastroju. Od nieprzezroczystych lśniących wykończeń po półprzezroczyste opcje gradientowe oraz rozmaite opcje kolorystyczne do wyboru, SOCL to nasza najszczególniej wyrazista seria słuchawek.