Tracer Office V2 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Tracer Office V2 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 43.85 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-12%
Słuchawki nauszne Tracer Office V2 czarne mikrofon
43.85
Empik
Tracer Office V2
44.99
OleOle!
Słuchawki TRACER Office V2 Czarny
49.89
Media Expert
Tracer Office V2
49.89
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Tracer
Kategoria:Słuchawki
Typ nauszne

Opis

SŁUCHAWKI TRACER OFFICE V2 [Najważniejsze atrybuty] Najważniejsze właściwości - perfekcyjne do laptopa - Wyłącznik mikrofonu na kablu - Combo jack 4-pin - Adapter 2 x 3,5 mm gratis - kabel 1.2 m Słuchawki perfekcyjne do pracy i zabawy Codzienne słuchanie muzyki, granie, rozmowy telefoniczne, chaty oraz praca z ludźmi wymagają słuchawek uniwersalnych, które odnajdą się w każdej z tych czynności.

Słuchawki Tracer Office V2 to uniwersalne rozwiązanie w interesującej cenie! [Słuchawki świetne do pracy i zabawy] [wygodne w stosowaniu i wspaniałe wyciszenie] komfortowe w użytkowaniu, a także wspaniałe wyciszenie wygodne nauszniki skutecznie izolują dźwięki z zewnątrz.

Zapomnij o rozpraszających dźwiękach z otoczenia i ciesz się dźwiękami odtwarzanej muzyki. Rozciągliwy mikrofon z redukcją szumów Słuchawki wyposażono w giętki mikrofon, który możesz dopasować do własnych potrzeb.

zaopatrzono go w funkcję redukcji szumów otoczenia, dzięki czemu Twój głos zawsze będzie czysty i wyraźny. [elastyczny mikrofon z redukcją szumów] [duże wykorzystanie] duże wykorzystanie Słuchawki Tracer wyekwipowano w złącze 4-pin Combo jack mm dzięki czemu można je podłączyć nie tylko do każdego urządzenia AUDIO, ale także do smarfonu.

Gracze korzystający z platform PC, PS4, Xbox One oraz innych wyekwipowanych w to gniazdo będą mogli w pełni korzystać z możliwości słuchawek. Załączony do zestawu adapter z dwoma złączami mini-jack 3.5 mm to idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy chcą podłączyć słuchawki do urządzenia z podwójnym wejściem mini-jack.

Specyfikacja techniczna Długość przewodu (m): 1.2 Impedancja (Ohm): 32 Mikrofon: Tak Pasmo przenoszenia (Hz - kHz): 20 - 20 Regulacja głośności: Tak Złącze: Mini-jack wariant słuchawki: Nauszne Transmisja danych: Mini-jack 3.5mm typ urządzenia audio: 2.0 Przetwornik: 40 mm Czułość: 115 ± 5 dB / mW Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20000 Hz Impedancja: 32 Impedancja mikrofonu: 2.2 Średnica mikrofonu: 4 x 1.5 mm Czułość mikrofonu: - 45 dB ± 3 dB