Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 55.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-44%
Xiaomi Redmi Airdots 2 Słuchawki Bluetooth TWS BT5
55.00
Erli.pl
Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2
59.99
OleOle!
Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2
74.99
RTV EURO AGD
XIAOMI BT TWS Mi True Wireless EARBUDS BASIC 2
79.99
Neonet.pl
Słuchawki Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2
96.48
Erli.pl
Mi True Wireless Earbuds Basic 2 Słuchawki XIAOMI
99.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Xiaomi
Kategoria:Słuchawki
Mikrofon tak
Regulacja głośności nie

Opis

 Xiaomi Redmi AirDots 2 TWS (Mi True Wireless Earbuds 2) Najnowsze słuchawki bezprzewodowe od Xiaomi, druga generacja tego modelu. Oryginalne, świeże, oficjalna wersja Global/EU.. Słuchawki Mi True Wireless Earbuds 2 to najnowszy model słuchawek z serii Mi True od Xiaomi oznaczone symbolem TWSEJ061LS.

Nowy model ma funkcję samoczynnego parowania Mono albo Stereo, a także jeszcze niższą cenę! szybkie i proste parowanie: Parowanie nowych słuchawek Mi True Earbuds Basic 2 nie może być prostsze. Starczy zsynchronizować je ze smartfonem tylko za pierwszym razem.

Następnie połączą się automatycznie po wyjęciu ich z etui, a choćby samoczynnie przejdą w tryb mono albo stereo, w zależności od tego, czy wyjmiemy jedną czy obie słuchawki. I to wszystko! Nie będziesz musiał robić nic innego, jak tylko umieścić je w uszach i cieszyć się nimi.

Nie mają kabla i są w pełni bezprzewodowe, dzięki temu zapewniają użytkownikowi całkowitą swobodę ruchów. Jakość dźwięki jest świetna, zatem będziesz mógł cieszyć się wyjątkowym brzmieniem swojej ulubionej muzyki w każdym momencie dnia.

Dźwięk jest w pełni stabilny i naturalny, a to za sprawą najkorzystniejszych materiałów, z których urządzenie zostało wytwarzane. Dodatkowym atutem jest opcja redukcji szumów, która umożliwia otrzymanie jeszcze lepszej jakości dźwięku.

Słuchawki wyekwipowane są w najnowszą generację Bluetooth, 5.0, która oczywiście jest kompatybilna z poprzednimi, więc możesz także używać ich ze starszymi smartfonami. Nowy moduł Bluetooth 5.0 przynosi nie tylko korzyści, takie jak mniejsze zużycie energii, dłuższy zasięg działania i jest mniej zakłócony poprzez sygnał WiFi, więc będzie mniej zakłóceń, usprawniając bardziej zrównoważony i czysty sygnał.

Wreszcie, dzięki bardziej zaawansowanemu Bluetooth, możesz wykonywać połączenia stereo, posiadać mniej hałasu w tle, podłączyć słuchawki szybciej i automatycznie. Nieskomplikowane odbieranie połączeń przychodzących: Od teraz nie będziesz musiał szukać swego smartfona w odmętach torby albo plecaka.

Jeśli zadzwoni, będziesz mógł go odebrać zaledwie w chwilę przy użyciu jednego przycisku. Jakość rozmowy będzie nieprzeciętna, a to za sprawą słuchawek od Xiaomi wyekwipowanych w rewelacyjnej jakości mikrofon. Znaczne jest to, by urządzenie znajdowało się w zasięgu smartfona, dzięki temu nie straci łączności Bluetooth.

Obie słuchawki są wyposażone w mikrofony, co pozwala nawet na rozmowę telefoniczną w trzy osoby. Możesz przekazać jedną słuchawkę, na przykład swojemu przyjacielowi w trakcie wspólnego spaceru. Obfita oszczędność baterii: Słuchawki od Xiaomi korzystają z najnowocześniejszej technologii, która powoduje, iż po wyjęciu słuchawek z uszu, muzyka przestaje w nich grać.

jednoczy się to z dużą oszczędnością energii, co zezwala na dłuższe używanie sprzętu. Dzięki opcji tłumienia hałasu z zewnątrz, będziesz mógł rozmawiać ze swym asystentem głosowym w każd...