Garmin Vivosmart 3 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Garmin Vivosmart 3 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 128.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-74%
Kabel GARMIN do Garmin Vivosmart 3
128.99
Media Expert
Smartband GARMIN Vivosmart 3 Fioletowy
499.99
Media Expert

Parametry

Producent:Garmin
Kategoria:Smartbandy

Opis

Inteligentny monitor aktywności z narzędziami do pomiaru tętna i monitorowania kondycji na nadgarstku zapewnia narzędzia do monitorowania kondycji, takie jak pułap tlenowy, wiek produktywnościowy i trening siłowy Monitor samopoczucia z całodziennym pomiarem obciążeń Ciągłe monitorowanie tętna dzięki technologii nadgarstkowego pomiaru tętna Elevate™ Śledzenie kroków, pokonanych pięter, spalonych kalorii, minut aktywnej aktywności, snu i wielu innych Możliwość noszenia podczas pływania i prysznica Czas działania baterii: do 5 dni Twój monitor dynamiczności nie definiuje Ciebie, lecz to co z nim robisz – niewątpliwie może.

vívosmart 3 proponuje dyskretny,niebanalny charakter,skonsolidować się do każdej kreacji, oraz inteligentne funkcje,za każdym razem pozostawać w gotowości. Śledź energiczność, nadzoruj swoje tętno, odbieraj inteligentne powiadomienia i uzyskaj dostęp do szczegółowych informacji o kondycji, takich jak szacowany pułap tlenowy i wiek wydajnościowy.

subtelny, stylowy i inteligentny Twoje poczucie stylu określa Cię. Vívosmart 3 może uzupełnić ten fason, nie dominując nad nim. Wyposażone w wąską, dyskretną bransoletkę urządzenie vívosmart 3 jest tak modne, jak Twoja garderoba.

Co więcej, to mistrz finezyjności. Jego ukryty ekran jest widoczny wyłącznie wtedy, gdy tego chcesz. Gdy nie korzystasz z niego — znika. To rewelacyjny towarzysz w biurze, na siłowni, na basenie i każdym innym miejscu.

Codzienne monitorowanie kondycji Dzięki technice nadgarstkowego pomiaru tętna Elevate, monitor energiczności vívosmart 3 oferuje dużo nadzwyczajnych funkcji, które usprawniają określenie bieżącego poziomu efektywności fizycznej.

Jest to, na przykład, nasz pierwszy dedykowany monitor aktywności, który oferuje pomiar szacowanego pułapu tlenowego. Może choćby określić wiek wydajnościowy, który można ograniczyć dzięki ciężkiej pracy i regularnym ćwiczeniom.

Całodzienny pomiar obciążeń Urządzenie vívosmart 3 mierzy każde uderzenie serca, obserwując zmienność tętna (HRV). Możesz spojrzeć na wykres na urządzeniu, gdy jedynie usiądziesz albo zaczniesz odpoczynek.

Wzrost poziomu oznacza wyższy poziom obciążeń. Skąd się biorą? Źródłem może być wysiłek fizyczny i stres emocjonalny. Urządzenie vívosmart 3 pomaga w zidentyfikowaniu zbędnych obciążeń, co usprawnia walkę z nim.

samoczynne śledzenie aktywności Funkcje śledzenia aktywności urządzenia vívosmart 3 obejmują liczenie kroków, pokonanych pięter, spalonych kalorii, minut aktywnej intensywności itp. Funkcja Move IQ™ automatycznie wyłapuje ćwiczenia, taki jak chód, pływanie, jazda rowerze czy trening na maszynie eliptycznej.

Może także automatycznie rozpocząć chód albo bieg z pomiarem czasu. Możesz więc luźno wstać i zacząć się ruszać, a urządzenie vívosmart 3 zarejestruje Twoje aktywne życie. Jak zawsze, swoje działania możesz sprawdzić później w Garmin Connect™, naszej społeczności internetowej.

Osobisty licznik powtórzeń Ideał dla wielbicieli siłowni. Stworzyliśmy towarzysza ćwiczeń, który wspaniale sprawdza się w liczeniu powtórzeń. Gdy zapoczątkujesz energiczność treningu siłowego w urządzeniu vívosmart 3, zarejestruje ono ćwiczenia, powtórzenia i serie i czasy wysiłku i odpoczynku, dzięki temu możesz zostawić notes w domu.

dane te są przesyłane do serwisu Garmin Connect w trakcie synchronizacji, dzięki czemu możesz przejrzeć swoje ćwiczenia w nawet bardziej detalowy sposób. Powiadomienia z telefonu i inteligentniejsze funkcje by pomóc w śledzeniu aktywnego trybu życia, możesz wyświetlać wiadomości e-mail, wiadomości tekstowe i powiadomienia z sieci społecznościowych bezpośrednio w urządzeniu na nadgarstku.

Inne funkcje upraszczające życie to samoczynne przesyłanie informacji do serwisu Garmin Connect, a także zgodność z technologią TrueUp™, która pozwala na synchronizację różnorodnych monitorów dynamiczności. W urządzeniu zajdziesz jeszcze komponenty sterujące telefonem i muzyką.

Połącz się i startuj Śledzenie swych energiczności i osiągnięć jest nietrudne. Monitor aktywności vívosmart 3 samoczynnie łączy się z serwisem Garmin Connect, naszą społecznością internetową, w której możesz sprawdzić postępy, dołączyć do wyzwań, a choćby udostępniać wyniki poprzez media społecznościowe.

Garmin Connect to gratisowy serwis internetowy, z którego można korzystać na smartfonie za pośrednictwem aplikacji Garmin Connect™ Mobile.