Xiaomi Mi Band 5 (6934177719981) promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Xiaomi Mi Band 5 (6934177719981) oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 155.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-13%
Xiaomi opaska fitness Mi Band 5, czarna
155.00
Mall.pl
Xiaomi Mi Band 5
179.00
RTV EURO AGD
XIAOMI MI BAND 5
179.00
Neonet.pl
Xiaomi Mi Band 5
179.00
OleOle!
SmartBand XIAOMI Mi Smart Band 5 Czarny
179.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Xiaomi
Kategoria:Smartbandy

Opis

Xiaomi Mi Band 5 Smartband opaska sportowa Nowa opaska sportowa Xiaomi Mi Band 5 to głównie jeszcze pokaźniejszy i czytelniejszy wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,1 cala, rozdzielczości 126 x 294 pikseli i jasności do ok.

450 cd / m2. Bateria o objętości 100 mAh powinna zapewnić do 14 dni pracy na jednym, trwającym ok. 2 godzin ładowaniu (przy pomocy nowej ładowarki magnetycznej) – i to po aktywowaniu pomiaru z nadgarstkowego czujnika tętna.

Nową funkcją opaski sportowej Xiaomi Mi Band 5 jest czujka natlenienia krwi. Użytkownik do dyspozycji dostaje 5 nowych trybów sportowych, oprócz 6 dotychczasowych. Novum stanowi także barometr. Opaska Xiaomi Mi Band 5 sparowana z telefonem Opaska sportowa Mi Band 5 może posłużyć od teraz jako samowyzwalacz aparatu dla sparowanego smartfonu – najpewniej tylko marki Xiaomi.

Z urządzeniem sprzęt zintegrujemy za pośrednictwem Bluetooth 5.0, które gwarantuje nam zrównoważone łącze, utrzymujące się choćby do kilkudziesięciu metrów od urządzenia. Smartwatch Mi Band 5 to najnowsza opaska, która w porównaniu do swoich poprzedników istotnie lepiej działa w połączeniu ze smartfonem.

Jeśli nie wierzysz, to sprawdź sam, jak sprawuje się opaska sportowa Xiaomi Band 5. Smartband Xiaomi Mi Band 5 – czarny czy kolorowy? Opaski sportowe Mi Band 5 podczas zakupu zawsze są wysyłane z czarnym paskiem.

Jednak nasi konsumenci mają do wyboru całą gamę barw – od tych intensywnych po nieco bardziej stonowane. Dzięki czemu może to być zarówno smartwatch kobiecy, jak i smartwatch męski! Xiaomi Mi Band 5 zostało zaprezentowane w paskach o wielu nowych odcieniach.

Największym zainteresowaniem cieszą się opaski sportowe Band 5 w odcieniu żółtym, czerwonym i zielonym. Xiaomi Mi Smart Band 5 – nowy rozmiar opasek Wybierając smartwatch Mi Band 5 z Mi-Sklep warto wiedzieć, że silikonowa opaska Mi Band 5 różni się rozmiarem od wersji 4 oraz 3.

Urządzenie nie jest kompatybilne z poprzednio zakupionymi opaskami, dlatego od razu po wprowadzeniu do sprzedaży najnowszego smartwatcha, nie mogło zabraknąć u nas dodatkowo opasek Xiaomi do smart band 5.

namawiamy do skompletowania własnego zakupu. Parametry urządzenia: wyświetlacz AMOLED pokaźniejszy od poprzedniej wersji o 20% Przekątna ekranu 1.1" (120 X 240 px) 11 trybów sportowych Powiadomienia o połączeniach przychodzących Odczytywanie wiadomościach SMS, FACEBOOK, MESSENGER Monitor snu Monitor pogody Najnowszy precyzyjniejszy pulsometr Czas pracy na jednym ładowaniu do 14 dni Sterowanie muzyką oraz aparatem smartfona Monitoring cyklów menstruacyjnych Język: Angielski z możliwość zmiany po ukazaniu się aktualizacji Wodoodporność: IP 65 wymiary: 47x18x12,5 mm Waga: 11.9 g Pamięć: 16 mb / 512 KB Sterowanie kamerą Twojego Smartfona Xiaomi Mi Band 5 pozwala na zrobienie zdjęcia połączonym z aplikacją smartfonem, wystarczy kliknąć w opaskę.

11 mistrzowskich trybów sportowych, więcej sportu, więcej życia … Opaska Sportowa Xiaomi Mi Band 5 po raz pierwszy wspiera trening jogi, kształtowanie i redukowanie tłuszczu wioślarzy, trening na skakance, jazdę na rowerze stacjonarnym itp.

Xiaomi Mi Band 5 starannie pilnuje i analizuje każdą sportową dyscyplinę, dokonuję pomiaru tętna, tempa, a także zużycia kalorii, cechy te pomogą Ci sprawnie osiągnąć obrane cele. 24 godzinne inteligentne monitorowanie tętna Algorytm w połączeniu z opaską sportową Xiaomi Mi Band 5 formuje całkowitą kompatybilność, dzięki temu nieregularne sporty, takie jak biegi, wspinaczka górska albo wędrówka, mogą być monitorowane o 50% skrupulatniej, ponadto opaska Xiaomi Mi Band 5 zawibruje, gdy tętno będzie nieprawidłowe.

prawidłowy sen w nocy z Xiaomi Mi Band 5 24 godzinne monitorowanie snu z udoskonaloną technologię analizy snu oraz rozszerzonym wskaźnikiem o 40%, pomoże profesjonalnie zinterpretować charakterystykę snu każdego użytkownika i dostarczyć sugestie, które pozwolą zoptymalizować problemy, takie jak bezsenność.

W pakiecie: zegarek XIAOMI MI BAND 5 silikonowy pasek ładowarka magnetyczna instrukcja pudełko