Garett Kids 1 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Garett Kids 1 oraz 19 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 129.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-72%
GARETT Kids Zielony
129.00
Neonet.pl
GARETT Kids 1 Blue
149.99
Neonet.pl
Garett Kids Happy (różowy)
299.00
RTV EURO AGD
Garett Kids Happy (różowy)
299.00
OleOle!
Garett Kids Happy (niebieski)
299.00
OleOle!
Garett Kids Happy (fioletowy)
299.00
OleOle!
Garett Kids Happy (fioletowy)
299.00
RTV EURO AGD
Kids Cool SmartWatch GARETT
299.00
MediaMarkt.pl
Kids Cool SmartWatch GARETT
299.00
MediaMarkt.pl
Garett Kids Happy (niebieski)
299.00
RTV EURO AGD
Kids Cool SmartWatch GARETT
299.00
MediaMarkt.pl
Kids Cool SmartWatch GARETT
299.00
MediaMarkt.pl
GARETT Kids Happy Niebieski
299.00
Neonet.pl
GARETT Kids Play fioletowy
319.00
Neonet.pl
GARETT Kids Play czerwony
319.00
Neonet.pl
GARETT Kids Sweet 2 różowy
339.00
Neonet.pl
GARETT Kids Sweet 2 niebieski
390.91
Neonet.pl
GARETT Kids LOL LTE 4G niebieski
459.00
Neonet.pl
GARETT Kids LOL LTE 4G różowy
459.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:Garett
Kategoria:Smartwatche
Przekątna wyświetlacza 0.96 "
System operacyjny producenta
Pojemność akumulatora 400 mAh
Komunikacja Bluetooth

Opis

SmartWatch Garett Kids Happy to innowacyjny lokalizator GPS z kartą sim i przyciskiem SOS. Posiada funkcje lokalizacji na mapie, funkcje telefonu komórkowego oraz szereg innych funkcji, dzięki którym mamy obszerniejszą kontrolę nad swoimi pociechami. Cel jest prosty pozwolić dzieciom na więcej swobody równocześnie nie narażając ich bezpieczeństwa.

Zegarek sprzedawany jest bez karty sim, bez żadnego abonamentu albo innych dodatkowych opłat, zegarek działa z każdą kartą sim każdego operatora. Garett Kids Happy posiada wodoszczelną obudowę IP67, kolorowy dotykowy ekran, zaimplementowany aparat, wymienne paski, działa na aplikacji Garett Tracker.

Lokalizowanie dziecka w dowolnym momencie
Funkcja lokalizacji GPS umożliwia staranne namierzenie zegarka na mapie GPS Twojego telefonu w czasie rzeczywistym albo prześledzenia pokonanej trasy jaką przebyło dziecko, np. W drodze powrotnej ze szkoły.

zastosowany przycisk SOS
Po wciśnięciu przycisku SOS dziecko będzie mogło momentalnie wezwać pomoc w niebezpiecznej sytuacji. Zegarek wysyła komunikat SOS i pozycję zegarka na mapie, wiadomość ta wysyłana jest do trzech wybranych poprzez rodzica osób.

Telefon komórkowy w zegarku
Dzięki karcie sim którą umieszczamy w urządzeniu dziecko może odebrać i wykonać połączenie telefoniczne. Telefon wbudowany w zegarek, który jest zapięty na ręce to dużo bardziej bezpieczne rozwiązanie niżeli zwykły telefon komórkowy, który dziecko może z łatwością zgubić.

Stała kontrola połączeń telefonicznych
Rodzic przez aplikację w swoim smartfonie może wybrać które numery mogą się do dziecka dodzwonić i na które numery dziecko może zadzwonić z zegarka, numery telefonu nie wpisane do książki telefonicznej dziecka nie dodzwonią się do dziecka i dziecko nie będzie mogło zadzwonić na takie numery. Dodatkowo rodzic może włączyć czasową blokadę połączeń w obie strony, np. Gdy dziecko jest w szkole lub na innych zajęciach.

Wysyłanie notatek głosowych
Zegarek posiada możliwość wysyłania notatek głosowych (maks. 15 sekund) w dwóch kierunkach, rodzic-dziecko i dziecko-rodzic, bez konieczności wykonywania połączeń telefonicznych. Notatki głosowe zapisywane są w aplikacji w smartfonie rodzica i jest możliwość wielokrotnego odsłuchiwania notatek.

Zdalny podsłuch
Po włączeniu tej funkcji rodzic może słuchać co się dzieje w otoczeniu dziecka w dowolnym czasie. W trakcie użycia funkcji wyświetlacz zegarka nie przedstawia żadnych dodatkowych informacji.

Geo ogrodzenie
Gdy dziecko przekroczy granicę wyznaczoną w aplikacji poprzez rodzica, rodzic zostanie o tym natychmiast poinformowany, np. Jeśli dziecko wyjdzie poza teren placu zabaw albo osiedla.

automatyczne powiadomienia
Aplikacja wyśle ostrzeżenie na telefon rodzica za każdym razem, gdy poziom baterii w zegarku spadnie poniżej 15%.

bezpłatna aplikacja Garett Tracker
wszelkich ustawień i konfiguracji zegarka dokonujemy smartfonem rodzica za pomocą aplikacji Garett Tracker dostępnej w sklepie Google Play, a także App Store która jest w języku Polskim, jest gratisowa i dzięki której w każdej chwili możemy sprawdzić co robi nasze dziecko.

Wodoszczelna i pyłoszczelna pokrywa
Garett Kids Happy jest certyfikowany przez producenta stopniem ochrony IP67. Oznacza to,obudowa tego smartwatcha jest pyłoszczelna i wodoszczelna.

Bez abonamentu i dodatkowych opłat

Zegarek sprzedawany jest bez karty sim, bez żadnego abonamentu albo innych dodatkowych opłat, zegarek działa z każdą kartą sim każdego operatora. Do poprawnej pracy smartwatcha wymagane jest zainstalowanie aktywnej karty microsim bez kodu pin, z doładowanym kontem bądź ofertą abonamentową, włączonym kompletem internetowym, karta musi działać we wszelkich częstotliwościach sieci (2G, 3G,4G, LTE), musi posiadać ustawioną konfiguracje
APN.

Wsparcie i pomoc przy konfiguracji

cykl konfiguracji zegarka i aplikacji opisany jest szczegółowo w załączonej instrukcji obsługi. W razie problemów z konfiguracją zegarka albo aplikacji udzielamy pełnego wsparcia pozakupowego poprzez kontakt mailowy i telefoniczny.

Już nigdy nie zastanawiaj się gdzie jest Twoje dziecko. Garett Kids Happy to bezpieczne
dziecko i spokojny rodzic.

NAJWAŻANIEJSZE FUNKCJE:

 • Wodoszczelna i pyłoszczelna obudowa, Garett Kids Happy jest certyfikowany poprzez producenta stopniem ochrony IP67. Oznacza to,obudowa tego smartwatcha jest pyłoszczelna i wodoszczelna
 • zastosowany aparat, możliwość robienia fotografii i przesyłania ich do aplikacji w telefonie rodzica
 • Aplikacja Garett Tracker dzięki niej mamy dostęp do ustawień i wszystkich funkcjizegarka, aplikacja jest w języku Polskim i jest gratisowa, można ją pobrać w sklepie Google Play i App Store
 • barwny dotykowy wyświetlacz, pozwala na komfortowe sterowanie
 • wykonywanie połączeń telefonicznych, można zaprogramować 15 numerów na które dziecko może zadzwonić w każdej chwili, i które mogą się dodzwonić do dziecka
 • Lokalizacja za pomocą aż pięciu systemów, GPS, WiFi, LBS, BDS, AGPS, lokalizator z starannością do 5 m ukazuje w czasie rzeczywistym gdzie znajduje się Twoje dziecko
 • Przycisk SOS, możliwość szybkiego powiadomienia o niebezpieczeństwie osoby bliskiej, zaprogramowanej w zegarku w celu uzyskania pomocy
 • Slot na kartę MicroSim, do poprawnej pracy Smartwatcha wymagane jest zainstalowanie karty MicroSim bez kodu pin, z doładowanym kontem bądź ofertą abonamentową, włączonym zestawem internetowym, karta musi działać we wszelkich częstotliwościach sieci (2G, 3G,4G, LTE), musi mieć ustawioną konfiguracje APN
 • Geo Ogrodzenie, pozwala na ustawienie strefy placu zabaw dla dziecka po przekroczeniu której dostaniemy powiadomienie, możemy wówczas zadzwonić do dzieciaczka i zwrócić mu uwagę. Można zapisać 5 ogrodzeń.
 • Zdalny podsłuch, po włączeniu tej funkcji poprzez aplikację zegarek wejdzie w jednostronne połączenie z zapisanym numerem telefonu i rodzic będzie mógł podsłuchać co obecnie robi jego dziecko
 • Odtworzenie pokonanej trasy, zegarek pozwala odtworzyć na mapie trasę jaką dziecko pokonało w ostatnim czasie
 • możliwa blokada funkcji zegarka, możesz zdalnie zablokować zegarek, kiedy dziecko przebywa w szkole po to, by go nie rozpraszać. Można ustawićsamoczynną blokadę w informacji godzinach
 • System nagród, możesz wysyłać dziecku "nagrodę" wyświetlaną na ekranie zegarka
 • Krokomierz, mierzy przebyty dystans
 • Monitor snu, prezentuje przespane godziny i produktywność snu


EAN: 5903246280555
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 5903246280555
Model: Garett Kids Happy
Przekątna ekranu: 1,3"
Procesor: MTK2503
Aparat fotograficzny: Tak
Funkcje: Wodoszczelna pokrywa IP67 realizowanie połączeń telefonicznych Lokalizacja przy pomocy GPS, LBS, WiFi... Wysyłanie notatek głosowych Przycisk SOS Slot na kartę MicroSim Geo ogrodzenie Zdalny podsłuch Odtworzenie pokonanej trasy Alarm rozładowania realna blokada funkcji zegarka System nagród Krokomierz Monitor snu Budzik
Bateria: zastosowany akumulator 420 mAh
Czas czuwania (maks.): 70 h
Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
Akcesoria w pakiecie: SmartWatch lokalizator Garett Kids Happy Magnetyczny kabel USB do ładowania Instrukcja w języku polskim Karta gwarancyjna (gwarancja 24 miesiące)
Kolor: Niebieski
rozmiary: 47 x 41 x 15.5 cm
Waga: 55 g