Garett Strong promocja 2021

jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Garett
Kategoria:Smartwatche
Rozdzielczość wyświetlacza 128 x 96
System operacyjny producenta
Pojemność akumulatora 200 mAh
Komunikacja Bluetooth

Opis

SmartWatch Garett Strong to jeden z najnowszych modeli na rynku, znamionuje go wytrzymała, wodoszczelna i pyłoszczelna pokrywa, niezwykle długi czas pracy na baterii, podświetlany ekran.
zaimplementowany alarm, stoper, termometr, barometr, wysokościomierz, detektor snu, krokomierz, funkcjami można zarządzać przez aplikację, którą pobiera się na smartfona, za darmo ze sklepu Google Play lub App Store.

PEŁNA KOMPATYBILNOŚĆ Z SYSTEMAMI ANDROID I iOS
wbudowany Bluetooth w wersji 4.0. Zapewnia pełną kompatybilność zegarka z systemami Android i iOS. Po sparowaniu ze smartfonem Garett Strong zawiadamia użytkownika o przychodzącym połączeniu telefonicznym, wiadomości sms, wiadomościach z komunikatorów.

WODOSZCZELNA I PYŁOSZCZELNA obudowa
Garett Strong jest certyfikowany przez producenta poziomym ochrony IP67. Oznacza to,obudowa tego smartwatcha jest pyłoszczelna i wodoszczelna.

DŁUGI CZAS PRACY BATERII
Garett Strong znamionuje się niskim poborem mocy, dzięki temu może działać nieustannie przez około 8-12 miesięcy na jednej baterii, baterie są wymienne.

ZDALNE STEROWANIE APARATEM W SMARTPHONIE
Po sparowaniu telefonu z zegarkiem, osiągalne jest robienie zdjęć telefonem komórkowym, wciskając jedynie przycisk w zegarku. Np. Chcemy zrobić selfie czy zdjęcie rodzinne, ustawiamy telefon na daną odległość od nas a za spust aparatu służy nam zegarek (zrobione zdjęcie zapisze się w telefonie.

BIJ SWOJE REKORDY Z GARETT STRONG
wbudowany krokomierz kontroluje kondycję użytkownika w czasie rzeczywistym. Możliwy jest dokładny pomiar ilości przebytego dystansu, zrobionych kroków, spalonych kalorii. Wraz z Garett Strong motywujesz się do uprawiania sportów i bijesz własne rekordy.

DLACZEGO WYMYŚLONO SMARTWATCHE?
To proste! Chciano w ten sposób uniezależnić użytkowników smartfonów od ciągłego spoglądania na telefon, ponieważ statystycznie robią to 150 razy na dzień.EAN: 5906874848432
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 5906874848432
Model: Garett Strong
Obsługiwane systemy operacyjne: iOS
Przekątna ekranu: 1,12"
typ matrycy: TFT LCD
Aparat fotograficzny: Nie
Dźwięk: Powiadomienie dźwiękowe, kiedy przychodzi połączenie głosowe albo wiadomość tekstowa
Bateria: Bateria wymienna CR2032
Czas czuwania (maks.): 12 miesięcy
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
nadaje się do: Kompatybilność z systemami Android i iOS
Akcesoria w komplecie: - SmartWatch Garett Strong- Instrukcja w języku Polskim- Karta gwarancyjna (gwarancja 12 miesięcy)- Oryginalne pudełko
Kolor: Niebieski
rozmiary: 55 x 54 18 mm
Waga: 70 g
Pozostałe właściwości: - Wersja Bluetooth Bluetooth 4.0- Zakres częstotliwości 2,4 GHz- Zasięg transmisji Około 10 metrów- wariant baterii Bateria wymienna CR2032- Czas pracy na baterii Około 8-12 miesięcy- Wodoszczelna i pyłoszczelna pokrywa, Garett Strong jest certyfikowany poprzez producenta stopniem ochrony IP67. Oznacza to,obudowa tego smartwatcha jest pyłoszczelna i wodoszczelna.- Powiadomienie dźwiękowe, kiedy przychodzi połączenie głosowe albo wiadomość tekstowa- wykonywanie zdjęć telefonem, ustaw aparat w telefonie i zegarkiem zwolnij migawkę- Wytrzymała bateria, Garett Strong cechuje się niskim poborem mocy, dzięki czemu może działać bezustannie poprzez około 8-12 miesięcy na jednej baterii, baterie są wymienne- Podświetlany wyświetlacz, wciskając jeden z przycisków zegarka włączamy podświetlenie ekranu- Krokomierz ukazuje ile wykonało się kroków w danym dniu, jaki przebyło się dystans w jakim czasie oraz ile spaliło się kalorii- Tryb przypominający o braku aktywności, posiada funkcję po aktywowaniu której w sytuacji braku aktywności fizycznej włączy się alarm- Monitor snu, pokazuje przespane godziny i efektywność snu- Stoper, mierzy czas- Budzik, {pomocn|przydatn)y podczas codziennego użytkowania- Zegarek wyświetla godzinę,datę, dzień tygodnia