Huawei Watch Fit promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Huawei Watch Fit oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 324.39 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-19%
HUAWEI WATCH Fit RÓŻOWY
324.39
Neonet.pl
HUAWEI WATCH Fit ZIELONY
378.00
Neonet.pl
Watch Fit Active Edition SmartWatch HUAWEI
378.00
MediaMarkt.pl
Watch Fit Active Edition SmartWatch HUAWEI
399.00
MediaMarkt.pl
Watch Fit Active Edition SmartWatch HUAWEI
399.00
MediaMarkt.pl
HUAWEI WATCH Fit CZARNY
399.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:Huawei
Kategoria:Smartwatche
Przekątna wyświetlacza 1.4 "
Waga zegarka 1 g
Rozdzielczość wyświetlacza 400 x 400
System operacyjny Android
Pojemność akumulatora 300 mAh
Komunikacja NFC, Bluetooth, WiFi

Opis

HUAWEI Watch GT Active został zaprojektowany z myślą o miłośnikach różnych dyscyplin: biegania, jazdy na rowerze, pływania, triatlonu, górskich wypraw, lecz też ćwiczeń fitness realizowanych w zamkniętych pomieszczeniach.

Nowy multisportowy zegarek Huawei rejestruje w czasie rzeczywistym szereg niezbędnych parametrów: dystans, tempo, tętno i spalone kalorie. Jeśli biegasz, ponadto możesz zyskać treningowe wskazówki podparte wieloma analizami wytwarzanymi przez współpracującą z nami firmę Firstbeat.

Jeśli uwielbiasz wspinaczki, z pomocą będzie służyć zainstalowany w zegarku barometr wysokości. Jeśli masz ochotę na rowerowe lub górskie wyprawy w nieznane, barometr będzie prognozować także zmiany pogody, a kompas wskazywać właściwą drogę.

Jeśli chcesz pływać, urządzenie powinno wytrzymać dziesięciominutowe zanużenie do głębokości 50 metrów. W każdym przypadku możesz kreować i modyfikować spersonalizowane plany treningowe, które będą prowadzić do wyznaczonego przez Ciebie celu.

Prosty w obsłudzeTrener jest pomocny, gdy wiedzę i doświadczenie potrafi przekazać w zrozumiały sposób. Tak też działa HUAWEI Watch GT Active. Jako Twój personalny trener jest skarbnicą informacji. Rejestruje i podpowiada kolejne jednostki treningowe.

Jest prosty w obsłudze. Na jednej krawędzi zegarka są dwa przyciski, które służą do zmiany i uruchamiania wybranych funkcji. Pokryte delikatnymi wypustkami są łatwe w użyciu podczas intensywnego wysiłku.

wyświetlacz jest dotykowy. Działa w intuicyjny sposób. Zastosowanie technice AMOLED i kontrastujących ze sobą barw sprawia,dane wyświetlane na tarczy o średnicy 454 mm są czytelne i obfite. Za sprawą rozwiązania ALS ekran samoczynnie dopasowuje swoją jasność do warunków pogodowych i pory dnia.Sportowy design, tradycyjny sznytPodczas projektowania HUAWEI Watch GT Active nasi inżynierowie sprostali skomplikowanym do pogodzenia oczekiwaniom.

ekran jest przestrzenny, a zegarek kompaktowy. Wysokość ramy, która okala tarczę wynosi zaledwie 10,6 mm. Jednocześnie obudowa oparta na ceramicznej konstrukcji z elementami tytanowej stali rdzoodpornej jest lekka, wytrzymała i trudna do zarysowania.

Komfort unosi także elastyczny pasek. Wykonany z syntetycznego kauczuku pozostaje oporny na ciepło, olej i korozję. Nie podrażnia skóry. Do paska możesz dobierać zróżnicowane tarcze. Do wyboru masz kilkanaście wariantów.

Jedne mają posiadają charakter sportowy, inne - konwencjonalny. Dzięki temu HUAWEI Watch GT Active może być wyśmienitym elementem Twojego uniformu także po zakończonym treningu.Gotowy na wielogodzinne bojeBateria w HUAWEI Watch GT Active ma objętość 420 mAh i przy wykorzystaniu GPS może działać nawet 22 godziny.

Najnowszy zegarek Huawei powinien być zatem rewelacyjnym wyborem dla tych, którzy uwielbiają długie treningi, górskie wyprawy lub triatlonowe zawody trwające kilkanaście lub więcej godzin. Ale zegarek może pracować dłużej.

Gdy zegarek przechodzi w stan spoczynku, samoczynnie włącza się tryb oszczędzania energii. Bez aktywowania sportowych funkcji HUAWEI Watch GT Active może pracować na jednym ładowaniu baterii choćby dwa tygodnie.skrupulatniejsza Geolokalizacja, rzeczywiste daneWiele sportowych zagarków geolokalizuje pokonywaną trasę i przewyższenia w oparciu o sygnał z jednej satelity.

przez to pozycjonowanie jest mniej dokładne, a uzyskiwane wyniki nakłaniają do wydobywania mylnych przekonań o naszej wytrzymałości lub prędkości. HUAWEI Watch GT Active działa inaczej: zegarek rejestruje trajektorię ruchu na lądzie i w wodzie wykorzystując do tego sygnał z trzech satelitów!

dzięki czemu geolokalizacja jest staranniejsza, a zmierzone tempo i tętno bliższe rzeczywistym wartościom. To cenna wiedza, pozwala na bowiem mądrzejsze planowanie treningów, a w rezultacie uzyskiwanie coraz ulepszonych rezultatów w trakcie zawodów.

Nie ma przy tym znaczenia, gdzie akurat ćwiczysz. HUAWEI Watch GT Active wspierany jest poprzez amerykański system satelitarny GPS, rosyjski GLONASS, chiński BEIDOU-4, a także europejski GALILEO.Monitoring serca poprzez całą dobęHUAWEI Watch GT Active został zaopatrzony w funkcję TruSeen™3.0 Heart Rate Monitoring.

Funkcja pozwala na monitorowanie pracy serca poprzez cały dzień. Jeśli wykryje zaburzenia tętna, zegarek może natychmiast zawibrować, by Cię ostrzec. Informacje są dostępne z poziomu urządzenia, a także aplikacji Huawei Health.

jednocześnie mogą być źródłem praktycznej wiedzy: wiesz czy po ostatnim treningu organizm zdążył się zregenerować, a może wciąż Twoje mięśnie są przemęczone i w związku z tym kolejne ćwiczenia powinny być spokojniejsze i wykonane w wolniejszym tempie?Analiza snuPodczas projektowania zegarków z serii HUAWEI WATCH GT współpracowaliśmy z Centrum Medycznym Harvard Medical School CDB.

Owocem współpracy jest funkcja TruSleep™, która kompleksowo i starannie nadzoruje czas i fazy snu. Jeśli okaże się, że alarm jest ustawiony w chwili, gdy Twój organizm pozostaje jeszcze w fazie głębokiego snu, zegarek nie zapoczątkuje wybudzanie dźwiękiem, ale delikatnymi wibracjami ograniczającymi tym sposobem poczuc