Huawei Watch GT 2 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Huawei Watch GT 2 oraz 15 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 649.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-38%
Watch GT 2 Classic 46 mm SmartWatch HUAWEI
649.00
MediaMarkt.pl
Huawei smartwatch Watch GT 2, czarny
699.00
Mall.pl
Watch GT 2 Sporrt 46 mm SmartWatch HUAWEI
699.00
MediaMarkt.pl
Huawei smartwatch Watch GT 2, brązowy, skóra
699.00
Mall.pl
HUAWEI WATCH GT 2 42 mm srebrny
703.01
Neonet.pl
HUAWEI WATCH GT2 DIANA B19J ZŁOTY/BIAŁY
769.00
Neonet.pl
HUAWEI WATCH GT 2 42 mm czarny
799.00
Neonet.pl
Watch GT 2 Classic SmartWatch HUAWEI
799.00
MediaMarkt.pl
HUAWEI WATCH GT 2 42 mm złoty
899.00
Neonet.pl
Watch GT 2 Pro Classic Edition SmartWatch HUAWEI
949.00
MediaMarkt.pl
Huawei Watch GT 2 Pro Classic Nebula Gray
999.00
Mall.pl
Watch GT 2 Pro Sport Edition SmartWatch HUAWEI
999.00
MediaMarkt.pl
Huawei Watch GT 2 Pro Sport Night Black
999.00
Mall.pl
HUAWEI WATCH GT 2 PRO Vidar-B19S CZARNY
999.00
Neonet.pl
HUAWEI WATCH GT 2 PRO Vidar-B19V SREBRNY
1049.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:Huawei
Kategoria:Smartwatche
Przekątna wyświetlacza 1.39 "
Rozdzielczość wyświetlacza 390 x 390
Komunikacja Bluetooth

Opis

HUAWEI Watch GT 2 o wymiarze koperty 42mm, z klarownym ekranem AMOLED akcentuje się ultrasmukłym designem i prakytcznymi rozwiązaniami. Kilka sekund wystarczy, żeby tarczę zegarka HUAWEI Watch GT 2 zmienić i przypasować do stroju, w którym idziesz do pracy, w którym spędzasz czas ze znajomymi lub w którym uprawiasz sport.

Ty wybierasz. Ty decydujesz.Korzyści:Ultrasmukłydesign - Huawei Watch GT 2 jest przepiękny, lekki i zgrabnyWiele tarcz na zróżnicowane okazje - służbowe i mniej formalne, tarcze możesz zmieniać kilkoma ruchami w ciągu kilku sekundNie tylko lecz i skuteczny - Watch GT 2 napędza postępowy procesor Kirin A1, który jest pierwszym układem Huawei zaprojektowanym z myślą o urządzeniach wearablesPartner do treningów - HUAWEI Watch GT 2 obsługuje 15 dyscyplin sportowych m.in.

biegi, ćwiczenia fitness, spacery w terenie, jazdę na rowerzeBardziej dokładny pomiar pracy serca- zegarek został zaopatrzony w funkcję HUAWEI TruSeen™. Zaktualizowana do wersji 3.5 zagwarantuje produktywniejszy i skrupulatniejszy pomiar tętna.Popraw jakość snu z funkcją TruSleep™ 2.0, która kontroluje czas i fazy snuPowiadomienia- HUAWEI Watch GT 2 sygnalizuje o m.in.

przychodzących wiadomościach SMS albo komunikatach z mediów społecznościowychOdtwarzaj muzykę z zegarka- biegaj lub jeździj na rowerze, słuchając jednocześnie muzyki, bez konieczności zabierania ze sobą smartfonu.Trzy rodzajeZegarek dostępny jest w trzech wariantach.

W klasycznym wariancie pasek HUAWEI Watch GT 2 został wytworzony z materiału, który nadaje zegarkowi uniwersalny charakter. Wersja sportowa spełni oczekiwania podczas aktywności fizycznej. Wersja wykwintna została zaprojektowana z myślą o paniach, które potrzebują zegarka bardziej gustownego i szykownego.Ultrasmukły designHUAWEI Watch GT 2 jest błyskotliwy, lekki i zgrabny.

Średnica tarczy wynosi 1.2 cali Po jednej krawędzi zegarka zainstalowano dwa przyciski, które służą do zmiany i uruchamiania wybranych funkcji. Ekran wykorzystuje technologię AMOLED. Dzięki kontrastujących ze sobą odcieni informacje na tarczy zegarka są czytelne i obfite.

Za sprawą rozwiązania ALS wyświetlacz automatycznie dopasowuje swoją jasność do warunków pogodowych i pory dnia.mnóstwo tarcz na rozmaite okazjeZegarek został zaopatrzony w rozmaite tarcze na różnorodne okazje – służbowe i mniej formalne.

Tarcze możesz zmieniać kilkoma ruchami w ciągu kilku sekund. Dzięki czemu możesz traktować zegarek HUAWEI Watch GT 2 jak biżuterię, która będzie komponować się z dowolnym strojem, jaki wybierzesz dla siebie.

Nie tylko przepiękny, ale też nad wyraz efektywnyHUAWEI Watch GT 2 napędza progresywny procesor Kirin A1, który jest pierwszym układem Huawei zaprojektowanym z myślą o urządzeniach wearables. Procesor zagwarantuje niskie zużycie energii.

Zegarek na jednym ładowaniu baterii może pracować nawet siedem dni*, a z włączonym GPS - 15 godzin*. Tak długi czas pracy zegarka przekłada się na wyższy komfort.*Wyniki uzyskane w warunkach laboratoryjnych.

Rzeczywiste osiągi mogą się różnić.Partner do treningówHUAWEI Watch GT 2 obsługuje 15 dyscyplin sportowych m.in. Biegi, ćwiczenia fitness, spacery w terenie, jazdę na rowerze. Rejestruje takie dane jak dystans, spalone kalorie, tętno i tempo.

podczas treningu dostarcza użyteczne wskazówki (np. Ostrzeżenia, gdy tętno zaczyna zbyt prędko rosnąć). Przedstawia w dodatku efekty i obciążenia tworzonych ćwiczeń i dane o czasie potrzebnym do pełnej regeneracji.

Po włączeniu trybu „pływanie” wodoszczelny zegarek Huawei zaczyna mierzyć m.in. Liczbę wytworzonych ruchów i wydajność pływania (SWOLF). Rozpoznaje ponadto nieprawidłową postawę w trakcie aktywności. HUAWEI Watch GT 2 z wysokościomierzem, barometrem, kompasem i wydajną baterią powinien być niezastąpionym kompanem także podczas górskich wypraw.Bardziej skrupulatny pomiar pracy sercaHUAWEI Watch GT 2 został zaopatrzony w funkcję HUAWEI TruSeen™.

Zaktualizowana do wersji 3.5 gwarantuje efektywniejszy i skrupulatniejszy pomiar tętna. Dzięki temu osoby aktywne sportowo mogą na bieżąco kontrolować właściwości i reagować zmieniając intensywność wysiłku.Popraw jakość snu z funkcją TruSleep™ 2.0Funkcja TruSleep™ pilnuje czas i fazy snu.

Jeśli okaże się, iż alarm jest ustawiony w momencie, gdy Twój organizm pozostaje jeszcze w fazie głębokiego snu, zegarek nie zapoczątkuje wybudzania dźwiękiem, lecz delikatnymi wibracjami zmniejszającymi poczucie senności i dyskomfortu.

Funkcja zaktualizowana do najnowszej wersji 2.0 ponadto może śledzić i diagnozować 6 powszechnych problemów ze snem i podawać sugestie dotyczące udoskonalonego wypoczynku. W trakcie snu zegarek pilnuje tętno, analizuje oddech i przyznaje ocenę ogólnej jakości snu.Powiadomienia przez zegarekHUAWEI Watch GT 2 powiadamia o m.in.

przychodzących wiadomościach SMS lub komunikatach z mediów społecznościowych. Warianty danych, jakie mogą być sygnalizowane lub blokowane poprzez zegarek można ustawiać w aplikacji Huawei Watch albo Huawei Health.Odtwarzaj muzykę z zegarkaJeśli uwielbiasz biegać lub jeździć na rowerze, słuchając równocześnie muzyki, nie musisz już z