Huawei Watch GT 2e promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Huawei Watch GT 2e oraz 8 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 499.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-19%
Watch GT 2e SmartWatch HUAWEI
499.00
MediaMarkt.pl
-19%
Watch GT 2e SmartWatch HUAWEI
499.00
MediaMarkt.pl
-19%
HUAWEI WATCH GT 2e 46 mm Zielony
499.00
Neonet.pl
-19%
Watch GT 2e SmartWatch HUAWEI
499.00
MediaMarkt.pl
-19%
HUAWEI WATCH GT 2e 46 mm Czarny
499.00
Neonet.pl
Huawei smartwatch Watch GT 2e, Graphite Black, 46 mm
575.00
Mall.pl
Huawei smartwatch Watch GT 2e, Mint Green, 46 mm
575.00
Mall.pl
HUAWEI WATCH GT 2e 46 mm Czerwony
619.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:Huawei
Kategoria:Smartwatche
Komunikacja Bluetooth

Opis

HUAWEI Watch GT 2e

------------------------------- 46 mm -------------------------------

2 TYGODNIE DZIAŁANIA NA JEDNYM ŁADOWANIU BATERII

Wodoodporny HUAWEI WATCH GT 2e został zaprojektowany z myślą o osobach aktywnych, jak i tych, którzy chcą zastąpić tradycyjny zegarek w ielofunkcyjn ym i arcytrudnie wydajnym smartwatchem. Na jednym ładowaniu baterii WATCH GT 2e może pracować przez 2 tygodnie. Minimalistyczny design powoduje,perfekcyjnie komponuje się z każdym uniformem: sportowym i tradycyjnym. I nteligentne rozwiązania pilnują ważne dla zdrowia atrybuty: tętno, jakość snu i poziom stresu. Osoby, które lubią zdrowe i aktywne życie mają do wyboru aż sto trybów sportowych r ejestrują cych m.in. Tętno, tempo, spalone kalorie, zmęczenie, a w sytuacji aktywności w terenie także precyzyjniejszą trajektorię ruchu i przewyższenia. HUAWEI WATCH GT 2e samoczynnie lokalizuje i inicjuje rejestrować wybrane aktywności sportowe. Pojemna pamięć przechowuje i odtwarza setki utworów muzycznych, które możesz słuchać także po sparowaniu z bezprzewodowymi słuchawkami. Nowa funkcja w HUAWEI WATCH GT 2e pozwala na także zdalne realizowanie zdjęć sparownym smartfonem.

W Polsce HUAWEI WATCH GT 2e przystępny jest w trzech wariantach kolorystycznych: czarnym, czerwony m i zielonym.

Sportowy styl

HUAWEI WATCH GT 2e imponuje stylem, gwarantuje na dodatek wysoki komfort używania. Korpus tworzony ze stali nierdzewnej płynnie łączy się z czarną ramką. Pasek produkowany z fluoroelastomeru jest sprężysty i nie podrażnia nadgarstka.

Czytelny wyświetlacz

Dotykowy ekran o przekątnej 1.39" i średnicy 46 mm wykorzystuje technologię AMOLED. W połączeniu z zastosowaniem kontrastujących ze sobą odcieni dane są wyświetlane w przezroczysty i czytelny sposób. Dzięki ALS wyświetlacz samoczynnie dopasowuje swoją jasność do warunków pogodowych i pory dnia.

ekstremalnie sprawna bateria

Dzięki innowacyjnej jednostce Kirin A1 – zaprojektowanej z myślą o urządzeniach wearables - HUAWEI Watch GT 2e może pracować na jednym ładowaniu baterii nawet 2 tygodnie*, a z włączonym GPS - 30 godzin*. Podczas wyjazdów służbowych lub urlopowych nie trzeba zabierać ze sobą ładowarki, a ci, którzy uprawiają wytrzymałościowe dyscypliny mogą skupić się na pokonywaniu kolejnych kilometrów.

*Wyniki uzyskane w warunkach laboratoryjnych. Rzeczywiste osiągi mogą się różnić.

Tętno i stres pod całodobową kontrolą

HUAWEI WATCH GT 2e proponuje funkcje monitorujące ważne dla zdrowia właściwości: tętno, jakość snu oraz poziom stresu. Tętno rejestrowane jest przez całą dobę. W dowolnym momencie m oże sprawdzić także poziom stresu. Jeśli jest wysoki, WATCH GT 2e pomaga wykonać proste ćwiczenia oddechowe zmniejszające napięcie.

Zadbaj o jakość snu

Funkcja TruSleep™ 2.0 nadzoruje czas i fazy snu. Jeśli przed pobudką Twój organizm pozostaje jeszcze w fazie głębokiego snu, zegarek nie zainicjuje wybudzania sygnałem dźwiękowym, lecz delikatnymi wibracjami ograniczającymi poczucie dyskomfortu. TruSleep ™ 2.0 na dodatek diagnozuje powszechne problemy ze snem i wskazuje sposoby na wydajniejszy wypoczynek.

Sto trybów sportowych

Najnowszy WATCH GT 2e obsługuje rekordowe sto trybów sportowych *. Urządzenie oblicza maksymalny pułap tlenowy i rejestruje m.in. Dystans, spalone kalorie, tętno i tempo. W trakcie treningu dostarcza praktyczne wskazówki, np. Ostrzeżenia, gdy tętno zaczyna zbyt prędko rosnąć. Sześć dyscyplin jest samoczynnie wykrywanych i rejestrowanych. Smartwatch przedstawia dodatkowo efekty i obciążenia produkowanych ćwiczeń. I nformuje o czasie potrzebnym do pełnej regeneracji.

*HUAWEI WATCH GT 2e ma wgranych 15 trybów. Pozostałe 85 przystępnych jest w aplikacji Huawei Zdrowie. Po sparowaniu ze smartfonem dopełniające tryby można wybrać i przenieść do WATCH GT 2e.

?

Nad morze lub w góry

Wodoodporny HUAWEI WATCH GT 2e spełnia standrad 5 ATM. Dzięki temu może być twoim kompanem, gdy pływasz w baseni e lub morzu. Ale smartwatch z wysokościomierzem, barometrem, kompasem i sprawną baterią powinien być niezastąpionym kompanem także w trakcie górskich wypraw.

W rytmie muzyki

HUAWEI Watch GT 2 został zaopatrzony w wystarczającą pojemną pamięć, żeby przechow ać nawet 500 utworów muzycznych*. Po szybkim sparowaniu z bezprzewodowymi słuchawkami H uawei m ożesz biec albo jechać na rowerze w rytmie twojej ulubionej muzyki.

* Smartwatch odtwarza formaty mp3 i LC-AAC. F unkcja nie jest obsługiwana w systemie iOS.

Tarcza szczególnie personalna

Najnowszy smartwatch oferuje ponad 200 tarczy. Przystępne są w aplikacji, która obsługuje urządzenia wearables marki Huawei. Po sparowaniu ze smartfonem wybierasz i pobierasz na smartwatch preferowaną tarczę. Ale na ekranie HUAWEI WATCH GT 2e - także jako tarczę - możesz wyświetlić swoje ulubione zdjęcie.

Zrób sobie zdjęcie, gdy biegniesz albo ćwiczysz na siłowni

Smartwatch Huawei został zaopatrzony w funkcję, która w sparowonym smartfonie uruchamia aparat, żeby wykon ać zdjęcie lub nagrać video. Dzięki temu możesz utrwalić swój trening, gdy biegniesz lub ćwiczyć na siłowni.

obserwuj i analizuj informacje w aplikacji HUAWEI Zdrowie

Wszystkie dane, które rejestruje HUAWEI Watch GT 2e są równocześnie gromadzone w aplikacji HUAWEI Zdrowie. Aplikacja n ie tylko mieści informacje rejestrowane poprzez smartwatch, lecz też zezwala na tworzenie i monitorowanie zaaw ansowanych planów treningowych, wyświetla nie w jednej linii szeregu powiązanych ze sobą parametrów: pokonany dystans, spalone kalorie, tętno, rodzaj i intensywność ćwiczeń, jakość snu. Jednocześnie każdy parametr może być analizowany w różnorodnych jednostakch czasu: godziny, dnia, tygodnia, miesiąca i roku. Tak staranna i kompleksowa wiedza zezwala na wychwycenie współzależności i budowanie coraz udoskonalonych planów ćwiczeń. Aplikacja pozwala na w dodatku dzielenie się wybranymi widokami informacji na profilach społecznościow ych, jak Facebook lub Instagram.