Huawei Watch promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Huawei Watch oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 378.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-5%
Watch Fit Active Edition SmartWatch HUAWEI
378.00
MediaMarkt.pl
-5%
Watch Fit Active Edition SmartWatch HUAWEI
378.00
MediaMarkt.pl
-5%
Watch Fit Active Edition SmartWatch HUAWEI
378.00
MediaMarkt.pl
-5%
HUAWEI WATCH Fit ZIELONY
378.00
Neonet.pl
-5%
HUAWEI WATCH Fit RÓŻOWY
378.00
Neonet.pl
HUAWEI WATCH Fit CZARNY
399.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:Huawei
Kategoria:Smartwatche
Przekątna wyświetlacza 1.4 "
Waga zegarka 1 g
Rozdzielczość wyświetlacza 400 x 400
System operacyjny Android
Pojemność akumulatora 300 mAh
Komunikacja NFC, Bluetooth, WiFi

Opis

HUAWEI Watch GT Active został zaprojektowany z myślą o miłośnikach najróżniejszych dyscyplin: biegania, jazdy na rowerze, pływania, triatlonu, górskich wypraw, ale też ćwiczeń fitness wykonywanych w zamkniętych pomieszczeniach.

Nowy multisportowy zegarek Huawei rejestruje w czasie rzeczywistym szereg koniecznych parametrów: dystans, tempo, tętno, a także spalone kalorie. Jeśli biegasz, na dodatek możesz zyskać treningowe wskazówki podparte wieloma analizami stworzonymi poprzez współpracującą z nami firmę Firstbeat.

Jeśli lubisz wspinaczki, z pomocą będzie służyć zainstalowany w zegarku barometr wysokości. Jeśli masz ochotę na rowerowe lub górskie wyprawy w nieznane, barometr będzie prognozować także zmiany pogody, a kompas wskazywać właściwą drogę.

Jeśli chcesz pływać, urządzenie powinno wytrzymać dziesięciominutowe zanużenie do głębokości 50 metrów. W każdym przypadku możesz kreować i modyfikować spersonalizowane plany treningowe, które będą prowadzić do wskazanego poprzez Ciebie celu.

Prosty w obsłudzeTrener jest pomocny, gdy wiedzę i doświadczenie potrafi przekazać w zrozumiały sposób. Tak także działa HUAWEI Watch GT Active. Jako Twój personalny trener jest skarbnicą informacji. Rejestruje i podpowiada kolejne jednostki treningowe.

Jest prosty w obsłudze. Na jednej krawędzi zegarka są dwa przyciski, które służą do zmiany i uruchamiania wybranych funkcji. Pokryte delikatnymi wypustkami są proste w użyciu podczas intensywnego wysiłku.

wyświetlacz jest dotykowy. Działa w instynktowny sposób. Użycie technologii AMOLED i kontrastujących ze sobą barw sprawia,dane wyświetlane na tarczy o średnicy 454 mm są czytelne i pokaźne. Za sprawą rozwiązania ALS wyświetlacz samoczynnie dostosowuje swoją jasność do warunków pogodowych i pory dnia.Sportowy design, klasyczny sznytPodczas projektowania HUAWEI Watch GT Active nasi inżynierowie sprostali trudnym do pogodzenia oczekiwaniom.

wyświetlacz jest przestrzenny, a zegarek kompaktowy. Wysokość ramy, która okala tarczę wynosi zaledwie 10,6 mm. Równocześnie obudowa oparta na ceramicznej konstrukcji z elementami tytanowej stali nierdzewnej jest lekka, wytrzymała i skomplikowana do zarysowania.

Komfort podciąga także rozciągliwy pasek. Tworzony z syntetycznego kauczuku pozostaje oporny na ciepło, olej i korozję. Nie podrażnia skóry. Do paska możesz dobierać różne tarcze. Do wyboru masz kilkanaście wariantów.

Jedne mają posiadają charakter sportowy, inne - tradycyjny. Dzięki temu HUAWEI Watch GT Active może być doskonałym elementem Twojego uniformu także po zakończonym treningu.Gotowy na wielogodzinne bojeBateria w HUAWEI Watch GT Active ma objętość 420 mAh i przy wykorzystaniu GPS może działać choćby 22 godziny.

Najnowszy zegarek Huawei powinien być zatem nadzwyczajnym wyborem dla tych, którzy uwielbiają długie treningi, górskie wyprawy lub triatlonowe zawody trwające kilkanaście lub więcej godzin. Lecz zegarek może pracować dłużej.

Gdy zegarek przechodzi w stan spoczynku, automatycznie włącza się tryb oszczędzania energii. Bez aktywowania sportowych funkcji HUAWEI Watch GT Active może pracować na jednym ładowaniu baterii choćby dwa tygodnie.precyzyjniejsza Geolokalizacja, rzeczywiste daneWiele sportowych zagarków geolokalizuje pokonywaną trasę i przewyższenia w oparciu o sygnał z jednej satelity.

poprzez to pozycjonowanie jest mniej dokładne, a uzyskiwane wyniki zachęcają do wyciągania mylnych przekonań o naszej wytrzymałości lub szybkości. HUAWEI Watch GT Active działa inaczej: zegarek rejestruje trajektorię ruchu na lądzie i w wodzie wykorzystując do tego sygnał z trzech satelitów!

dzięki temu geolokalizacja jest precyzyjniejsza, a zmierzone tempo i tętno bliższe rzeczywistym wartościom. To cenna wiedza, umożliwia bowiem mądrzejsze planowanie treningów, a w rezultacie uzyskiwanie coraz ulepszonych rezultatów podczas zawodów.

Nie ma przy tym znaczenia, gdzie akurat ćwiczysz. HUAWEI Watch GT Active wspierany jest poprzez amerykański system satelitarny GPS, rosyjski GLONASS, chiński BEIDOU-4, a także europejski GALILEO.Monitoring serca przez całą dobęHUAWEI Watch GT Active został zaopatrzony w funkcję TruSeen™3.0 Heart Rate Monitoring.

Funkcja pozwala na monitorowanie pracy serca przez cały dzień. Jeśli wykryje zaburzenia tętna, zegarek może natychmiast zawibrować, aby Cię ostrzec. Informacje są dostępne z poziomu urządzenia oraz aplikacji Huawei Health.

równocześnie mogą być źródłem praktycznej wiedzy: wiesz czy po ostatnim treningu organizm zdążył się zregenerować, a może wciąż Twoje mięśnie są przemęczone i w związku z tym kolejne ćwiczenia powinny być spokojniejsze i wytworzone w wolniejszym tempie?Analiza snuPodczas projektowania zegarków z serii HUAWEI WATCH GT współpracowaliśmy z Centrum Medycznym Harvard Medical School CDB.

Owocem współpracy jest funkcja TruSleep™, która kompleksowo i starannie obserwuje czas i fazy snu. Jeśli okaże się, iż alarm jest ustawiony w momencie, gdy Twój organizm pozostaje jeszcze w fazie głębokiego snu, zegarek nie zacznie wybudzanie dźwiękiem, ale delikatnymi wibracjami obniżającymi tym sposobem poczuc