Maxcom Smartwatch Fit FW32 Neon (5908235975863) promocja 2024

Cena118.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Zadowolenie.pl

Parametry

Producent:Maxcom
Kategoria:Smartwatche
System operacyjny Android
Komunikacja Bluetooth

Opis

SMARTWATCH MAXCOM FW32 Neon Smartwatch Maxcom FW32 Neon to wielofunkcyjne urządzenie, które doskonale zastąpi Ci konwencjonalny zegarek. Jest wyposażony w niemało czujników, które pomagają w monitorowaniu organizmu równocześnie podczas realizowania ćwiczeń, jak i w życiu codziennym.

Neon przedstawia się elegancko, a jego obsługa jest prosta i instynktowna. Bateria o wysokiej obszerności ma długi czas pracy do 4 dni, co pozwoli Ci zabrać go w podróż i nie martwić się o konieczność ładowania.

Pomiar tętna i krokomierz Pulsometr to doskonała funkcja dla każdego, kto chce sprawdzić swoje tętno podczas codziennych czynności lub treningu. Taka możliwość pozwala zmierzyć intensywność, a także wypracować sprawne rozwiązania przy ćwiczeniach w przyszłości.

Monitoring tętna pozwala także wykryć ewentualne problemy z ciśnieniem odpowiednio wcześnie.Chodzenie ma pozytywny wpływ na ukrwienie organizmu i ogólny poziom samopoczucia. Krokomierz to dodatkowa motywacja, by przemierzyć dziennie odpowiednią ilość kroków i mieć pewność, iż poczyniliśmy wystarczająco, żeby zadbać o siebie.

Tryby sportowe Dzięki trybom sportowym, dostępnym na smartwatcha, będziesz miał podgląd do podstawowych statystyk treningu. Możesz w ten sposób lepiej zrozumieć i ocenić jak aktywność fizyczna wpływa na Twoją kondycję.

Monitor snu Czy kiedykolwiek sprawdzałeś jakość Twojego snu? To jak śpisz, ma ogromny wpływ na funkcjonowanie organizmu w ciągu dnia, więc warto zaznajomić się z parametrami, które na ten temat dostarcza Neon.

dzięki czemu możesz poprawić aspekty związane z odpowiednim odpoczynkiem w nocy. Licznik spalonych kalorii Neon na podstawie danych o Twoim wzroście, wadze oraz aktywności, które podejmujesz, jest w stanie w dowolnej chwili pokazać Ci, ile kalorii spaliłeś w ciągu dnia.

Jest to bardzo przydatna funkcja, gdy zależy Ci na mierzeniu dziennego zapotrzebowania kalorycznego. To nadzwyczajny dodatek, ale i nieprzeciętny motywator, bardzo dla początkujących sportowców. Funkcja monitoringu poziomu saturacji Smartwatch jest wyposażony w funkcję monitorowania poziomu nasycenia krwi tlenem.

Dzięki tej technice można wcześnie wykryć ewentualne problemy z oddychaniem czy nieprawidłową wentylacją płuc. Powiadomienia w jednym miejscu, dzięki bezprzewodowej komunikacji Bluetooth Możesz z łatwością zsynchronizować smartwatcha z telefonem, co pozwoli Ci otrzymywać powiadomienia o SMS-ach, social mediach, e-mailach czy połączeniach.

dzięki czemu nigdy nie przegapisz ważnej wiadomości. Certyfikat IP67 Neon jest nad wyraz funkcjonalny w stosowaniu, dzięki funkcji wodoszczelności nie musisz go zdejmować do mycia dłoni czy zmywania naczyń.

Bez obaw możesz kontynuować trening na zewnątrz, nawet gdy dopadnie Cię deszcz. Certyfikat jest ponadto gwarancją bezpieczeństwa przed wnikaniem pyłu do zegarka. Kompatybilny z iOS i Androidem Użytkownicy prawie wszelkich smartfonów mogą się cieszyć z dostępu do aplikacji, przez synchronizację smartwatcha z telefonem.

dzięki czemu wszystkie statystyki...