Mibro Smartwatch GS Active 1.3 cala 400 mAh Srebrny, ATMBRZABGSACTSR (24788044) promocja 2024

Cena311.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Zadowolenie.pl

Parametry

Producent:Mibro
Kategoria:Smartwatche

Opis

Smartwatch z GPS dla sportowców

wyświetlacz AMOLED jasność do 1000 nitów

ekran AMOLED o wysokiej jasności wyświetlania aż do 1000 nitów sprawia,nawet w wyjątkowo jasnym świetle dnia, ekran jest czytelny. Możesz na bieżąco sprawdzać postępy podczas uprawiania sportu na świeżym powietrzu.

Pozycjonowanie satelitarne w 5ciu systemach

Dodatkowy, niezależny procesor GNSS powoduje, że smartwatch sprawdza lokalizację przy użyciu GPS, Beidou, GLONASS, Galileo, a także QZSS jest to rozwiązanie naprawdę na piątkę. Bardzo szybkie wyszukiwanie pozycji łączy się z wysoką precyzyjnością lokalizacji i nieprzeciętnym zapisem trasy biegu czy jazdy na rowerze.

10-cioosiowy czujnik ruchu

Mibro GS Active wyposażony jest w nowy czujnik ruchu operujący aż w 10-ciu osiach, między innymi rejestrujący przyspieszenie, ciśnienie otoczenia, czy pole magnetyczne. Nie tylko zna precyzyjne położenie i ułożenie zegarka, lecz przetwarza różne informacje zbierane w trakcie treningu wyliczając liczba, częstotliwość, orientację, wysokość n.p.m. Czy kadencję.

Algorytm ruchu SeekBeats

Zegarek wyposażony jest w najnowszy, wytworzony poprzez Mibro na podtrzeby ich klientów algorytm SeekBeats. Fachowy pakiet algorytmów sztucznej inteligencji rejestruje ćwiczenia i przeprowadza analizę takich danych, jak Twój maksymalny zużycie tlenu, (VO2 Max), czas rekonwalescencji, wydolność (TL), czy skuteczność treningu (TE) po każdym ćwiczeniu, co pozwoli Ci przypasować trening dla pożądanych efektów.

150 trybów sportowych

Dzięki wspomnianemu czujnikowi ruchu o 10-ciu osiach i pomiarze takich informacji, jak przyspieszenia, położenia, ciśnienia i ruchu, Mibro GS Active skrupulatnie identyfikuje typ aktywności sportowej. To z kolei pomaga skupić się na zbieraniu potężnych danych, które jak najlepiej zanalizują ćwiczenie.

Mibro Watch GS Active rejestruje trening w różnych miejsach, nie tylko w parku, lecz także na bieżni. Zapoznaj się z profesjonalnym zapisem i analizą takich informacji, jak tempo, odległość, zmiana wysokości i inne.

Wodoszczelność 5ATM* daje pewność, iż zarejestrujesz cały trening, nawet jeśli będzie to surfowanie!

Dzięki rozpoznaniu stylu pływania, śledzeniu tętna pod wodą czy pomiaru SWOLF, pływanie z Mibro GS Active na ręce pomoże Ci uzyskać jeszcze lepsze wyniki.

*Zbadana w testach laboratoryjnych Mibro wodoszczelność do 5ATM. Faktyczna wodoszczelność może różnić się w zależności od mocnego towaru, zwyczajów użytkownika i środowiska (np. Temperatury, wilgotności, ciśnienia). Zegarek nie pasuje do noszenia przy nurkowaniu głębinowym, serfowaniu, w gorących źródłach oraz innych czynnościach w słonej wodzie.

lepszy sensor tętna 4PD

Najnowszy sensor tętna 4PD, profesjonalny optyczny design i wspaniała soczewka Fresnela powodują, że monitorowanie tętna jest produktywniejsze, a zbierane dane są pewniejsze. Mibro GS Active wspiera rozpoznawanie biometryczne, co upraszcza analitykę.

Śledzenie tętna podczas treningu

Nowy czujka usprawnił pomiar tętna, co pozwala na precyzyjne zapisanie dynamicznych zmian bicia serca w czasie treningu. W czasie rzeczywistym otrzymasz powiadomienie, jeśli rejestrowane wyniki są nieprawidłowe. Pozwoli Ci to lepiej zespolić trening do swoich możliwości.

*dane pochodzą z Laboratorium Mibro, a zegarek porównywany był do Mibro Watch GS.

Pomiar saturacji

Treningi wysokościowe i w miejscach położonych w górach mogą wywoływać nagły spadek poziomu tlenu w krwi, co skutkuje fizycznym dyskomfortem. Z Mibro Watch GS Active, masz kontrolę nad swym ciałem i możesz reagować od razu na wszystkie niepokojące sygnały.

Zarządzanie snem

Poza typowym monitorowaniem snu, Mibro GS Active śledzi i zapisuje także fazę REM, czyli prędkiego ruchu gałek ocznych, oraz fazę snu głębokiego i drzemki. Pamiętaj,dobry sen ma wpływa na całe Twoje życie.

*Pomiary nie mogą być traktowane jak badanie medyczne, ani być podstawą do samodiagnozy. Służą do ogólnej kontroli zdrowia.

Stacja pogodowa na nadgarstku

Mibro zapewnia rzetelną informację dotyczącą pogody dookoła całego świata. Masz dostęp nie tylko do codziennych prognoz pogody, lecz także do dokładniejszych informacji takich, jak jakość powietrza, index UV, wschód i zachód słońca i księżyca, fazy przypływów i inne. Zaplanujesz każdy trening i nie zaskoczy Cię pogoda.

Olbrzymi wybór odcieni kopert i pasków

Posłuchaliśmy Waszych sugestii i tym razem nowy smartwatch Mibro GS Active dostępny jest w aż czterech kolorach kopert i pasków, a każdy zegarek ma w zestawie za każdym razem są dwa paski jeden silikonowy, sprężysty i wygodny, a drugi z oddychającego, miękkiego nylonu. Ulepszyliśmy też pasek nylonowy, który dzisiaj składa się z dwóch różnych tekstur. Wewnętrzna część jest miękka, przychylna skórze i komfortowa, a zewnętrzna część jest oporna na zalanie i zachlapanie, wytrzymuje każdy typ aktywności sportowej.

Bateria zapewniająca nieustanny trening

Badanie czasu działania zostało sprawdzone w następujących warunkach:

  • Tryb dzienny: Po naładowaniu, zegarek jest połączony ze smartfonem z następującymi funkcjami: monitorowanie pulsu poprzez 24 godziny, monitorowanie snu, zapisywanie do 60 minut ćwiczeń sportowych w tygodniu, do 100 wiadomości i 6 połączeń dziennie (do 5 sek.), sprawdzanie czasu na ekranie poprzez podniesienie nadgarstka i wybudzenie ekranu 100 razy, alarm 3 razy dziennie i inne domyślne funkcje.
  • Tryb podstawowy: Po naładowaniu zegarek nie jest noszony ani połączony z aplikacją jest po prostu włączony.
  • Włączony GPS: Po naładowaniu zegarka zostaje połączony z telefonem, są uruchomione lokalizacja GPS i śledzenie aktywności sportowej; ciągle pozostaje w użyciu.


EAN: 6971619679199
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: MIBAC_GS-Active/SR
Obsługiwane systemy operacyjne: Android
Rozdzielczość: 360 x 360
typ matrycy: AMOLED
Pamięć wewnętrzna: 512 KB
Procesor: SF32LB563 Dual-core Arm Cortex-CM33
Aparat fotograficzny: Nie
Funkcje: Lokalizacja: GPS, Glonass, Galileo, Beidou, QZSS, Kompas uzupełniające funkcje: Akcelerometr, Budzik, Funkcja szukania smartfonu, Informacja o nadchodzącym połączeniu, Pomiar SpO, Pomiar pulsu, Rejestracja ćwiczeń, Monitoring snu, Kalendarz, Kalkulator, Kompas, Pogoda, Pomiar dystansu, Pomiar stresu, Powiadomienia z aplikacji, Sterowanie odtwarzaczem muzyki, Stoper, Tryb przypominający o braku aktywności, Zdalna migawka aparatu
Bateria: Bateria: 400 mAh Ładowanie: od 0 do 100%: Około 3h Praca na baterii (codzienne działanie): Do 20 dni Czas czuwania: Około 50 dni Tryb GPS: 15 godzin
Czas pracy na baterii/bateriach: 20 dni
Czas czuwania (maks.): 50 dni
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Koperta: 46,5 mm
wymiary: Szerokość koperty: 46.5mm Grubość koperty: 11.8 mm wymiary paska: Szer. 22 mm; Długość 268 mm
Waga: 51.5 g
Pozostałe atrybuty: Materiał paska: Silikon / pleciony poliester (dwa paski w zestawie) RAM: 64MB Bluetooth: 5.3 Zasięg połączenia: do 10 m Wodoszczelność: 5ATM Kompatybilność: Android 5.0 i nowsze; iOS 10.0 i nowsze