Wd-40 Środek smarujący 100 ml + 50 % 01-505 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Wd-40 Środek smarujący 100 ml + 50 % 01-505 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 20.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-5%
WD-40 Środek smarujący 100ml +50% AMT
20.99
Leroy Merlin
Odrdzewiacz WD-40 150 ml
21.99
Bricomarche

Parametry

Producent:WD-40
Kategoria:Smary

Opis

Odrdzewiacz WD-40 spray z aplikatorem pojemność: 150ml JEDEN towar. TYSIĄCE zastosowań. Przydatny w każdym domu jak i warsztacie! WD - 40 to wielofunkcyjny preparat, który: -czyści i konserwuje -likwiduje skrzypienie i piski -likwiduje wodę -poluzowuje zardzewiałe części -uwalnia zacinające się mechanizmy -zabezpiecza metalowe powierzchnie przed korozją Odblokowuje i smaruje zamki w drzwiach, zawiasy, maszyny do szycia, maszyny do pisania, regulatory, zawory, krzesła biurowe, mechanizmy złożone z dźwigni i łączników oraz linki.

eliminuje drażniące dźwięki silnika. Rewelacyjnie penetruje i poluzowuje zardzewiałe, skorodowane i zabezpieczone nakrętki, śruby, regulatory, sworznie, linki i inne złącza. Rozpuszcza ślady ze smaru, smoły, gumy, klejów, kredek.

Pozostawia warstwę ochronną przeciw rdzy i korozji na rowerach, wózkach, częściach chromowanych, metalowych, motocyklach oraz narzędziach. Wypiera wodę z powierzchni metalowych, kontaktów elektrycznych, samochodowych układach zapłonowych, narzędzi (także ogrodowych), silników motocyklowych oraz silników przyczepnych.

Przydatny w każdym domu, garażu jak i warsztacie!