FLEXI Smycz automatyczna NEW CLASSIC M linka - 5m - do 20kg kolor: niebieski promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem FLEXI Smycz automatyczna NEW CLASSIC M linka - 5m - do 20kg kolor: niebieski oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 38.5 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-12%
FLEXI Smycz Automatyczna New Classic M Linka 5 m Niebieska - DARMOWA DOSTAWA OD 95 ZŁ!
38.50
FERA.PL
FLEXI Smycz automatyczna NEW CLASSIC M linka - 5m - do 20kg kolor: niebieski - M linka - 5m - do 20kg kolor: niebieski
43.65
KrakVet

Parametry

Producent:Flexi
Kategoria:Smycze i szelki dla psów
Rodzaj smycz

Opis

Smycz samoczynna New Classic producenta Flexi to idealny towar na wspólne spacery. Możliwość regulacji przewodu smyczy do 5 metrów to ergonomiczna właściwość artykułu, dzięki której możesz bezpiecznie w zależności od sytuacji dozować odległość pupila. Posiada wyjątkowo skuteczny mechanizm hamulcowy. Smycz przeznaczona jest dla psów niewiele znaczących ras o maksymalnej wadze do 12 kg. Przystępna w trzech wariantach kolorystycznych.

mocne strony:
- odblaskowe komponenty,
- chromowany karabińczyk,
- bezusterkowy mechanizm,
- funkcja blokady smyczy,
- możliwość rozbudowy akcesoriami LED i Multi Box.

Flexi jest producentem wysokiej jakości smyczy samoczynnych. W ofercie znajdują się przeróżne wersje – w zależności od: wagi psa dla których są asygnowane (S,M,L), długości smyczy (standard i long),, a także zastosowania taśmy (compact) lub linki (classic). Smycze Flexi posiadają mocne karabińczyki, wygodne uchwyty,, a także blokadę która zapobiega oddalenie się psa wbrew naszej woli.


informacje szczegółowe

Waga smyczy: 160g.