FLEXI Smycz automatyczna NEW CLASSIC S linka - 5m - do 12kg kolor: niebieski promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem FLEXI Smycz automatyczna NEW CLASSIC S linka - 5m - do 12kg kolor: niebieski oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 28.76 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-17%
FLEXI Smycz New Classic S Sznurek 5 m. Niebieska. do 12 kg - DARMOWA DOSTAWA OD 95 ZŁ!
28.76
FERA.PL
FLEXI Smycz automatyczna NEW CLASSIC S linka - 5m - do 12kg kolor: niebieski - S linka - 5m - do 12kg kolor: niebieski
34.49
KrakVet

Parametry

Producent:Flexi
Kategoria:Smycze i szelki dla psów
Rodzaj smycz

Opis

Smycz samoczynna New Classic marki Flexi to genialny towar na wspólne spacery. Możliwość regulacji przewodu smyczy do 5 metrów to praktyczna właściwość artykułu, dzięki której możesz bezpiecznie w zależności od sytuacji dozować odległość pupila. Posiada wyjątkowo skuteczny mechanizm hamulcowy. Smycz przeznaczona jest dla psów znikomych ras o maksymalnej wadze do 12 kg. Przystępna w trzech wariantach kolorystycznych.

atuty:
- odblaskowe części,
- chromowany karabińczyk,
- bezawaryjny mechanizm,
- funkcja blokady smyczy,
- możliwość rozbudowy akcesoriami LED i Multi Box.

Flexi jest producentem wysokiej jakości smyczy automatycznych. W ofercie znajdują się różne wersje – w zależności od: wagi psa dla których są przeznaczone (S,M,L), długości smyczy (kanon i long), i wykorzystania taśmy (compact) albo linki (classic). Smycze Flexi mają konkretne karabińczyki, wygodne uchwyty,, a także blokadę która uniemożliwia oddalenie się psa wbrew naszej woli.


dane szczegółowe

Waga smyczy: 160g.