FLEXI Smycz automatyczna SPECIAL NEON M linka - 5m - do 20kg kolor: żółty (4000498021712) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem FLEXI Smycz automatyczna SPECIAL NEON M linka - 5m - do 20kg kolor: żółty (4000498021712) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 51.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-8%
FLEXI Smycz Neon Reflekt M - DARMOWA DOSTAWA OD 95 ZŁ!
51.90
FERA.PL
FLEXI Smycz automatyczna SPECIAL NEON M linka - 5m - do 20kg kolor: żółty - M linka - 5m - do 20kg kolor: żółty
56.67
KrakVet

Parametry

Producent:Flexi
Kategoria:Smycze i szelki dla psów
Rodzaj smycz

Opis

Dzięki smyczy Flexi Neon Reflect za każdym razem będziesz miał swego czworonoga pod kontrolą, oferując mu przy tym poczucie wolności na tej 5-metrowej smyczy. Odblaskowy neonowożółtyzagwarantuje psu widoczność w ciemności.

rozmiary S i M posiadają linkę, zakończoną paskiem. Rozmiar L posiada pasek na całej długości dla pokaźniejszej wytrzymałości przy dużych i ciężkich psach. Dodatkowym atutem są odblaskowe komponenty we wszelkich wymiarach smyczy, które gwarantują jeszcze lepszą widoczność: w rozmiarach S i M odblaskowe części wplecione są w czarny pasek pośrodku smyczy, a w wymiarze L znajdują się dwa odblaskowe paski po bokach.

Jak przystało na wysoką jakość flexi, wszystkie smycze z tej linii cechują się nieszablonową stabilnością i wytrzymałością. Smycz zwija się bez tarcia, co zapobiega jej zwisaniu. Wystarczy jedno przyciśnięcie kciukiem, aby w łatwy sposób kontrolować zasięg smyczy i dać psu poczucie wolności.

Smycz dla psa Flexi Neon Reflect jest dodatkowo zaopatrzona w pętlę zabezpieczającą. W razie gdyby obroża pękła, pętla zabezpieczy Cię przed ucieczką psa. Smycz dla psa Flexi Neon Reflect w skrócie: 5-metrowa smycz samoczynna atrakcyjny wygląd i dobra widoczność: czarna pokrywa pokryta jest odblaskowymi neonowożółtymi napisami, na dodatek pasek dodatkowo posiada odblaskowe części.

Z funkcją blokującą rozwijanie smyczy, a także funkcją blokującą smycz na określonej długości: jeżeli chcesz, aby pies szedł przy nodze lub chcesz ograniczyć obszar, na którym może się poruszać, wystarczy wcisnąć odpowiedni przycisk.

Z pętlą zabezpieczającą: uniemożliwia uwolnienie sie psa, w razie gdyby pękła obroża wymiary S/M z linką, wymiar L z paskiem dla lepszej wytrzymałości mocna obudowa Chromowany karabińczyk stworzona w Niemczech dla najkorzystniejszej jakości!

wymiar S: 5-metrowa linka Dla psów o wadze max. 12 kg Kolor: czarna pokrywa z neonowożółtymi napisami, neonowożółta linka, pasek neonowożółty i czarny z odblaskowymi elementami Materiał: obudowa z tworzywa nienaturalnego, linka z poliestru, pasek z poliamidu Waga: ok.

125 g rozmiar M: 5-metrowa linka Dla psów o wadze max. 20 kg Kolor: czarna pokrywa z neonowożółtymi napisami, neonowożółta linka, pasek neonowożółty i czarny z odblaskowymi elementami Materiał: obudowa z tworzywa sztucznego, linka z poliestru, pasek z poliamidu Waga: ok.

200 g wymiar L: 5-metrowy pasek Dla psów o wadze max. 50 kg Kolor: czarna obudowa z neonowożółtymi napisami, neonowożółty pasek z dwoma odblaskowymi paskami Materiał: obudowa z tworzywa nienaturalnego, pasek z poliamidu Waga: ok.

330 g Czyszczenie: jeżeli czyścisz smycz na mokro, wyciągnij smycz z obudowy i pozwól jej wyschnąć przez noc. Zabrudzenia można eliminujeć wilgotną ściereczką. Motto producenta Flexi - wolność dla dłoni: Dzięki przyciskowi hamującemu zawsze możesz zatrzymać psa, poprzez to kontrolujesz go i możesz go przyciągnąć do siebie ruchem ręki albo wciskając przycisk hamujący.

Jeżeli chcesz, aby pies szedł przy nodze, możesz ustawić wybraną długość smyczy dzięki przyciskowi ustawiającemu smycz na określonej długości. Więcej o ergonomicznych zaletach tej smyczy dowiesz się z instrukcji obsługi.

Smycz dla psa Flexi Neon Reflect łączy w sobie jakość, funkcjonalność, trwałość i efektowny wygląd. Jej jakość została doceniona w niemal 90 krajach.