FLEXI Smycz automatyczna SPECIAL NEON S linka - 5m - do 12kg kolor: żółty, 194-2014 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem FLEXI Smycz automatyczna SPECIAL NEON S linka - 5m - do 12kg kolor: żółty, 194-2014 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 41.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-11%
FLEXI Smycz Neon. Reflekt. Rozm.S - DARMOWA DOSTAWA OD 95 ZŁ!
41.90
FERA.PL
FLEXI Smycz automatyczna SPECIAL NEON S linka - 5m - do 12kg kolor: żółty - S linka - 5m - do 12kg kolor: żółty
47.00
KrakVet

Parametry

Producent:Flexi
Kategoria:Smycze i szelki dla psów
Rodzaj smycz

Opis

Dzięki smyczy Flexi Neon Reflect za każdym razem będziesz miał swojego czworonoga pod kontrolą, oferując mu przy tym poczucie wolności na tej 5-metrowej smyczy. Odblaskowy neonowożółtygwarantuje psu widoczność w ciemności.

rozmiary S i M mają linkę, zakończoną paskiem. Rozmiar L ma pasek na całej długości dla obszerniejszej wytrzymałości przy obfitych i ciężkich psach. Dodatkowym atutem są odblaskowe części we wszystkich wymiarach smyczy, które gwarantują jeszcze lepszą widoczność: w rozmiarach S i M odblaskowe elementy wplecione są w czarny pasek pośrodku smyczy, a w rozmiarze L znajdują się dwa odblaskowe paski po bokach.

Jak przystało na wysoką jakość flexi, wszystkie smycze z tej linii cechują się wyjątkową stabilnością i wytrzymałością. Smycz zwija się bez tarcia, co zapobiega jej zwisaniu. Wystarczy jedno przyciśnięcie kciukiem, by w prosty sposób kontrolować zasięg smyczy i dać psu poczucie wolności.

Smycz dla psa Flexi Neon Reflect jest na dodatek wyposażona w pętlę zabezpieczającą. W razie gdyby obroża pękła, pętla zabezpieczy Cię przed ucieczką psa. Smycz dla psa Flexi Neon Reflect w skrócie: 5-metrowa smycz automatyczna spektakularny wygląd i dobra widoczność: czarna pokrywa pokryta jest odblaskowymi neonowożółtymi napisami, dodatkowo pasek ponadto posiada odblaskowe komponenty.

Z funkcją blokującą rozwijanie smyczy, a także funkcją blokującą smycz na określonej długości: jeżeli chcesz, żeby pies szedł przy nodze albo chcesz ograniczyć obszar, na którym może się poruszać, wystarczy wcisnąć trafny przycisk.

Z pętlą zabezpieczającą: uniemożliwia uwolnienie sie psa, w razie gdyby pękła obroża wymiary S/M z linką, rozmiar L z paskiem dla ulepszonej wytrzymałości potężna obudowa Chromowany karabińczyk wytworzona w Niemczech dla najlepszej jakości!

wymiar S: 5-metrowa linka Dla psów o wadze max. 12 kg Kolor: czarna obudowa z neonowożółtymi napisami, neonowożółta linka, pasek neonowożółty i czarny z odblaskowymi elementami Materiał: obudowa z tworzywa sztucznego, linka z poliestru, pasek z poliamidu Waga: ok.

125 g rozmiar M: 5-metrowa linka Dla psów o wadze max. 20 kg Kolor: czarna pokrywa z neonowożółtymi napisami, neonowożółta linka, pasek neonowożółty i czarny z odblaskowymi elementami Materiał: obudowa z tworzywa nienaturalnego, linka z poliestru, pasek z poliamidu Waga: ok.

200 g rozmiar L: 5-metrowy pasek Dla psów o wadze max. 50 kg Kolor: czarna pokrywa z neonowożółtymi napisami, neonowożółty pasek z dwoma odblaskowymi paskami Materiał: pokrywa z tworzywa nienaturalnego, pasek z poliamidu Waga: ok.

330 g Czyszczenie: jeżeli czyścisz smycz na mokro, wyciągnij smycz z pokrywy i pozwól jej wyschnąć przez noc. Zabrudzenia można usuwać wilgotną ściereczką. Motto producenta Flexi - wolność dla dłoni: Dzięki przyciskowi hamującemu zawsze możesz zatrzymać psa, poprzez to kontrolujesz go i możesz go przyciągnąć do siebie ruchem ręki lub wciskając przycisk hamujący.

Jeżeli chcesz, aby pies szedł przy nodze, możesz ustawić wybraną długość smyczy dzięki przyciskowi ustawiającemu smycz na określonej długości. Więcej o funkcjonalnych zaletach tej smyczy dowiesz się z instrukcji obsługi.

Smycz dla psa Flexi Neon Reflect łączy w sobie jakość, funkcjonalność, wytrzymałość i przepiękny wygląd. Jej jakość została doceniona w niemal 90 krajach.