Flexi smycz automatyczna vario kolor: brąz 3m - do 8kg promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Flexi smycz automatyczna vario kolor: brąz 3m - do 8kg oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 33.3 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-18%
FLEXI Smycz Vario XS Sznurek 3 m. Brązowa - DARMOWA DOSTAWA OD 95 ZŁ!
33.30
FERA.PL
FLEXI Smycz automatyczna VARIO kolor: brąz 3m - do 8kg - 3m - do 8kg
40.56
KrakVet

Parametry

Producent:Flexi
Kategoria:Smycze i szelki dla psów
Rodzaj smycz

Opis

Smycz Flexi to towar świetnie dopasowujący się do każdej dłoni. Opływowy , a także potężny uchwyt, ulepszoną kontrolę nad czworonogiem, jak też zapewnia łatwość używania jej jedną ręką. Komfortowe przypasowanie do wielkości rąk właściciela, powoduje rozszerzoną stabilność, co znacznie polepsza komfort, a także bezpieczeństwo podczas spacerów.

Smycz Flexi wykonana jest z wysokiej jakości, trwałego materiału, który zapewnia wytrzymałość na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Tworzywo smyczy jest bezpieczne w stosowaniu i nie powoduje reakcji alergicznych. Na dodatek zapewnia całkowitą wygodę i stabilność rąk nawet podczas niekorzystnych warunków pogodowych.

Flexi Vario to specjalistyczne, dwukolorowe smycze występujące, w połączeniu z białym, w sześciu rozmaitych kolorach pokrywy i taśmy (bardzo ciemny grafit, brązowy, czerwony, niebieski, różowy, turkusowy).

w sytuacji tychże smyczy istnieje możliwość podłączenia, oprócz kolistej ledowej latarki oraz pojemnika na woreczki/karmę Multi Box (występujących jeszcze w sześciu podwójnych kolorach – tak jak smycz Vario), także czarnych pasków amortyzujących lub czarnych pasków świecących.

w sytuacji modelu Flexi Vario S można na dodatek podłączyć podwójny pasek dla dwóch psów, występujących w sześciu kolorach (waga jednego psa – do 5 kg).

wymiar: XS

Długość: 3m

Maksymalna waga psa: 8kg