FLEXI Smycz Collection S. Taśma 3 m. Niebieska- RÓB ZAKUPY I ZBIERAJ PUNKTY PAYBACK - DARMOWA WYSYŁKA OD 99 ZŁ promocja 2019

Cena62.05
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie KrakVet

Parametry

Producent:FLEXI
Kategoria:Smycze i szelki dla psów
Rodzaj smycz

Opis

Smycz Flexi to towar znakomicie dostosowujący się do każdej dłoni. Opływowy , a także potężny uchwyt, udoskonaloną kontrolę nad czworonogiem, jak dodatkowo zagwarantuje łatwość stosowania jej jedną ręką. Komfortowe dobranie do wielkości rąk właściciela, powoduje zwiększoną stabilność, co pokaźnie ulepsza komfort i bezpieczeństwo w trakcie spacerów.

Smycz Flexi produkowana jest z wysokiej jakości, trwałego materiału, który zapewnia odporność na wszlkie uszkodzenia mechaniczne. Tworzywo smyczy jest bezpieczne w używaniu i nie powoduje reakcji alergicznych. Na dodatek zapewnia pełną wygodę i stabilność w rąk nawet podczas niekorzystnych warunków pogodowych.

Najnowsze standardy techniki oraz nowoczesne linie produkcyjne gwarantują ich wysoką jakość, dzięki czemu są odporne na przetarcia i skręcanie się. Mechanizm smyczy jest wyjątkowo trwały, gwarantuje bezproblemowe zwijanie i rozwijanie się, dzieki czemu służy ona właścicielom poprzez długie lata.

rozmiar: S

Długość: 3 m

Maksymalna waga psa: 12kg

Kolor: Niebieski