Smycz kolarstwo a joging 2,5 cm/1-2m (4011905012872) promocja 2020

Cena169.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie FERA.PL

Parametry

Producent:(bez zařazení)
Kategoria:Smycze i szelki dla psów
Rodzaj smycz

Opis

Specjalny zestaw Trixie Biker został opracowany w celu zapewnienia bezpiecznego prowadzenia psa w trakcie jezdy rowerem. Zestaw składa się z pręta dystansowego, amortyzatora sprężynowego i smyczy rowerowej.

Pręt dystansowy utrzymuje psa na bezpieczny odstęp od roweru, przez co nie ma niebezpieczeństwa, że pies nagle wbiegnie przed koła roweru. Pies jest przypięty do smyczy, która można umocować na pręcie.

W ten sposób mamy obie ręce wolne, aby móc bezpiecznie kierować rowerem i hamować. Amortyzator sprężynowy i pręt dystansowy, do którego przypinamy smycz wytworzono ze wzmacnianego, chromowanego metalu.

Amortyzator absorbuje gwałtowne szarpnięcia i obciążenia, umożliwiając dodatkowo prowadzenie pokaźniejszych psów o cięższej masie ciała. W przyszłości będziesz mógł bezpiecznie wybrać się na wycieczkę rowerową z Twoim czworonogiem, bez ryzyka utraty równowagi.

szczegóły: Wysoka stabilność Chromowane metalowe wykończenie Plastikowa osłona o długości 6 cm w dodatku dla obszerniejszych psów o cięższej masie ciała Do bezpiecznego prowadzenia psa podczas jazdy rowerem Utrzymuje psa w bezpiecznej odległości Smycz z odblaskowymi paskami Istnieją dwie możliwości przymocowania smyczy do urządzenia Trixie Biker: za pomocą karabińczyka, a także zapięcia na rzep: Przymocowanie smyczy przy pomocy karabińczyka zapewnia stabilność, aby psu zostało zapewnione maksymalne bezpieczeństwo.

Rzep, który jest częścią smyczy należy przymocować do smyczy przy pomocy gumki. Korzystając z zapięcia na rzep, system zabezpieczający rozpina się samoczynnie, gdy smycz natrafi na przeszkodę, uniemożliwiając w ten sposób utraceniu równowagi poprzez rowerzystę.

U mniejszych psów rzep powinien zostać zaczepiony niżej aniżeli u znacznych, by nie musiały one zastosować sporej siły nacisku. U sporych psów powyżej. Karabińczyk można przywiązać w trakcie korzystania z zapięcia na rzep do smyczy przy pomocy gumki, żeby zapobieć osiągalnym skaleczeniom, w sytuacji samowolnego obijania się haczyka w trakcie jazdy.

Trixie Biker - set może w wyjątkowo prędkim czasie zostać zamontowany i zdemontowany.