TRIXIE Pojemnik na woreczki przyczepiany do smyczy- RÓB ZAKUPY I ZBIERAJ PUNKTY PAYBACK - DARMOWA WYSYŁKA OD 99 ZŁ promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem TRIXIE Pojemnik na woreczki przyczepiany do smyczy- RÓB ZAKUPY I ZBIERAJ PUNKTY PAYBACK - DARMOWA WYSYŁKA OD 99 ZŁ oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 5.8 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-29%
Trixie Doggy Pick Up pojemnik z workami na odchody - Pojemnik + 2 rolki po 20 worków| DARMOWA Dostawa od 89 zł + Promocje od zooplus!| -5% Rabat dla nowych klientów
5.80
Zooplus
TRIXIE Pojemnik na woreczki przyczepiany do smyczy - DARMOWA DOSTAWA OD 95 ZŁ!
8.17
FERA.PL

Parametry

Producent:TRIXIE
Kategoria:Smycze i szelki dla psów

Opis

Coraz częściej w miastach nakładane są wysokie kary, za pozostawiane na ulicach psich nieczystości. Też ze względu na współmieszkańców dla każdego właściciela psa powinno być oczywistym, że odchody pozostawiane przez jego psa w czasie spacerów powinny być od razu usunięte.

Woreczki na odchody Doggy Pick Up producenta Trixie ułatwią Tobie to zadanie. Plastikowy pojemnik z woreczkami można przymocować do obroży, smyczy albo na pasku. Wraz z pojemnikiem otrzymasz dwie rolki po 20 woreczków.

W naszym asortymencie wynajdziesz także woreczki zapasowe - 4 rolki po 20 woreczków.