1-Day Acuvue TruEye 90 szt., 1-day-acuvue-trueye_90 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem 1-Day Acuvue TruEye 90 szt., 1-day-acuvue-trueye_90 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 197.59 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-25%
1-Day Acuvue TruEye 90 szt.
197.59
Alensa.pl
1-DAY ACUVUE TruEye 90 szt.
259.99
Szkla.com
1-Day Acuvue TruEye - 90szt
262.02
internetsoczewki

Parametry

Producent:Johnson & Johnson
Kategoria:Soczewki kontaktowe
Ilość 90

Opis

Soczewki 1-DAY ACUVUE TruEye są pierwszym produktem tworzonym z silikonowo - hydrożelowego materiału Narafilcon A, który znacząco wpływa na komfort noszenia. Marka Johnson Johnson wspaniale zbratał najważniejsze elementy i stworzył towar absolutnie nieszablonowy.

Soczewki jednodniowe 1-DAY ACUVUE TruEye dzięki technologii cyklu produkcyjnego kompleksowo chronią oczy, co więcej nie wywołują żadnego dyskomfortu noszenia poprzez cały dzień. W standardowo dostępnych produktach wraz z upływem czasu jakość wykorzystywania widocznie spada - wyjątkiem są soczewki 1-DAY ACUVUE TruEye utrzymujące się w naturalnym położeniu poprzez dużo godzin.

Niewyczuwalność na oku - udoskonalona struktura soczewek oraz zarys jeszcze bardziej zbliżony do naturalnego kształtu oka powodują, że szkła są wręcz niewyczuwalne w codziennym użytkowaniu. W dodatku cechują się wysoką stabilnością, a więc nie podwijają się ani nie wypadają.

Całodniowe nawilżenie - dzięki temu, że soczewki wytworzono w oparciu o postępową technologię Hydraclear, utrzymują one wysoki poziom nawodnienia nawet przez kilkanaście godzin od momentu aplikacji. To oznacza, iż Twoje oczy będą nawilżone i oporne na zaczerwienienia poprzez cały dzień, a noszenie szkieł szczególnie komfortowe.

Zabezpieczenie przed promieniowaniem UV - uzyskane dzięki wzbogaceniu każdej soczewki w progresywne filtry UVA/UVB, które blokują blisko 98% całego promieniowania słonecznego, destrukcyjnego dla oczu. Wysoka przepuszczalność tlenowa - każda z soczewek została wyprodukowana z ultraprzepuszczalnego dla tlenu materiału, dzięki temu rogówka ma stały dostęp do powietrza i, co za tym idzie, jest zdrowa, a oko pozbawione nieestetycznego zaczerwienienia.

Nowa para soczewek każdego dnia - w ramach jednodniowego trybu wykorzystywania. To doskonałe rozwiązanie dla osób lubiących higienę szkieł kontaktowych lub prowadzących na tyle dynamiczny tryb życia, iż cowieczorna pielęgnacja soczewek staje się kłopotliwa.

90 sztuk w opakowaniu - to wystarcza na ponad miesiąc regularnego wykorzystywania. W sam raz, by dać sobie chwilę odpoczynku od zakupów, a w razie zapotrzebowania móc zrezygnować ze stosowania soczewek lub zmienić je na inne bez marnowania choćby jednej pary.

Charakterystyka soczewek 1-DAY ACUVUE TruEye: zaimplementowana w soczewkach technologia HYDRACLEAR przyczynia się do utrzymania właściwego i pożądanego poziomu wilgotności powierzchni oka, a tym samym eliminuje podrażnienia, czy zaczerwienienia, a biel jest utrzymana.

znaczną zaletą jest fakt, że soczewki nie są wyczuwalne na oku, a dostarczenie tlenu jest bliskie temu, którego potrzebuje naturalne oko. Soczewki wyprodukowane są silikonowo-hydrożelowego materiału zapewniającego maksymalną efektywność tlenową - 100 proc.

dostarczonego tlenu jest zużywana w rogówce. 1-DAY ACUVUE TruEye działają wielopłaszczyznowo - korygują wzrok, chronią oczy i dbają o ich zdrowie. Codzienna ich wymiana nie zajmuje więcej niż kilka sekund, a według specjalistów wykorzystywanie jednodniowych soczewek jest najlepszą formą profilaktyki i korekcji narządu wzroku.

Do rozlicznych zalet jednodniowych soczewek Johnson Johnson należy zagwarantowanie ochrony oczu przed destrukcyjnym promieniowaniem UVA i UVB. Ultramiękkie soczewki zostały umieszczone w pojemniczkach zawierających roztwór soli fizjologicznej buforowanej (52% polymer, 46% woda).

Dla kogo soczewki 1-DAY ACUVUE TruEye? Soczewki 1-DAY ACUVUE TruEye przeznaczone są osobom, które cenią wysoki komfort noszenia i dbałość o oczy. Perfekcyjnie spełniają wysokie wymagania użytkowników tak pod kątem ochrony oka, jak i jego właściwego nawilżenia i rewelacyjnej korekcji.

widocznik stron umieszczony na szkłach i jasnoniebieskie zabarwienie soczewki umożliwia szybkie i korzystne ich założenie, co jest zdecydowanym ułatwieniem zwłaszcza dla osób początkujących. Spory zakres parametrów, a także dwa promienie krzywizny usprawniają nadzwyczajne przypasowanie jednodniowej soczewki do potrzeb użytkownika.

1-DAY ACUVUE TruEye to artykuł wysokiej klasy, dostosowany do przeróżnych oczekiwań. Po soczewki mogą sięgać: alergicy; osoby noszące szkła poprzez dłuższy okres czasu - kilkadziesiąt godzin; osoby, które uskarżają się na problem suchości oka; zmagający się z wrażliwymi i podatnymi na podrażnienia oczami; poszukujący nieprzeciętnie dopasowanych rozwiązań nowej generacji; oczekujący optymalnego dopasowania soczewki do oka; osoby lubiące sobie wygodę, higienę i bezpieczeństwo.

Jak prawidłowo używać soczewki 1-DAY ACUVUE TruEye? Jednorazowe soczewki kontaktowe 1-DAY ACUVUE TruEye powinny być wymieniane co 24 godziny. Ich formuła jest asygnowana do codziennego użytkowania, a po ich usunięciu z oka należy je wyrzucić.

Soczewki nie poddają się czyszczeniu środkami przeznaczonymi do pielęgnacji soczewek wielorazowych. Bezpieczne stosowanie jednodniowych soczewek ACUVUE jest oparte nie tylko na formule produktu, ale i zaimplementowaniu podstawowych zasad dbałości o oczy.

Dlatego też soczewek nie należy zakładać w sytuacji stanów chorobowych, aż do całkowitego ich wyleczenia. Do schorzeń i dolegliwości, które wykluczają zakładanie soczewek należy: syndrom suchego oka w zaawansowanym stadium; ciężka postać podrażnień i zaczerwienień oka; nadwrażliwość rogówki; zakażenia bakteryjne, grzybicze, wirusowe rogówki; ostre zapalenie oka; alergia na jakikolwiek produktu.

W opakowaniu 1-DAY ACUVUE TruEye znajduje się 90 sztuk soczewek. Soczewki zapewniająhigienę, komfort oraz zdrowy i naturalny wygląd na dłużej. Zapewnij sobie zatem wysoki komfort i postaw na najwyższą jakość jednodniowych soczewek silikonowo-hydrożelowych.

cechy soczewek 1-DAY ACUVUE TruEye: Kategoria Soczewki jednodniowe producent Soczewki ACUVUE producent JOHNSON JOHNSON Moc sferyczna -12,00 do -6,00 D (co 0,50 D) -6,00 do +6,00 D (co 0,25 D) Krzywizna 8,5; 9,0 Średnica 14,2 Dk/t 118 x 10-9 Uwodnienie 46% Materiał Narafilcon A technologia HYDRACLEAR Filtry UV 99,9% UVB, 96,9% UVA przesyłka w 24 godziny dotyczy tylko mocy ujemnych przy krzywiźnie 8.5.

Dla krzywizny 9.0 czas realizacji zamówienia wynosi 15 dni roboczych. Soczewki dostępne są także w innych opakowaniach: 1-DAY ACUVUE TruEye 30 szt. 1-DAY ACUVUE TruEye 180 szt. WYPRZEDAŻ - 1-DAY ACUVUE TruEye 30 szt.

w mocy +4,25, BC 9,0