Alcon Air optix aqua multifocal 6 szt. (7391899296685) promocja 2022

Cena159.89
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Alcon
Kategoria:Soczewki kontaktowe
Ilość 6

Opis

W związku z przejęciem marki Ciba Vision przez markę ALCON w sprzedaży znajdują się opakowania jednocześnie z napisem: Ciba Vision jak i ALCON z nową szatą graficzną. Jest to skrupulatnie ten sam oryginalny artykuł.

Air Optix Aqua Multifocal to miesięczne soczewki postępowe, obecne w ofercie jednego z najistotniej znanych producentów soczewek - Alcon Vision Care. Skuteczna korekcja prezbiopii - wady wzroku znanej także jako starczowzroczność.

Regularne wykorzystywanie soczewek przez osoby starsze pozwala zahamować jej rozwój i radować się ostrym widzeniem z każdej odległości. 7-krotnie większa przepuszczalność tlenu - uzyskana przez użycie progresywnego materiału Lotrafilcon B.

zwiększa komfort odczuwany w trakcie użytkowania soczewek i przyczynia się do poprawy kondycji oczu. Dodatkowy system nawilżający - powoduje, iż soczewki są stale wilgotne, a więc wyjątkowo wygodne w użytkowaniu.

Bez efektu suchego oka, nieestetycznego zaczerwienienia i groźnych podrażnień. Znacznik upraszczający aplikację - w formie jasnoniebieskiego zabarwienia po jednej ze stron soczewki. Powoduje, że zakładanie szkieł jest jeszcze prostsze i nie powoduje problemów choćby początkującym użytkownikom.

Najwyższa ostrość widzenia - dzięki udoskonaleniu struktury soczewek widziany obraz jest ostry i wyraźny bez cieni i refleksów. Pozwala dostrzegać obiekty z przeróżnej odległości, dzięki czemu nie musisz sięgać po osobne okulary do czytania, do oglądania telewizji i prowadzenia samochodu.

Jedna para na miesiąc - to cecha typowa miesięcznego trybu wykorzystywania soczewek. Oznacza, iż z jednej pary możesz korzystać nawet przez 30 dni, jeśli tylko co wieczór umieścisz je w specjalistycznym płynie pielęgnującym.

Charakterystyka soczewek Air Optix Aqua Multifocal: Air Optix Aqua Multifocal są multifokalnymi soczewkami silikonowo-hydrożelowymi powstałymi w oparciu o materiałLotrafilcon B, które asygnowane są do korekcji prezbiopii (znanej także jako starczowzroczność).

Wyróżnikiem soczewek Air Optix Aqua Multifocal na tle konkurencyjnych hydrożelowych soczewek nowoczesnych jest posiadanie choćby do 7x pokaźniejszej przepuszczalności tlenu. Ma to znaczący wpływ na wzrost odczuwanego komfortu stosowania soczewek do takiego stopnia, że nie pojawia się ryzyko niedotlenienia rogówki w sytuacji sporadycznego w nich zaśnięcia.

W soczewkach Air Optix Aqua Multifocal użyto innowacyjnego rozwiązania konstrukcyjnego, zapewniającego uzyskanie najwyższej ostrości widzenia w dostrzeganiu obiektów jednocześnie w strefie bliskiej (np. W trakcie czytania), pośredniej (np.

przy pracy komputerowej) jak i dalekiej (np. W trakcie prowadzenia samochodu). Podobnie jak w innych soczewkach z rodziny Air Optix, także soczewki innowacyjne Air Optix Aqua Multifocal zaopatrzono w system nawilżający AQUA, posiadający wpływ na uzyskanie najwyższego poziomu komfortu podczas wykorzystywania soczewek innowacyjnych.

Air Optix Aqua Multifocal są soczewkami miesięcznymi asygnowanymi do noszenia w ciągu dnia albo do przedłużonego noszenia, w trakcie snu przez maksymalnie 6 nocy. Soczewki posiadają jasnoniebieską barwę, ułatwiającą proces zakładania i manewrowania soczewką.

Dla kogo soczewki Air Optix Aqua Multifocal? Air Optix Aqua Multifocal sugerowane sądla wszelkich osób z wadą prezbiopii, znane także jako starczowzroczność. Poleca się je osobom: rezygnującym z konieczności noszeniadwóch par okularów korekcyjnych, chcącym nosićsoczewki choćby po 50 roku życia, uskarżającym się na dyskomfort w trakcie noszenia innych soczewek kontaktowych, mających skłonnoścido zasypiania z założonymi soczewkami kontaktowymi, dbającymo higienę i zdrowie oczu, posiadającym dolegliwości suchegooka.

Pielęgnacja soczewek: Soczewki Air Optix Aqua Multifocal to multifokalne soczewki miesięczne, które należy pielęgnować. Pod koniec dnia należy je wyczyścić używając płynu do soczewek, a następnie pozostawić je w pojemniczku z płynem na minimum kilka godzin przed ponownym założeniem.

Do pielęgnacji soczewek Air Optix Aqua Multifocal polecamy płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny płyn do soczewek przystępny w naszym sklepie. Przelicznik dodatku: Dodatek Oko dominujące Oko niedominujące do +1,0 LO LO +1,25, +1,5 MED MED +1,75, +2,0 MED HI +2,25 i 2,5 HI HI Soczewki przystępne są także w mniejszym opakowaniu: Air Optix Aqua Multifocal 3 szt.